İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özdilek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özdilek Personel Alımı Yapacak

Özdilek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Özdilek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özdilek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özdilek Alışveriş Merkezi personel alımı gerçekleştirerek, iş arayan adaylara uzun vadede en az asgari ücret ile çalışabilecekleri iş fırsatları sunmaktadır. Özdilek Holding bünyesindeki; AVM, turizm, gıda, tarım ve çeşitli sektörel işletmelerdeki personel alımlarını güncel bir şekilde takip ederek, kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Özdilek personel alımı ilanlarda belirtilen şartları ve şirketin çalışma koşullarını alt başlıklarda tarafınıza aktardık…

Marmara ve Ege bölgesinde faaliyet göstermekte olan Özdilek Holding bünyesindeki işletmeler sık sık alım gerçekleştirmektedirler. Hem alt, hem de üst düzey olarak gerçekleştirilen alımlarda istenilen kriterlerin başında; kişinin sorumluluk sahibi olması, güler yüzlü olması, iletişim becerilerinde iyi olması ve ekip çalışmasına yatkın bir kişiliğe sahip olması gelmektedir.

Tüm bu kriterlerin yanı sıra, alımın türüne göre; eğitim, yaş, erkek adaylar için askerlik durumu, deneyim gibi bazı kriterler de önemli olabilmektedir. Dolayısıyla Özdilek işçi alımı ilanlarında adayların bilinçli davranması ve ayrıntılara dikkat etmesi gerekir.

Özdilek Personel Alımı

Firma Hakkında

Günümüz Türkiye’sinde toplamda 8 bin personeli bulunan Özdilek firması, yılda yaklaşık olarak 70 milyonu aşkın insana kaliteli hizmet sunuyor. Sağlamış olduğu kaliteli hizmeti daha verimli bir hale getirmek için personel alımlarını başlatmış bulunuyor.

Ayrıca pozisyona göre adaylara:

 • İngilizce Seviye Tespit Sınavı,
 • Kişilik Testi,
 • Pozisyon Bazlı Genel Yetenek Testi

yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgileri referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.

Özdilek Çalışma Şartları

Alışveriş merkezlerinde iş bulmak isteyen vatandaşların en çok araştırdığı konulardan birisi de Özdilek çalışma şartları olmaktadır. Söz konusu şartlar, kişinin; şirket bünyesinde hangi işletmede, hangi pozisyonda çalışacağına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle tüm şartlara bu yazımızda değinmemiz mümkün değildir fakat genel olarak başvuruların Özdilek Alışveriş Konsepti için olduğunu dikkate aldığımızda;

 • Mesai saatleri 8 saat olması gerekmekte ancak yaptığımız araştırmalar dâhilinde çoğu zaman söz konusu sürenin geçirildiğini belirtelim.
 • Çalışma ortamı mağaza içerisinde; müşteri ve diğer personeller ile etkileşim halindedir.
 • Haftalık ve yıllık izin kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Özdilek maaşları ne kadar sorusunun cevabı da pozisyona göre değişmekle birlikte; en az asgari ücret düzeyinde olup, 3 bin TL seviyesine kadar çıkabilmektedir. Özdilek engelli alımı yönünde henüz güncel bir ilan bulunmamaktadır.

Bunun nedeni ise aynı ilde 50’den fazla çalışanı olması durumunda engelli alımı yapabiliyor olmasıdır. Çalışmaya engel bir durumunuz varsa CarrefourSA, Koçtaş, Bauhaus ve Praktiker gibi firmaların engelli personel alımı yapıp, yapmadığını araştırabilirsiniz.

Özdilek İş İlanları

Özdilek iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Engelsiz ve kriterlere uygun personellerin başvuru yapabileceği gibi Özdilek iş ilanları ön yazısında belirtilecek şekilde engelli olan bireylerde bu fırsattan faydalanabilir.

Kariyer sitelerinde yer alan Özdilek iş ilanları ile firma sizi bünyesinde barındırmaya davet ediyor Özdilek engelli personel alımı pozisyonundan faydalanmak isteyen engel sahibi vatandaşların iş başvuru formunda yer alan açıklama kısmına engellerini belirtmeleri gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

 • Güvenlik Görevlisi
 • Depo Elemanı
 • Satın Alma Uzman Yardımcısı
 • Vardiya Amiri
 • Satış Sorumlusu
 • Garson
 • Dijital Medya İçerik Uzmanı
 • Resepsiyonist

Özdilek İş Başvurusu Formu

Özdilek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Özdilek iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

 1. Ayla Çetinkaya 26 Temmuz 2017

  Özdilek mağazasında kasiyer olarak çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir