İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eroğlu Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

eroglu-holding

Eroğlu Holding personel alımı yapacak!

Eroğlu Holding iş başvurusu yaparak sizde Eroğlu Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eroğlu Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eroğlu Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eroğlu Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ;

Eroğlu Holding; Global düşünce yapısına sahip, çevre kaynaklarına saygılı, toplum bilinci yüksek, bilimsellik ve kaliteye hakim ve insanı ön planda tutan yapısı ile “Global İnsan Kaynakları Politikası”nı belirlemektedir.

Global İnsan Kaynakları Politikalarımız;

·         Bağlı tüm şirketlerimizi vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda geleceğe taşıyacak en önemli kaynak “İNSAN” dır.

·         Yatırım yapılacak doğru insanı seçmek, verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak ortamı yaratmak, yetkinliklerini geliştirerek performansını arttırmak, eğitimlerle gelişimini sağlamak, kariyer yolunu çizmek, yedekleyerek geleceğimize yön vermek için gerekli olan Global İnsan Kaynakları sistemlerini kurmak.

·         Başlattığımız bu çalışmalara, değişik uluslara mensup tüm çalışanlarımızın verdiği gücü de katarak, globalleşen iş dünyasına öncülük etmektir.

Seçme Yerleştirme Süreci ve Başvurularınız

·         Seçme yerleştirme sürecimiz, kurum kültürü ve hedefleri çerçevesinde pozisyona en uygun adayı Eroğlu Holding bünyesine kazandırmayı hedefler.

·         Kariyer.net üzerinden verilen ilanlara gelen başvurular ve farklı kaynaklardan bize ulaşan aday başvuruları uzman ekibimiz tarafından incelenerek bölüm yöneticisi ile paylaşılmaktadır. Yöneticilerimizin uygun bulduğu adaylarla “Yetkinlik Bazlı İşe Alım Sürecimiz” çerçevesinde irtibata geçilir.

·         Seçme ve yerleştirme sürecimizde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre mülakat süreci organize edilerek,  pozisyon ihtiyaçlarına göre  ”Değerlendirme Merkezi” çalışmaları uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları yetkinliklerimiz çerçevesinde gözlemlenir.

·         Yetkinlik bazlı değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır.

Tüm süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Eğitim ve Gelişim Süreci

·         Eroğlu Holding’de şirketlerimizin hedeflerine paralel olarak, çalışanlarımızın verimliliklerinin arttırılması, değişime uyum sağlayabilmesi ve gelecekteki yönetici kaynağımızın yetiştirilebilmesi için çeşitli eğitim ve gelişim programları gerçekleştirilir.

·         Yatırım yapılacak en önemli kaynak olan insan kaynağımızın, yetkinliklerini arttırmak, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hedeflerimizin gerçekleşmesinde en önemli destekleyici gücümüz olacaktır.

Kariyer Planlama Süreci

·         Holding vizyon, misyon ve değerlerini benimsemiş hedefler doğrultusunda yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızın üst pozisyonlara getirilmelerinin planlanması en önemli görevlerimizdendir.

·         Çalışanların terfi edebilmesi için şirketin ihtiyaçları doğrultusunda terfi edeceği kadronun boş olması, yükseleceği görevin gerektirdiği davranışsal ve fonksiyonel yetkinliklere sahip olması ve yüksek performans göstermesi ön koşullarına bağlıdır.

Ücret Yönetim Süreci

Eroğlu Holding ücret sistemi, iş değerlemesi sonuçları ve piyasa verileri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Ücret sisteminin yapılandırılması sırasında temel olarak adil, rekabetçi, yüksek performansı ödüllendirici olması ve ülke genel ücret seviyeleri ile ilişki içinde bulunması esas alınmıştır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                       Şehir/Ülke                       Firma Adı
BANT ŞEFİ-DÜZCE Düzce ERS ÖRME TEKSTİL SANAYİ VE
SATIŞ DANIŞMANI (CEVAHİR) İstanbul(Avr.) LOFT
DENETİM PERSONELİ İstanbul EROĞLU HOLDİNG
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (TOKAT) Tokat COLIN’ S
SATIŞ DANIŞMANI (TOKAT) Tokat COLIN’S
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (RİZE) Rize COLIN’S
GÖRSEL DÜZENLEME PERSONELİ İstanbul(Avr.) COLIN’S
SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA ANKAMALL AVM) Ankara LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( ANKARA MAĞAZALARI ) Ankara COLIN’S
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI – RUSÇA BİLEN İstanbul COLIN’S
SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR OPTİMUM MAĞAZA) İzmir COLIN’S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI ( ANKARA ) Ankara COLIN’ S
SATIŞ DANIŞMANI (MUĞLA FETHİYE) Muğla COLIN’S
KALİTE GÜVENCE UZMANI-DÜZCE Düzce ERS ÖRME TEKSTİL

Başvurmak için tıklayın.

2 Yorum

  1. fadime 12 Nisan 2014

    mrb ben fadime iş arıyorum ilik düğme ve düğme rivet veya perçin çakıcısıyım iş arıyorum iliniz için teşekkür ederim

  2. şaban vardar 13 Mayıs 2014

    mrb [B\E]SINIFI EHLİYET VE PERSONEL SORUMLUSU OLARAK UZAY SARACIYE L.T.D ŞİRKETİNDE 1YIL ÇALIŞTIM İLGİLERİNİZE ARZ EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir