Hitay Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hitay Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Hitay Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hitay Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hitay Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Hitay Holding, Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından biri olup, temellerinin atıldığı 1980 yılından bu yana kurumsal girişim sermayesi üzerine yoğunlaşmıştır. Grup, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinden Emin Hitay tarafından kurulmuştur. Hitay’ın halihazırda girişimci ruhunu yansıtan bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri, online araştırma, güvenlik teknolojileri ve online spor şans oyunları alanlarında yatırımları bulunmaktadır.

Hitay Holding İş İlanları

Hitay Holding, insan kaynakları stratejisini işe alım sürecinden itibaren yetkinlik bazında yürütürken; çalışanlarından değer yaratma vizyonuna uyum beklemektedir.

Çağrı Merkezi Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Makale Yazarak Para KazanmakPOS Teknisyen
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum…
Müşteri Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri, online araştırma, güvenlik teknolojileri ve online şans oyunları alanlarında faaliyet gösteren grubun insan kaynakları politikaları, şirketlerin özel koşullarına göre esneklik sağlayacak biçimde belirlenmiştir.

İnsan kaynağı ihtiyacını “doğru zaman, doğru pozisyon ve doğru çalışan” ilkesi ile karşılayan Hitay Holding’de yaklaşık 1000 kişi istihdam edilmektedir.

Hitay Holding Personel Alımı

Hitay’ın şu anki portföyünde bulunan şirketler arasında Türkiye’nin lider sistem entegrasyon ve saha hizmetleri şirketi Teknoser; Türkiye’nin en büyük online araştırma şirketi DORinsight ve bünyesinde faaliyet gösteren izinli veritabanı Napolyon.com; Türkiye perakende pazarına özel, verimlilik artışına odaklanan stok, kampanya ve ödeme sistemleri çözümleri sunan şirketi 2Nokta; güvenlik teknolojileri çözümleri sunan Exim ile Türkiye’nin ilk yasal online spor şans oyunları platformu Bilyoner bulunmaktadır.

Ayrıca buradan online hitay holding iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*