Şenpiliç Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Şenpiliç’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Şenpiliç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şenpiliç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şenpiliç Personel Alımı ve İş İlanları

Şenpiliç İş İlanları

En önemli yatırımı insanlar olan Şenpiliç’in kalbi, bireye saygılı ve sorumluluk sahibi çalışanlarıdır. Çünkü Şenpiliç, takım çalışmasının önemine ve ekip ruhuna, bu ruhun kurumsal ve ulusal kalkınmaya yansıyacağına sonuna kadar inanmaktadır. Tüm çalışanlar arasında sevgi, saygı, eşitlik, güven, anlayış, dayanışma bağını oluşturacak ortamı sağlamak Şenpiliç’in çalışma ilkelerinin başında gelir. Şenpiliç’e göre başarı, bireysel değildir. Başarı dayanışmayla, dürüstlükle, saygıyla ve duyarlılıkla gelir. Şenpiliç kocaman bir aile yapan da bu anlayıştır.

Şenpiliç; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.

Kalite Güvence Müdürü
Son Başvuru Tarihi
07 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Sakarya
İç Denetim Yetkilisi
Son Başvuru Tarihi
06 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Finansal Analist
Son Başvuru Tarihi
21 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

Daha fazla Şenpiliç iş ilanı için tıklayın.

Şenpiliç Personel Alımı

Türkiye’nin “En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu” içinde 66. sırada yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 40 yılı aşkın deneyimi ve her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 3.700’den fazla çalışanı, 425 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 3 milyar TL’ye yakın cirosuyla ‘Türkiye’nin en büyük’ entegre piliç eti üreticisidir. Türkiye’de piliç eti sektörünün lideri olarak (%18 pazar payıyla), sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyor.

Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. selcuk unıversıtesı kımya bolumu onlısans mezunuyum tarsusta ıkamet etmekteyım 5 yıllık calısma gecmısım var 31 yasındayım evlıyım ve 1 cocugum var sızınle calısmak ısterım ılgınız ıcın tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*