Cengiz Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Cengiz Holding ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Cengiz Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cengiz Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Cengiz Holding ilk olarak 1980 yılında inşaat alanında kurulmuştur. Kurucusu Mehmet Cengizdir ve özellikle son 18 yılda bir büyüme gösteren holding, inşaat sektörüne ek olarak maden, enerji, altyapı, havalimanı, sigorta alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Zaman zaman farklı projelerin içerisinedahil olan holding, 19 Temmuz 2013 tarihinde TMSF tarafından ihaleye çıkartılmış olan Skyturk, Akşam Gazetesi, Alem FM, Alem Dergi’lerini pek çok projede ortak hareket ettiği Limak Holding ve Kolin İnşaat ile birlikte, eşit şekilde satın almıştır.

Cengiz Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Cengiz Holding İş İlanları

Cengiz Holding, ulusal ve uluslararası alanda pek çok proje yürütmektedir. Yürüttüğü projeler daima en büyükler arasında yer almakta, zaman zaman çeşitli holdinglerle yap, işlet, devret yöntemlerine dayanan, uzun soluklu projeler geliştirmektedir. Çalışanların ihtiyaçlarına yönelik eğitimler düzenleyerek personel verimliliğini arttırmaya çalışmakta, bünyesindeki 35 şirket için zaman zaman personel alımı yapmaktadır.

Satış Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
24 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Araştırma Geliştirme / Arge Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
23 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Araştırma Geliştirme / Arge Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
23 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Nasıl Başvurulur?

Cengiz Holding iş ilanlarına şirketin web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Ana sayfaya girdiğinizde sağ üstte Kariyer sekmesi yer alıyor. Burada Açık Pozisyonlar ve Genel Başvuru Formu ile birlikte İK Politikaları açıklamaları yer alıyor. Açık pozisyonlar arasından kendiniz için en uygun olan başvuruda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonlar içerisinde Genel Nitelikler ve İş Tanımı, İş Tanımı, Aday Kriterleri, Pozisyon Bilgileri başlıkları altında pozisyonun bütün detayları yer alıyor. Eğer gerekli şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız başvuru yapabiliyorsunuz.

Genel Başvuru Formunda ise önce hangi bölüm (holdingin hizmet verdiği sektörler) için başvuru yaptığınızı seçmeniz isteniyor. Daha sonra kişisel bilgileriniz, eğitim durumunuz, yabancı dil bilgileriniz, bilgisayar programları, iş deneyimleriniz, hala çalıştığınız yer, referanslarınız, sağlık durumunuz ve hazır özgeçmiş ekleme bölümleri yer alıyor. Detayları doldurduktan sonra CV dosyanızı yükleyerek başvurunuzu gönderebiliyorsunuz. Ardından da dönüş yapılmasını bekliyorsunuz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mühendis,
 • Lojistik Şefi,
 • Ambar Şefi,
 • Muhasebeci,
 • Güvenlik Görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Mühendis: Holdingin faaliyet gösterdiği alanlarda projeler geliştirmek, denetimleri yapmak, projelerin takibini yaparak hedefleri doğrultusunda görevler üstlenmek.
 • Lojistik Şefi: Holdingin lojistik işlerinin denetimini, koordinasyonunu sağlamak, süreçlerin kesintisiz devam etmesinde görev almak.
 • Ambar Şefi: Holdingin ambarlarında görev alarak sorumluluk üstlenmek, giriş çıkı, sevkiyat, kabul gibi süreçlerin hızlı ve güvenli yürümesini sağlamak.
 • Muhasebeci: Holdingin ilgili departmanlarında muhasebe işlerini takip etmek.
 • Güvenlik Görevlisi: Holdingin ilgili alanlarında güvenliği sağlamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İstanbul.

Cengiz Holding Benzer İş İlanları

9 Comments

 1. rize- artvin havaalimanında çalışmak istiyorum atatürk üniversitesi muhasebe ve vergi bölümüden mezunum

  • RİZE-ARTVİN HAVALİMANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.30 YILDIR MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPIYORUM VE MUHASEBE BÜROSU IŞLETTİM.AÖF MUHASEBE FİNANS BÖLÜMÜ DEVAM. İSTANBUL HAVALİMANI ORKUN GROUP FİRMASINDA MUHASEBE ŞEFİ VE İNSAN KAYNAKLI BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIM.

 2. Ekibimleberaber mardinde kalekol çelik konssiriksiyon işleri yapıyorum işlerimizbiti sizlerinde işlerinizi ekibimle yapmak istiyorum şehir yer farkketmez ismim veysel çelebi tlf 05340710057

 3. merhabalar mesleğim mekanik makina metal imalat bakım ve onarım ayrıca çelik konstrüksiyon imalatı ve makina çelik konstrüksiyon imalatı ve montaşı elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısı ustasıyım yurt içi yurtdışı fabrika şantiye deneyimlerim var–23–yıldır bu yana çalışmaktayım bu nedenle yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdışında çalışmış olduğum firmalar azerbeycanda–mapa– firması bakü haydar aliyef havaalanı inşatı projesinde ekip başı olarak–3,5–yıl çalıştım çıkış nedenim iş bitimi–daha sonra aynı yıl azerbeycanda sumgayıt şehrinde boru zavotunda türkçesi organize sanayinde ana firma–azerkon–ortak firma atilla makina pilastik boru fabrikası ve metal çelik boru fabrikaları projelerinde–2,5–yıl ekip başı olarak çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi–daha sonra arap ülkesi cezayirde cezayirin başkenti algerde –nurol–firmasında sulama barajı inşatı projelerinde yine mesleğimle ilgili–3-yıl ekip başı olarak çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi–cezayir ülkesinden yeni geldim pasaportum var istenildiğinde referans verebilirim yükseklik korkum yok sertifikalarım var test için her zaman hazırım ayrıca firmanızda çalışmaktan onur ve gurur duyarım saygılarımla —telefon–no–0553–536–1022–

 4. Ben 8senelik ince is eskavator operatoruyum devamli calisacak is ariyorum 05377009763

 5. ben bartından ahmet karataş cengizinşaat bosnahersek şantiyesinde tünel çavuşu olarak görev yaptım firmadan çokmemnunum ve işmi ve görevimi gerçekten severek yaparım tekrar cengiz inşaatla çalışmak istiyorum pureje türkiye yurtdışı farketmez bosna hersekten işbitimi fesihli geldim referanslarım cenk balmumcu ve selim pusti saygılarımla irtibat tlf 05344682724

 6. havaalaninda calişmakistiyorum deneyimi olan tercubesiolan evraklariolan birinsanim 05323055269

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*