Dyo Boya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Dyo Boya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Dyo Boya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dyo Boya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk boya fabrikası etiketi ile diğer markaların bir adım önünde görülen Dyo Boya, 1927 yılı İzmir Şeritçiler Çarşı’sında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, gelişen ve değişen dünya odağına ayak uyduran Dyo Boya, teknolojik gelişimleri takip ederek varlığını sürdürmektedir. Son teknolojiye ayak uydurarak 60 bin renkliliğe ulaşan Dyo Boya, dünyada adından söz ettirmektedir.

Dünyanın en büyük boya üreticilerinden olan Dyo Boya’nın açıklanan son ciro miktarı 773 milyon TL bandını aşmıştır. Yaklaşık 15 milyon USD ihracat seviyesine ulaşan Dyo Boya fabrikasında (İzmir Dyo Boya Fabrikası) 1100 kişilik bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Dyo Boya İş İlanları

Personel seçimini belli kriterlere göre yapan Dyo Boya’nın çalışma sahası oldukça geniştir. Türkiye’nin her yerinde çalışma sahası bulunan firmanın açık pozisyonlarına uygun şartları sağlamış olan kişiler ile çalışma gerçekleştirdiğini bilmekte fayda olacaktır. Yaşar Holding çatısı altında bulunan ve personel açıklarının bu kurum tarafından sağlandığı firmanın dijital ortamda birçok iş ilanına rastlamak mümkün.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
E-Ticaret Sorumlusu
İstanbul(Asya), Kocaeli
Başvur
Pazarlama İletişim Sorumlusu
İstanbul(Asya), Kocaeli
Başvur
Pazarlama Grafikeri
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Ege Bölge Saha Satış Temsilcisi
İzmir +1 il daha
Başvur
Emülsiye Arge Mühendisi
İstanbul(Asya), Kocaeli
Başvur
Karadeniz ve Doğu And. Bölge Saha Satış Temsilcisi
Erzurum
Başvur
Proje ve Isı Yalıtım Satış Temsilcisi
Ankara
Başvur
İhracat Operasyon Sorumlusu
İzmir
fatgpt
Başvur
Kalite Güvence Teknik Ekip Lideri
İzmir
Başvur
Teknik Servis ve Eğitim Sorumlusu
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Renk Pınarı Bakım Elemanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Pazarlama Ürün Sorumlusu
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Güney Marmara Bölge Saha Satış Temsilcisi
Eskişehir
Başvur
Toz Boya AR-GE Mühendisi/Uzmanı
İzmir
Başvur
Mobilya Boyaları AR-GE Mühendisi/Uzmanı
İzmir
Başvur

Dünyanın birçok yerinde şube ve kuruma sahip olan Dyo Boya, personel sağlığı açısından boya vb. kimyasal maddeler kaynaklı oluşacak sorunlara gerekli hassasiyet ile yaklaşmaktadır. Petrol-İş sendikası ile yapılan işçi ve işveren anlaşmaları gereğince personel hakları koruma altına alınmaktadır. Bu bağlamda çalışanlarına özel sağlık sigortası, yemekhane ve servis gibi yan haklarda sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Yaşar Holding çatısı altında bulunan Dyo Boya’nın iş ilanları yine bu holding tarafından paylaşılmaktadır. Yaşar Holding tarafından dijital tüm iş arama platformlarına verilen iş ilanları sayesinde kolaylıkla Dyo Boya bünyesine katılmak için gerekli başvuru yapılabilmektedir. Çeşitli kariyer sitelerinde de bulunan iş ilanlarının detaylı şartları için Yaşar Holding web sitesine (iş şartı, aranılan pozisyon, aranılan özellik gibi detaylı bilgiler) uğramak yeterli olacaktır.

http://kariyer.yasar.com.tr

Dyo Boya Açık Pozisyonlar

  • İhracat Sorumlusu – Kocaeli : İhracat süreçlerinin takibinin sağlanarak üst yönetime gerekli ihracat süreçlerinin detaylarının aktarılması. Bayi ve alt bayi gibi denetimlere katılarak üst yöneticiye gerekli raporları sağlamak.
  • Sanayi Boyaları Teknik Servis Temsilcisi – Ankara : Müşteri için örnek uygulama yaparak, müşteriden aldığı geri dönüşler ile yeni boya uygulamalarını sunmak. Ürünlerin geri dönüşlerini analiz ederek; gerekli beklentilere cevap üretmek.
  • Mobilya Boyaları Teknik Servis Temsilcisi – Ankara : Rutin bayi gezileri düzenleyerek müşteri geri bildirimlerini saptamak. Saptanan geri bildirimlerin yeni ürünler için yol açıcı olmasında gerekli rolü almak.

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*