Otokar Personel Alımı ve İş İlanları 2018

otokar-personel-alimi

Otokar personel alımı yapacak!

Otokar iş başvurusu yaparak sizde Otokar’ın gücünden güç alabilirsiniz. Otokar personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Otokar eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Otokar insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

​Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 1963’ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyor. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikasında 2000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Otokar, toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için semi-treyler ve hafif kamyon, savunma sanayii için taktik tekerlekli araçlar ve taktik tekerlekli ve paletli zırhlı araçlar üretiyor. Yüzde yüz Türk sermayeli bir şirket olan Otokar, bugün otomotiv ve savunma sanayiinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünleri ile yer alıyor. Türkiye’de otobüs sektöründe ve savunma sanayii kara araçlarında lider olan Otokar, Türkiye’nin milli ana muharebe tankı ALTAY’ın Tasarım ve Prototip Üretimi Projesinde ana yüklenici olarak görev alıyor.

Seçme ve Yerleştirme

Otokar kültürüne ve yetkinliklerine uygun, dünya çapında başarılara imza atan şirketimizi aynı başarıyla geleceğe taşıyacak adayları aramıza katmak amacı ile mevcut veri bankamızı, iş arama sitelerini ve sosyal medya araçlarını kullanıyoruz. Pozisyon gereksinimleri doğrultusunda uygun görülen adayları değerlendirme sürecine dahil ediyoruz. Adaylarımıza kişilik envanteri, İngilizce sınavı, yetkinlik bazlı mülakat ve pozisyon ihtiyaçları doğrultusunda teknik sunum egzersizi uygulayarak; ön plana çıkan adaylarımıza yaptığımız iş teklifi ile işe alım değerlendirme sürecimizi sonlandırıyoruz.

Aramıza katılan çalışma arkadaşımızın işine ve şirket kültürüne en hızlı şekilde adapte olmasını sağlamak amacı ile, aynı takımda bulunan bir çalışanımızı kendisine oryantasyon koçu olarak atıyoruz. Oryantasyon Koçu ayrıca, çalışan için hazırlanan Oryantasyon Görüşmeleri Programı kapsamında çalışanın diğer çalışanlarla ilk bağlantıyı kurmasına yardımcı oluyor. Oryantasyon Görüşmeleri Programı sayesinde, çalışan şirkette yoğunlukla iş ilişkisinde buluncağı kişilerle işe başladığı ilk günden itibaren tanışma ve ilişki geliştirme fırsatı bulmuş oluyor.​

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                             Şehir
Kaynak Mühendisi                                Sakarya
Metod Mühendisi                                  Sakarya
Güç Paketi Geliştirme Mühendisi      Kocaeli, Sakarya
Yeni Parça Devreye Giriş Mühendisi Sakarya
İhracat Birim Yöneticisi – Askeri Araçlar İstanbul(Asya)
İhracat Uzmanı – Askeri Araçlar         İstanbul(Asya)

Başvurmak için tıklayın.

One Response

  1. fatih tüfekçi 6 Şubat 2015

Leave a Reply