Şenpiliç Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Şenpiliç’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Şenpiliç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şenpiliç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şenpiliç Personel Alımı ve İş İlanları

Şenpiliç Personel Alımı

Türkiye’nin “En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu” içinde 66. sırada yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 40 yılı aşkın deneyimi ve her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 3.700’den fazla çalışanı, 425 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 3 milyar TL’ye yakın cirosuyla ‘Türkiye’nin en büyük’ entegre piliç eti üreticisidir. Türkiye’de piliç eti sektörünün lideri olarak (%18 pazar payıyla), sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyor.

Şenpiliç İş İlanları

En önemli yatırımı insanlar olan Şenpiliç’in kalbi, bireye saygılı ve sorumluluk sahibi çalışanlarıdır. Çünkü Şenpiliç, takım çalışmasının önemine ve ekip ruhuna, bu ruhun kurumsal ve ulusal kalkınmaya yansıyacağına sonuna kadar inanmaktadır. Tüm çalışanlar arasında sevgi, saygı, eşitlik, güven, anlayış, dayanışma bağını oluşturacak ortamı sağlamak Şenpiliç’in çalışma ilkelerinin başında gelir. Şenpiliç’e göre başarı, bireysel değildir. Başarı dayanışmayla, dürüstlükle, saygıyla ve duyarlılıkla gelir. Şenpiliç kocaman bir aile yapan da bu anlayıştır.

Şenpiliç; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Üretim Yöneticisi
Sakarya
Başvur
Şube Satış Müdürü
Balıkesir
Başvur
Bilgi Teknolojileri Yetkilisi
Adana
Başvur
Kalite Güvence Yöneticisi
Sakarya
Başvur
Kalite Kontrol Teknikeri
Sakarya
Başvur
İstanbul Avrupa ve Trakya Bölge Bayi Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Satış Yetkilisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Çevre Mühendisi
Sakarya
Başvur
Planlama Yetkili Yardımcısı
Adana
Başvur
İç Anadolu Bölge Bayi Yöneticisi
Konya
Başvur
SAP Lojistik Modüller Yöneticisi
İstanbul(Asya)
Başvur
SAP Finansal Modüller Yöneticisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Muhasebe Yetkilisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Veteriner Hekim
Niğde
Başvur
Veteriner Hekim
Malatya
Başvur
Üretim (Pano) Operatörü
Sakarya
Başvur
SAP Lojistik Modüller Yetkilisi/Yetkili Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*