İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özdilek Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özdilek Personel Alımı Yapacak

Özdilek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Özdilek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özdilek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özdilek holding iş başvurusu

Firma Hakkında

Günümüz Türkiye’sinde toplamda 8 bin personeli bulunan Özdilek firması, yılda yaklaşık olarak 70 milyonu aşkın insana kaliteli hizmet sunuyor. Sağlamış olduğu kaliteli hizmeti daha verimli bir hale getirmek için personel alımlarını başlatmış bulunuyor.

Özdilek personel alımı yapılacak kişiler hakkında bazı kriterlere vurgu yapmak istiyor. Özdilek eleman alımı prosedürleri arasında özellikle şu kriterlerin aktif bir halde olması gerekiyor;

Özdilek firması tarafından çalışma saatleri sabah saat 10.00 ile akşam 23.00 arasındadır. Bu çalışma saati uygulaması cumartesi ve pazar günleri de geçerlidir. Özdilek işçi alımı standartlarına uyumlu olanlar ve işe alınanların mesai saatleri içerisinde yemek molası ve çay molası gibi bazı hakları mevcuttur.

Bayram ve diğer özel günlerde de çalışmak zorunludur. Bu günlerde iş yoğunluğu biraz daha artış gösterebilir. Özdilek firmasında çalışmakta olan bireylerin bölümleri değişkenlik göstereceğinden kişiden kişiye maaş tutarları farklılık göstermektedir. Ama genel anlamda çalışanların her biri en az asgari ücret üzerinde çalışarak iş hayatlarına devam etmektedir.

Özdilek tarafından prim sistemi uygulandığı için çalışanların birçoğu daha avantaj sahibi bir konum halindedirler. Üstelik diğer çalışanlarında prim alma şansı oldukça yüksek. Belirtilmesinde fayda var yemek ve benzeri masrafların ticket tarzı kartlar ile ödenmesi sön konusudur.

Özdilek İş İlanları

Engelsiz ve kriterlere uygun personellerin başvuru yapabileceği gibi Özdilek iş ilanları ön yazısında belirtilecek şekilde engelli olan bireylerde bu fırsattan faydalanabilir.

Kariyer sitelerinde yer alan Özdilek iş ilanları ile firma sizi bünyesinde barındırmaya davet ediyor Özdilek engelli personel alımı pozisyonundan faydalanmak isteyen engel sahibi vatandaşların iş başvuru formunda yer alan açıklama kısmına engellerini belirtmeleri gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

 • Güvenlik Görevlisi
 • Depo Elemanı
 • Satın Alma Uzman Yardımcısı
 • Vardiya Amiri
 • Satış Sorumlusu
 • Garson
 • Dijital Medya İçerik Uzmanı
 • Resepsiyonist

Özdilek İş Başvurusu Formu

Türkiye’deki birçok ilde bulunan Özdilek firması bünyesinde barındıracak personel alımlarını her daim devam ettiriyor. Özdilek iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen kişiler kariyer siteleri üzerinden Özdilek iş ilanı seçeneğine giriş yaparak, ilk olarak düzenlenen Özdilek iş başvuru formu belgesini doldurması gerekiyor.

Kariyer sitelerine iş alımı için gerekli olan bütün iletişim bilgilerinin verilmesinin ardından Özdilek firması sizinle irtibat kuracaktır. Özdilek firması 1971 yılından bu yana kendisini sürekli yenileyerek ve geliştirerek emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Başvuru için tıklayın.

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir.

Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren, ÖZDİLEK Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor.

Bu vizyon ile hareket eden, ÖZDİLEK İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Bir yorum

 1. Ayla Çetinkaya 26 Temmuz 2017

  Özdilek mağazasında kasiyer olarak çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir