Sanko Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Sanko Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sanko Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sanko Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sanko Holding Sani Konukoğlu tarafından 1904 yılında Gaziantep’te ilk işletmesini bir dokuma tezgâhı ile kurmuştur. Daha sonra büyümesini sürdürmüş, 1996 yılında farklı çatılar altındaki işletmeler, Sanko Holding çatısı altında toplanmıştır.

Türkiye’nin uluslararası alanda faaliyet gösteren ünlü markalarından birisi olan holding, bugün tekstil, inşaat, sağlık, otomotiv, gıda, eğitim, enerji gibi alanlarda çalışmalarına devam etmektedir. Çok yönlü bir şirket olduğu için kariyer planlamaları açısından alternatiflere sahiptir ve 2 binden fazla çalışanı olmasına karşın zaman zaman kadrosunu büyütmeye devam etmektedir.

sanko holding personel alımı

Sanko Holding İş İlanları

Sanko Holding Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olup faaliyet gösterdiği her alanda sektörün liderleri arasında yer almayı başarmıştır. Bu yüzden insan kaynaklarında daima dinamik, genç, hedefleri olan kişilerle çalışmayı planlamakta, buna göre yatırım tercihleri yaparak kariyer olanakları sağlamaktadır. Çalışanlarının eğitimlerine önem vererek kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamakta, hep birlikte büyümeyi ve geniş bir aile olmayı şiar edinmektedir.

Pozisyon Lokasyon
SAP Ana Veri Uzmanı Gaziantep
İdari İşler Görevlisi İstanbul (Tümü)
Departman Asistanı İstanbul(Avr.)
UFRS Raporlama Uzmanı Gaziantep
Muhasebe Uzman Yardımcısı Gaziantep
Pazar Geliştirme Uzmanı Gaziantep
SAP BW Uzmanı İstanbul (Tümü)
İş Analisti Gaziantep
SAP CO Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
Güvenlik Görevlisi Tekirdağ
Enerji İş Analisti İstanbul(Avr.)
C# Developer Gaziantep
GES Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.)
Pazarlama Müdürü İstanbul (Tümü)
Silahlı Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya)
Financial Reporting Specialist İstanbul(Avr.)
Satış Yöneticisi Adana
SAP ABAP (Geliştirme) Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
Software Engineer Gaziantep
SAP MM Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)

Dolayısıyla çok farklı branşlarda ve kademelerden yetişmiş insanları istihdam etmekte, bunun için iş ilanlarına çıkarak kriterlerine uyan kişilerle kadrosunu güçlendirmektedir. Merkezi Gaziantep’te olsa da şirketin bir kolu İstanbul’dadır. Bu yüzden hem İstanbul hem Gaziantep’te iş arayanların tercihi olmakta. Şirket, zaman zaman farklı illerde, ülkelerde de projeler takip ettiği için çalışma alanı oldukça geniştir.

Nasıl Başvurulur?

Şirketin iş başvuruları Kariyer.net üzerinden ve bürolarında insan kaynaklarına şahsen başvurarak yapılmaktadır. Kariyer.net üyeliğiniz varsa düzenli olarak takip edebilir, kendiniz için uygun pozisyona başvurabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mühendis,
 • Bütçe memuru,
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi,
 • Güvenlik görevlisi,
 • İnsan kaynakları uzmanı,
 • Öğretmen.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Mühendis: Firmanın faaliyet alanları olan tekstil, enerji, inşaat, gayrimenkul gibi alanlarda projeler geliştirecek, ilgili alanlardan mezun, yenilikçi ve dinamik bir yapı ile geleceğe yön vermek.
 • Bütçe memuru: İlgili birimde mali işlerden sorumlu olmak, bütçe defterlerini tutmak, bordro düzenlemelerini ve şirket finansal işlerini gerçekleştirmek.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Şirketin ilgili birimlerinin çağrı merkezine ulaşan müşterileri karşılamak, sorularına cevap vermek, çözümler üretmek.
 • Güvenlik görevlisi: Şirketin ilgili birimlerinin güvenliğinden sorumlu olmak, işlerin daha nizami şekilde yürütülmesine yardımcı olmak.
 • İnsan kaynakları uzmanı: Şirketinhedefleri doğrultusunda insan kaynağını yönetmek, yetiştirmek, gerekli koordineleri sağlamak.
 • Öğretmen: Şirketin özel okullarının ilgili branşlarında görev almak, öğrenci yetiştirmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Faaliyet alanına göre çalışma saatleri değişebilmektedir).

Alım Yapılacak Şehirler: Gaziantep, İstanbul.

Sanko Holding Benzer İş İlanları

15 Comments

 1. İş arıyoum acil alırsanız memnun olurum engelim var % 75 engelli kadroya geçmek isterim bursa gürsu tokide oturuyorum

 2. İş arıyoum acil alırsanız memnun olurum engelim var % 75 engelli kadroya geçmek isterim

 3. canakkale merkezde oturuyorum silahlı güvenlik kimlik sahibiyim güvenlik işi varsa yardımcı olursanız sevinirim

 4. Silahlı sertifikalı Güvenlik görevlisiyim Adıyaman merkez de işe ihtiyacım var
  6 yıl iş tecrübem var

 5. 5 yıllık deneyimim var gaziantep te ikamet ediyorum sanko bünyesinde çalışmayı çok istiyorum saygılarımla

 6. Daha önce sankoda calistim askere gittigimden dolayi işten çiktim 3 yil sankoda calistim özel guvenlik sertifikam var adiyamanda yasiyorum 0543 892 46 70

 7. Adıyaman merkez de oturuyorum daha önce çalıştığım işler iplik te calistim
  Konfeksiyon bölümunde çalıştım
  Kuryelik yaptım a2.bsinifi ehliyet im var şoför lük te yapabilirim

 8. Suan istanbulda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum ailem adiyaman merkezde özel güvenlik görevlisi belgem var silahlı ailemin yaninda olabilmem icin adiyamandaki isletmenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum 0544-633-30-34

 9. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*