Kuzu Grup Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Kuzu Grup, özellikle inşaat başta olmak üzere pek çok farklı sektörde lider firma olarak ülkemizde hizmetlerine devam etmektedir. 1943 yılında kurulmuş olan ve genel olarak inşaat alanında çalışmalarını sürdürmekte olan Kuzu Grup, özellikle İstanbul ve Ankara başta olmak üzere pek çok farklı bölgede büyük konut projeleri alanında da nitelikli çalışmalarına devam etmektedir.

11.5 Milyon ebadındaki tamamlanmış olan inşaat alanı ile Türkiye içerisinde yer alan en büyük ve en köklü inşaat markalarından olan Kuzu Grup, şuanda hala büyük proje ve hizmetlerine devam etmektedir. Günümüzde halen birçok farklı bölgede inşaat ve proje işlemlerine devam etmekte olan firma, vermiş olduğu çeşitli iş ilanları ile işletme bünyesine katmak üzere donanımlı ekip elemanları aramaktadır.

Kuzu Grup iş başvurusu

Kuzu Grup İş İlanları

Ülkemizde bulunan en yetkin ve en köklü inşaat firmaları arasında yer alan Kuzu Grup, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok farklı bölgelerdeki inşaat projeleri ve konut etapları ile alanında saygın firma konumunda yer almaktadır. Sürekli büyük projeler yaptığı için de sıklıkla yeni personel alımı söz konusudur.


Firmanın kendi içindeki birçok departmanda yeni elemana ihtiyaç olmaktadır. Birçok farklı sektör ve alanda bizzat hizmet vermekte olan Kuzu Grup, alanında deneyim sahibive tecrübe sahibi ekip elemanları aramaktadır. AyrıcaKuzu Grup, işe yeni başlayan azimli ve atılgan bireyleri de firma bünyesinde görmek istemektedir.

Nasıl Başvurulur?

Kuzu Grup bünyesindeki iş pozisyonlarına başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, öncelikle işletme web sitesindeki başvuru formunu doldurmalı ve firmanın insan kaynakları personelinin iş başvurularını incelemesi için bilgilerini işletmeye göndermelidir.

Bu süreç boyunca adaylar, iş arama ve eleman alım sitelerini de ekstra olarak kullanabilir ve tercih ettikleri iş pozisyonlarının güncel durumları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Güncel olarak bu siteleri takip eden adaylar, firmanın iletişim adreslerinden direkt olarak firmanın insan kaynaklarıyla da bağlantı kurabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi: Firmanın çeşitli satış işlemlerinin yürütülmesinden bizzat sorumlu ve çeşitli satış hizmetlerinde marka temsilcisi konumunda yer alan kişilere verilmekte olan bir unvandır.
  • İnşaat Mühendisi: Üniversitelerin ilgili dört yıllık inşaat mühendisliği fakültelerinden mezun olan kişiler bu iş alanında çalışabilmektedir. Çeşitli inşaat ve proje işlerinden sorumlu olan bu mühendisler, şantiye bölgesi içerisindeki çeşitli işlerin de belirli bir düzen ve uyum içerisinde yürütülmesinden sorumludurlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli.

9 yorum

  1. 1969 dogumlu iş makinası operatörüyüm 25 yıldır bu işin içindeyim teleskobik bomlu 18 metrelik foklif ve lastik tekerlekli loder operatörüyüm çalışmış oldugum firmalar mesa inş, arsel inş,son olarak ant inş çalıştım eger uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.tel 05434043291

  2. adım bekir Giresunluyum 15 yıllık inşaat kalıpcı ustasıyım ekibim var daha önce NUROOL. STFA KOLİN gibi firnalarda ve yurdışında calıştık . iş olursa calışmak isteriz nom 05307766974

  3. merhaba ben 22senedir inşaatla ugraşıyorum 9 senesini altyapı cevredüzenleme inşaat formeniolarakgörevyaptım kalıpcı duvarcı ustalıkbelgemvar e sınıfıehliyetimvar sizinle calışmak isteim tlf 05376598733

  4. MERHABA BEN ALİ İSTANBUL’DAN KALORİFER VE SIHI TESİSAT USTASIYIM 15 YILLIK DENEYİMİM VAR YURT DIŞI ENGELİM YOKTUR KUZU İNŞAATTA YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA.. 05369578207

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*