Braun Personel Alımı ve İş İlanları 2022

100 yıl önceye kadar geri giden köklü bir tarihe sahip olan Braun, ülkemizde ve dünyada birçok erkeğin tercihleri arasındadır. Dinamik ve yenilikçi yapısıyla büyümesi devam etmekte olup, Braun iş ilanları açılarak yeni doğan gereksinimler karşılanmaktadır.

Bunlara başvuru yapmak istiyorsanız, online sistemler üzerinden rahatlıkla işlem yapabilir, Braun iş başvurusu tamamlayabilirsiniz. Eğer bilgileriniz başvurduğunuz pozisyon ile uyum gösteriyorsa, Braun personel alımı ile görevli olan yetkililer sizinle irtibat kuracak, mülakat hakkında bilgi verecektir.

Ardından tek yapmanız gereken bu bilgiler kapsamında hareket ederek katılım göstermedir. Eğer buradan da geçerseniz, Braun çalışanı olabilirsiniz.

Braun Personel Alımı Yapacak

Braun global çapta en çok tercih edilen markalar arasındadır. Eğer bu firmaya çalışan olarak girmek istiyorsanız, güncel olarak değerlendirebileceğiniz pozisyonlar bulunmaktadır. Bunlar kendi sitesi aracılığıyla, kolay bir şekilde görülebilmektedir.

Braun İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Braun içerisinde alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Firmanın ihtiyacına göre, yılın farklı dönemlerinde ilanlar verilerek ilgili kişilerin başvurusu alınır. Eğer katılmak istiyorsanız, bu tarihleri kaçırmamanız gerekir. Güncel olarak şu ilanlar vardır;

 1. Supply Network Operations Manager: Yazılı ve sözlü İngilizce’ye hâkim olma, yeni mezun ya da 2021 yazında mezun olmuş olma, stratejik ve cesur liderlik yetenekleri olma gibi nitelikler aranmaktadır
 2. Communications Senior Manager: Pazarlama, kitle iletişimi ya da işletme üzerine lisans, yüksek lisans derecesi bulunma, İngilizce ve Türkçe üzerine yeterli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Manufacturing Manager: Türkçe ve İngilizce üzerine yeterli olma, üretim hattı ile zeminde çalışma tecrübesi bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Customs Compliance Manager: İngilizce ve Türkçe sözlü ve yazılı iletişimde yeterli olma, SAP bilgisi bulunma, Microsoft Office programlarına hâkim olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Accounting and Stewardship Manager: Muhasebe işle dış raporlama alanında erken kariyer tecrübesi olma, güçlü takım arkadaşı olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 6. Accounting and Tax Compliance Specialist: Bağımsız çalışabilme, takım arkadaşı olma, temel SAP FI bilgisi, Microsoft Excel ve Office uygulaması bilgisi olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Eğer başvuru yapmak istiyorsanız, öncesinde ayrıntılı olarak incelemeniz gerekir.

Braun İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Braun iş başvurusu yapmak için, aşağıdaki işlemleri takip ederseniz kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz;

 1. https://tr.braun.com/tr-tr adresine giriş yapın.
 2. Sayfanın en altına inerek, kariyer üzerine tıklayın.
 3. Yönlendirildiğiniz sayfada ülke kısmından Turkey yazısını seçin. Ardından da search üzerine tıklayın.
 4. Herhangi bir ilana tıklayarak, altta bulunan apply now butonuna tıklayın.
 5. Hesabınıza giriş yapın. Bulunmuyorsa create account üzerinden hesap açın.
 6. Başvuru işleminizi tamamlayın.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra, müracaat tamamlanır. Yetkililer sizi olumlu değerlendirirse görüşme için iletişime geçer.

 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*