Diler Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Diler Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Diler Holding  bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Diler Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1984 yılından bu yana modern ve kaliteli hizmetlerine devam eden Diler Holding personel alımı ile çalışan ailesini sürekli genişletmektedir. Firma her yıl büyümesini arttırdığı için, iş ilanları senenin farklı dönemlerinde verilmektedir.

Dolayısıyla Diler Holding iş ilanları düzenli aralıklar ile kontrol edilmelidir. Bunun için kendi sitesi ve kariyer platformları kontrol edilebilmektedir. Diler Holding iş başvurusu ilk olarak online sistemler aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup, ardından da mülakat süreci başlar.

İşe kabul edilmek isteyen adaylar hepsini problemsiz biçimde geçmek durumundadır.

Diler Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Diler Holding Personel Alımı Yapacak

Diler Holding geniş bir departman listesine sahiptir. Bunların her biri, bünyesinde farklı pozisyonlara sahiptir. Bu nedenle her duyuru dönemi geldiğinde, farklı ilanlar görülebilmektedir. Firma güncel olarak alım yapmakta olup, ayrıntılar Kariyer.net üzerinde mevcuttur.

Diler Holding İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Diler Holding iş ilanları kendi sitesinden aranabilmekte olup, tek yapılması gereken şu işlemleri takip etmedir;

Pozisyon Lokasyon
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
Toplam Ödül ve Performans Yönetimi Kıdemli Uzmanı İstanbul (Tümü)
Mali İşler Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.)
  1. http://www.dilerhld.com/default.asp adresini açın.
  2. Ekranın sağ üst köşesinden insan kaynaklarını seçin.
  3. Açık pozisyonları listeleyin.
fatgpt

Buna ek olarak, Kariyer.net üzerinde aktif ilanlar görülmektedir. Açıklamaları ile birlikte bunlar şöyledir;

  1. UFRS Raporlama Uzmanı: SAP programlarını kullanabilme, Microsoft Office programlarına hâkim olma, İngilizce bilme, İktisat, işletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Finansman Asistanı: İlgili bölümlerden mezun olma, ERP ile Microsoft Office programlarını kullanabilme, ofis araçlarını hızlı ve etkili biçimde kullanma gibi nitelikler aranmaktadır.

Hâlâ aday başvurusu kabul eden bu ilanlar son tarihe de sahip olduğu için; ilgilenen kişiler hızlı biçimde başvuru yapmalıdır. Ancak nitelikler sizinle uygun değilse mülakata çağrı almanız oldukça zordur.

Diler Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Diler Holding ailesine katılabilmek için iki fırsatınız vardır. Mülakata katılabilmek istiyorsanız, öncelikle iş başvurusu yapmanız gerekir. Kariyer.net üzerine olan söz konusu duyurulara başvuru yapılabilmekte olup, sadece aşağıdaki işlemler takip edilmelidir;

  1. Kariyer.net platformunu açın ve hesabınıza girin.
  2. İş başvurusu için üyelik gerektiğinden, hesabınız yoksa kaydolun.
  3. Bu işlemler ardından, arama bölümüne Diler Holding yazarak, kurumun profilini açın.
  4. Aşağı inerek açılan ilanları inceleyin.
  5. Niteliklerinize uyuyorsa başvur üzerine tıklayın.

Bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte ön yazı seçilir. CV de belirttikten sonra başvuruyu tamamla demeniz yeterlidir. Bilgiler Diler Holding insan kaynakları departmanına iletilmekte olup, böylece ilk değerlendirme başlar. Bu süreç ardından uygun bulunursanız, iletişim kurularak görüşme bilgileri aktarılır.

Ardından adayların mülakata katılması beklenir. Ardından ikinci değerlendirmeden geçenler bilgilendirilerek, işe başlaması için davet yollanır.

Diler Holding Benzer İş İlanları

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*