Süzer Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Süzer Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Süzer Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Süzer Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Süzer Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Süzer Holding İş İlanları

Süzer Grubu’nun belirlenen uzun vadeli stratejileri doğrultusunda ana işlere odaklanma kararı alınmıştır. Grubun arazi geliştirme ve inşaat, enerji, perakende ve finans sektörlerinde yoğunlaşan yatırımları kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Mekanik Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İşe Alım Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
26 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Süzer Holding Personel Alımı

Süzer Grubu, 1952 yılında, Gaziantep’te, bölgesel inşaat işleri ve ticaret yapmak üzere Hasan Süzer tarafından kurulmuştur. Grup, 1960’lı ve 70’li yılların başından bugüne, inşaat, turizm ve dış ticaret alanında, hızlı ama istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür.

Türkiye ekonomisinin 1980’li yıllardan itibaren liberalleşmesiyle, grup yeni bir büyüme safhasına girmiş ve dış ticaret hacmi 1 milyar doları aşan ilk birkaç Türk şirketinden biri olmuştur. Bugün Grup, her biri Türkiye’yi uluslararası rekabette temsil eden, kendi sektörlerinde dünya çapında liderlerle ortaklıkları olan şirketlerden oluşmaktadır.

Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. merhabalar nasılsınız ıs arıyurum ehlıyetım var yurt dısınds calıstım 25 senedır calısıyorum sızınle calısmak ısterım tlf 0530 923 66 76nolu telofon dan ulasırsınız saygılarımı arz edrım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*