Sümer Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sümer Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sümer Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sümer Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sümer Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Sümer Holding İş İlanları

Bugün itibariyle 3 adet Şeker Fabrikası, 1 adet Kağıt İşletmesi ve Limanı, 1 adet Fosfat Tesisi olmak üzere 23 iştiraki ile söz konusu İşletme ve Genel Müdürlüğünde mevcut 432 memur, 881 daimi işçi ve 675 geçici işçi olmak üzere toplam 1988 personeli bulunmaktadır.Kampanya dönemlerinde geçici işçi sayısı değişebilmektedir.

Argon Kaynakçısı
Son Başvuru Tarihi
25 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Teknik Ressam
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

Sümer Holding Personel Alımı

1915 yılında, günümüz Türkiye’ sinin sınırları içerisinde, nüfusu 15 milyon olarak hesaplanan Osmanlı’ da, sadece 14 bin işçi ve bu işçilerin çalıştığı orta ve büyük ölçekli olarak nitelendirilebilecek 182 sanayii şirketi bulunmakta idi.

Cumhuriyetin ilk döneminde Türkiye ekonomisi, tipik bir azgelişmiş ülke ekonomisi durumundaydı. Ülke, 1917 sayımlarına göre nüfusu 14 milyon olan ve toplam nüfusun sadece %16’sının kentlerde ve kasabalarda yaşamakta olduğu bir tarım ülkesiydi.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*