Wirtgen Personel Alımı ve İş İlanları 2021

wirtgen

Wirtgen personel alımı yapacak!

Wirtgen iş başvurusu yaparak sizde Wirtgen’ın gücünden güç alabilirsiniz. Wirtgen personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Wirtgen eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Wirtgen insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Wirtgen Grubu – güçlü bir şirketler grubu

Bağlı kuruluşlarımız Wirtgen Group un bir üyesidir,büyüyen ve uluslararası grup olan firmalarımız inşaat ekipmanları endüstrisinde iş yapmaktadır.Grup dört yaygın olarak bilinen dört markayı Wirtgen,Vögele,Hamm,Kleemann ın Almanyadaki tesislerini ve Brazilya,Hindistan ve Çin deki yerel üretimlerini kapsar.

Teknoloji lideri olarak müşterilerimize madencilik ve faydalı madenlerin işlenmesinin yanısıra yol yapım ve rehabilitasyonu için mobil makineli çözümler sunmaktayız.

Ekibimize katılın – sizi onun bir parçası olarak görmeyi ümit ediyoruz!

Satış ve servis ekibimizle Wirtgen Grubunun yerel temsilcisiyiz. Merkezleri uzun süredir Almanya’da yerleşik Wirtgen Grubu inşaat makineleri sektöründe dinamik bir büyüyen şirketler grubudur. Yalnız şirketin merkezinde değil aynı zamanda buradaki yerel pazarda da yetkin ve yüksek motivasyonlu personel grubumuzun başarılı olmasını garantilemektedir

Koyu bir inşaat makinesi sever misiniz?

Bizim kendi makinelerimize olan hevesimizi paylaşan şahıslarla her zaman ilgilenmekteyiz. Yeni ve heyecanlı bir profesyonel mücadele mi arıyorsunuz?

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*