Valeo Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Valeo Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Valeo Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Valeo Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Valeo Otomotiv, merkezi Fransa’da bulunan küresel otomotiv tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. Otomobil üreticilerine ve satış sonrası servis ürünlerine dair geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünya çapında yenileme, yedek parça yelpazesiyle öne çıkmaktadır. Şirket, 1989 yılında Bursa’da Transtürk Fren-Debriyaj ortaklığı ile hizmete başlamıştır. Bursa’da 1 Ar-Ge merkezi, 4 fabrikası ve İstanbul’da bir dağıtım platformu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Valeo Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Otomotiv
Kuruluş Yılı 1923
Çalışan Sayısı 114.700
Web Sitesi https://www.valeo.com/
Açık Pozisyon 5

Valeo Otomotiv İş İlanları

Valeo Otomotiv, debriyaj sistemleri, klima sistemleri, silecek sistemleri, motor mekanizmaları, ağır vasıta baskı, disk, debriyaj, volan ekipmanları, müşteriye özel ürünler ve çok daha fazla alternatif sağlamaktadır. En yeni teknolojiler ışığında çalışmalarına devam etmekte, bugün sadece Türkiye’de 1.100’ün üzerinde kişiyi istihdam etmektedir.

Şirketin iş ilanlarına başvuru süreci kayıt ile başlıyor. Sistemden kaydınızı yapıp ilgili ilana başvuruyorsunuz. Daha sonra İK ekibi incelemede bulunuyor. Ardından sizinle telefon ya da e-mail ile ilk temas kuruluyor. Daha sonra İK ekibi sizinle birebir görüşüyor. Pozisyona göre görüşme sayısı değişebileceği gibi her biri en fazla 1,5 saat sürüyor. Ardından karara varılıyor. Kabul edilir iseniz resmi teklif yapılıyor. Son olarak da göreve başlatılarak alışma sürecine alınıyorsunuz.

fatgpt
Pozisyon Lokasyon Başvur
Production Engineer Bursa Başvur
Accountant Payables İstanbul(Asya) Başvur
Machining Process Engineer Bursa Başvur
Quality Engineer Bursa Başvur
Method Process Engineer Bursa Başvur

Nasıl Başvurulur?

Valeo Otomotiv iş başvuruları için şirketin web sitesini kullanmanız gerekiyor. Siteye ulaştığınızda sağ üstte Adaylar başlığı yer alıyor. Buraya tıkladığınızda pek çok detayın yer aldığı bir sayfa karşınıza açılıyor. Orada Açık Pozisyonlar sekmesi bulunuyor. Buna tıkladığınızda sizi şirketin global hizmet alanlarını gösteren bir harita karşılıyor.

Ülke ülke açık pozisyonlara bakabiliyorsunuz. Türkiye üzerinde tıkladığınızda bu sayfadaki ilanları görebiliyorsunuz. Aktif ilanın ilan tarihini, iş alanını, iş çizelgesini, lokasyonunu, istenen şartları ve detayları görebiliyorsunuz. Sayfaya üye olduktan sonra ve özgeçmişinizi oluşturduktan sonra yeni ilanları sayfanızdan takip edebiliyor, başvurunuzun durumunu takip edebiliyorsunuz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mavi Yaka için Genel Başvuru
 • Çay Servis Elemanı
 • Kalite Güvenlik Uzman ve Yardımcıları
 • Kontrol Uzmanları

 Pozisyon Açıklamaları:

 • Mavi Yaka için Genel Başvuru: Şirketin fabrikalarında üretim süreçlerine destek olmak, ilgili birimlerde eğitim sürecinden sonra çalışmaya dahil olmak.
 • Çay Servis Elemanı: Şirketin ilgili birimlerinde içecek servisini hazırlamak ve servis etmek, mutfak bölümünden sorumlu olmak.
 • Kalite Güvenlik Uzman ve Yardımcıları: Şirketin üretim faaliyetlerinde projeleri denetlemek, kontrol ederek prosedürlere uygunluğunu onaylamak.
 • Kontrol Uzmanları: Şirket ürünlerinin son kontrollerini yapmak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı porsiyonlarda vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa, İstanbul.

Valeo Otomotiv Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

5 Comments

 1. Merhaba, 7 yıllık yurt içi ve yurt dışı iş deneyimlerim mevcuttur. uygun görüldüğü taktirde cv paylaşımında bulunabilirim

 2. Merhabalar ben ece 7 yilyazaki otomotivde çalıştım kendi istegimle ayrıldim çalışmak guzelmis su an issizim 6aydir bekarim 28yasindayim hic evlenmedim bu ise ihtiyacim cok var disiplinliyimdir devamsizlik asla yapmam forum doldurmustum bir haber verirmisiniz artik

 3. merhaba 17 senelik gaz altı kaynakçısıyım iki senede robot kaynak tecrübem var 0534 085 22 85

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*