İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güral Porselen Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Güral Porselen Personel Alımı Yapacak

Güral Porselen’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Güral Porselen bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Güral Porselen personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Güral Porselen iş başvurusu

Firma Hakkında

Türkiye’nin en büyük kusursuz porselen yaratıcısı Güral Porselen, 1989 yılında kurulan, 275.000 metrekare alan üzerinde üretim yapmaktadır. Sınırlarını yurt dışına kadar genişleten Güral Porselen, 52 ayrı ülkeye porselen ihraç etmektedir.

Güral Porselen’in tescillenen kalitesi ile teknolojinin katkılarıyla, gelişen ve değişen trendlerle ürettiği kusursuz porselenleriyle Türkiye’de ve Dünya’da lider porselen markaları arasında yerini almıştır.

Çalışanları ile “Toplam Kalite Anlayışı” ve “Mutlak Müşteri Memnuniyeti”ne yönelik hedefler doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Güral Porselen, şirket politika ve stratejilerine uyumlu, müşteri ihtiyaçlarına, istek ve taleplerine yönelik hizmet anlayışına sahip, motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, yeniliklere ayak uydurabilecek, başarıyı ilke edinmiş yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

Güral Porselen, çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına ve gelişmelerine, kariyerlerinde yükselmelerine, bireysel performansı ve takım performansını artırmaya yönelik eğitim programları hazırlayıp uygulamaktadır. Güral Porselen çalışma şartları; tam zamanlı çalışılacaktır.

Vardiyalı çalışma saatleri de mevcuttur. Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmalıdır. Görev ve pozisyonlara göre eğitim seviyeleri değişmektedir. En az lise mezunu adaylar tercih edilmektedir.

Maaşlar ise; asgari ücret politikası uygulanmaktadır. Uzmanlık alanı ve pozisyonlara göre maaş aralıkları da değişiklik göstermektedir. Yan haklar; yemek, servis ve sigorta yapılmaktadır.

Güral Porselen İş İlanları

Güral Porselen’in ihtiyaç ve açık pozisyonlara uygun eleman alımı için iş ilanları internet üzerinden yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarının arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yer almaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Çamaşırhane
  • Cankurtaran
  • Meydancı
  • Barmen
  • Garson
  • Bahçıvan
  • Güvenlik Görevlisi
  • Resepsiyonist

Güral Porselen İş Başvurusu Formu

Güral Porselen iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Güral Porselen insan kaynakları tarafından işçi alımı gerçekleştirilmekte ve değerlendirilmektedir. Güral Porselen’in resmi web sitesi üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aynı zamanda,  anlaşmalı kariyer internet siteleri aracılığıyla da iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnsan kaynaklarının değerlendirmeleri sonucunda, geri dönüş tarafınıza sağlanmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir