Kipaş Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kipaş Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kipaş Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kipaş Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kipaş Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Kipaş Holding İş İlanları

Bir adım önde olmak ve fark yaratmak, çalışanlarımızı en iyi şekilde desteklemek için öğrenmeye ve gelişmeye yönelik programlarla organizasyonel gelişimimizi sürekli kılmayı amaçlıyoruz. Bu kazanımların iş sonuçlarına yansımasını takip etmek.Bu doğrultuda çalışanlarımıza eğitimler vermeye çalışıyoruz.

Pozisyon Lokasyon
Makine Bakım Sorumlusu Kahramanmaraş
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
Tekstil Teknikeri Kahramanmaraş +2 il daha
ERP Uzmanı Eskişehir +1 il daha
Sınıf Öğretmeni Kahramanmaraş
Elektrik Bakım Sorumlusu Kahramanmaraş
Satış Pazarlama Temsilcisi Bilecik +1 il daha
Tekstil Mühendisi Kahramanmaraş
Satın Alma Yöneticisi / Yönetmeni Aydın
Endüstri Mühendisi Kahramanmaraş +2 il daha
Üretim Müdürü İstanbul(Avr.)
Satış Temsilcisi Bursa +1 il daha
Bilgi Sistemleri Teknik Elemanı Bilecik
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.)
Mimar Aydın
Satış Pazarlama Uzmanı Aydın
Dikim Bant Şefi İstanbul(Avr.)
Sales Officer İstanbul (Tümü)
Tasarım Asistanı İstanbul(Avr.)

Kipaş Holding Personel Alımı Yapacak!

Kipaş Holding iş başvurusu yaparak sizde Kipaş Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kipaş Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kipaş Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kipaş Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

7.000 kişiyi aşan insan kaynağı, 1 Milyar Dolar ‘a yaklaşan cirosu ve sahip olduğu değerlerle Kipaş uluslar arası piyasalarda da tanınan bir şirketler grubu olmuştur.

İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu sıralamasın sıralamasına ilk kez 1991 yılında giren Kipaş şirketleri, holdingleşmeden sonra bu geleneği sürdürmekte ve her geçen yıl daha üst sıralara yükselerek performanslarıyla öncü ve lider konumlarını güçlendirmektedir.

2011 yılı için yapılan araştırmada Kipaş Mensucat İşletmeleri A.Ş. 293′ nci, Erdem Tekstil San. ve Tic. A.Ş. 369 ncu, KÇS Kahramanmaraş Çimento Beton Sanayi ve Madencilik İşletmeleri A.Ş. 381′ nci, Kipaş Denim İşletmeleri A.Ş. 394′ ncü, Mipsan Kahramanmaraş İplik San. ve Tic. A.Ş. 644′ ncü ve Bozkurt Konfeksiyon Sanayi A.Ş. 968’ nci olarak listede yer almıştır. Aynı zamanda “En hızlı büyüyen firma ödülü” sahibi şirketleri ile Kipaş, fabrika sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük gruplarından birisidir.

Kipaş Holding Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Merhabalar 35 yaşındayım lise sosyal bilimler bölümü mezunuyum.e sınıfı ehliyetim var şoförlük yaparım transit kamyonet gibi araclari kullanırım.13 yıllık şoförlük deneyimim var ayrıca myk dan gazalti(argon) kaynakçı belgem var 8 yıldır kaynakçılık yapıyorum bir firmada yurt dışında çalışmak istiyorum. Yurt dışına işçi goturen firmaların aralarını yardımcı olmalarını Rica ediyorum.

  2. SELAMÜ ALEYKÜM DUVAR VE SIVA USTASIYIM E SINIFI SÜRÜCÜ BELGEM VE SRC PSİKO TEKNİK BELGELERİMDE VAR İŞ ARIYORUM 05324550318 05387659407 SAYGILARIMLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*