Deva Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2021

deva_logo

Deva Holding personel alımı yapacak!

Deva Holding iş başvurusu yaparak sizde Deva Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Deva Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Deva Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Deva Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

DEVA İK VİZYONUMUZ

Deva’ya şeffaf, performans odaklı, girişimci bir bakış açısı kazandırabilmek amacıyla değişimin öncüsü olmak,

Deva’da ilaç sektörünün en yetkin ve nitelikli iş gücünü istihdam etmek,

Hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımıza en modern İnsan Kaynakları uygulamaalarını sunmak ve çalışanlarımızın kurum değerlerini sahiplenmesini sağlamak,

Yetenekli, kalifiye ve performansı yüksek insan kaynağına yatırım yaparak sürekli gelişimlerini sağlamak.

DEVA İK SÜREÇLERİMİZ

İşe Alım Uygulamalarımız

Kurumlarda fark yaratanın çalışanlar olması gerçeğinden yola çıkarak, seçme ve yerleştirme süreci, oluşturulan stratejiler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. İşe alım süreçlerinde pozisyona bağlı olarak en uygun adayı en etkin yöntemle bulabilmek amacıyla farklı uygulamalar söz konusu olabilmektedir.

Bu çerçevede kişilik, genel yetenek testleri, yabancı dil testleri, yetkinlik bazlı mülakat ve Değerlendirme Merkezi uygulamaları kullanılan yöntemler arasındadır.

Deva’da Staj

Yaz dönemi süresince staj zorunluluğu olan Üniversite öğrencilerine ve kış döneminde Meslek Lisesi öğrencilerine, almış oldukları teorik bilgileri uygulama ortamı sunarak iş hayatına hazırlanmalarına katkı sağlamak amacıyla staj imkanı tanınmaktadır.

Gelen başvurular arasından staj için uygun bulunan adaylar yapılandırılmış grup mülakatına davet edilmekte ve olumlu bulunan adaylara görev yapmak istedikleri bölümler de göz önünde bulundurularak Deva Holding Genel Müdürlük binası ve üretim tesislerinde staj yapma imkanı sunulmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*