Sanko Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Sanko Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sanko Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sanko Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sanko Holding yıllardır çalışanlarına geniş iş olanaklarıyla hizmet veren köklü kuruluşlardan birisidir. Sani Konukoğlu’nun kurduğu şirkette binlerce çalışan görev yapmaktadır. İlk dokuma tezgahıyla faaliyete başlayan şirket başta tekstil olmak üzere gıda, eğitim, enerji ve sağlık gibi daha pek çok alanlarda iş istihdamı oluşturarak pek çok kişiye iş olanağı sunmuştur.

Sanko Holding, iş potansiyelini arttırarak yeni projelere imza atmaktadır. Bu yeni projeler kapsamında çalışacak donanımlı ve nitelikli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Sanko bünyesinde çalıştırılmak üzere gereksimler doğrultusunda açık pozisyonlar bulunmaktadır. Bu pozisyonları inceleyerek sizin için uygun alanlara başvuru yapabilirsiniz. Sanko personel alım ilanlarını takip ederek nitelikleriniz ve yetenekleriniz doğrultusunda en uygun birim için müracaatta bulunabilirsiniz.

sanko holding personel alımı

Sanko Personel Alımı Yapacak

Sanko belli dönemlerde genişleyen iş portföyü için eleman alım ihtiyacı duymaktadır. Firma ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli sektörlerde eleman ihtiyacını karşılamak üzere alım yapacağı zamanları duyurmaktadır. Bu zamanları iyi takip ederek kendinize uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz.

Alımlar yayınlandığında geç kalmadan başvuru yapmak için ilan zamanlarını iyi takip edin. Kurumun kendi sitesi üzerinden ilanları takip edip inceleyebileceğiniz gibi bizim sitemizden de güncel olarak iş alımlarını takip edebilirsiniz. En yeni ve güncel iş alımlarını görmek için sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın.

Sanko Holding İş İlanları ve Pozisyonları

Sanko iş ilanları kapsamında firma belli zaman aralıklarında ihtiyaca göre açık pozisyonlarda ilan yayınlamaktadır. Firmanın ilan sayfasından açık pozisyonları görebilir ve müracaatınızı yapabilirsiniz. Müracaatınız olumlu yanıtlandığında şirket tarafından istenen belgeleri tamamlayarak işe başlayabilirsiniz. Sanko bünyesinde ihtiyaç duyulabilen bazı pozisyonlar şunlardır:

 • Mühendis,
 • Bütçe memuru,
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi,
 • Güvenlik görevlisi,
 • İnsan kaynakları uzmanı,
 • Öğretmen.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Mühendis: Firmanın faaliyet alanları olan tekstil, enerji, inşaat, gayrimenkul gibi alanlarda projeler geliştirecek, ilgili alanlardan mezun, yenilikçi ve dinamik bir yapı ile geleceğe yön vermek.
 • Bütçe memuru: İlgili birimde mali işlerden sorumlu olmak, bütçe defterlerini tutmak, bordro düzenlemelerini ve şirket finansal işlerini gerçekleştirmek.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Şirketin ilgili birimlerinin çağrı merkezine ulaşan müşterileri karşılamak, sorularına cevap vermek, çözümler üretmek.
 • Güvenlik görevlisi: Şirketin ilgili birimlerinin güvenliğinden sorumlu olmak, işlerin daha nizami şekilde yürütülmesine yardımcı olmak.
 • İnsan kaynakları uzmanı: Şirketinhedefleri doğrultusunda insan kaynağını yönetmek, yetiştirmek, gerekli koordineleri sağlamak.
 • Öğretmen: Şirketin özel okullarının ilgili branşlarında görev almak, öğrenci yetiştirmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Faaliyet alanına göre çalışma saatleri değişebilmektedir).

Alım Yapılacak Şehirler: Gaziantep, İstanbul.

Sanko İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Sanko iş başvurusu konusunda bilgi almak isteyen kişiler firmanın kendi web sitesini ziyaret ederek ya da linkimizi tıklayarak sitemiz üzerinden açık pozisyonlar varsa başvuru ilanı inceleyip yetenekli oldukları alanlar için başvuru yapabilirler. Adaylar başvuru yapmadan önce başvurmak istedikleri alanlarla ilgili yeterli eğitim ve donanıma sahip olup olmadıklarını iyi tespit etmelidirler. Yeterli uzmanlık bilgisine sahip adaylar firmanın web sitesine girerek başvuru formunu doldurabilirler.

Sanko Holding kapsamında size uygun birimler için başvuruda bulunduğunuzda işe alım için öncelikle başvurunuzun onaylanması gerekir. Başvurunuzun onaylanması durumunda size geri dönüş yapılacaktır. Başvuruları olumlu değerlendirilen adaylardan işe kabul için belli evraklar istenecektir. Evraklarınızı tamamladıktan sonra Sanko bünyesinde çalışabilirsiniz.

Sanko Holding Benzer İş İlanları

18 Comments

 1. Mrb uğur ben 21 yaşındayım işe ihtiyacım var askerlik yaptım herangi bir sorunum yok ararsanız sevinirim TL.05466675703

 2. Gaziantep te yaşıyorum fortlik oparetoruyum ihtiyacı olan bu no. Arasın. 05541501763

 3. Merhaba silahlı sertifikam var güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum 5 yıl askeri personel olarak görev yapmışlığım var işe ihtiyacım var Adıyaman merkezde ikamet ediyorum 531-677-7934

 4. İş arıyoum acil alırsanız memnun olurum engelim var % 75 engelli kadroya geçmek isterim bursa gürsu tokide oturuyorum

 5. İş arıyoum acil alırsanız memnun olurum engelim var % 75 engelli kadroya geçmek isterim

 6. canakkale merkezde oturuyorum silahlı güvenlik kimlik sahibiyim güvenlik işi varsa yardımcı olursanız sevinirim

 7. Silahlı sertifikalı Güvenlik görevlisiyim Adıyaman merkez de işe ihtiyacım var
  6 yıl iş tecrübem var

 8. 5 yıllık deneyimim var gaziantep te ikamet ediyorum sanko bünyesinde çalışmayı çok istiyorum saygılarımla

 9. Daha önce sankoda calistim askere gittigimden dolayi işten çiktim 3 yil sankoda calistim özel guvenlik sertifikam var adiyamanda yasiyorum 0543 892 46 70

 10. Adıyaman merkez de oturuyorum daha önce çalıştığım işler iplik te calistim
  Konfeksiyon bölümunde çalıştım
  Kuryelik yaptım a2.bsinifi ehliyet im var şoför lük te yapabilirim

 11. Suan istanbulda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum ailem adiyaman merkezde özel güvenlik görevlisi belgem var silahlı ailemin yaninda olabilmem icin adiyamandaki isletmenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum 0544-633-30-34

 12. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*