Yıldız Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Yıldız Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yıldız Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yıldız Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ortadoğu, Afrika, Doğu VE Orta Avrupa’da en büyük gıda üreticisi olan Yıldız Holding 24’ü ülkemiz dışında olmak üzere 83 fabrikası mevcuttur. Üretimi sürekli artan Yıldız Holding personel alımı yaparak bu süreci desteklemekte, böylece her yıl büyümesini arttırmaktadır.

2016 yılı sonunda satış üzerinden elde ettiği gelir 24,3 milyar Türk Lirası olan firmaya katılmak istiyorsanız, değerlendirebileceğiniz çok sayıda ilan vardır. Bunlara Kariyer.net üzerinden ulaşılmakta olup, Yıldız Holding iş başvurusu da platform üzerinden yapılabilir.

Eğer özgeçmişiniz ile başvurduğunuz Yıldız Holding iş ilanı uyumluysa, firmanın yetkililerinden dönüş alabilirsiniz.

yıldız holding iş ilanları

Yıldız Holding Personel Alımı Yapacak

Yıldız Holding içerisinde birçok pozisyon olup firmanın stratejileri ve hedefleri yönünde yeni alımlar da yapılmaktadır. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde aktif çok sayıda ilan vardır. Bunların hepsini inceleyebilir, size en uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Yıldız Holding İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Yıldız Holding tarafından açılan birçok pozisyon vardır ve açıklamaları ile beraber bunların bir kısmı şöyledir;

Kalite Kontrol Elemanı
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Üretim İşçisi
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Tekirdağ(Çorlu)
İdari İşler Elemanı
Son Başvuru Tarihi
03 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Üretim Elemanı
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Ürün Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İşletme Bakım Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Bölge Satış Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Dönemsel / Yarı Zamanlı Eleman
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Cafe Servis Elemanı
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

İlanlara başvurmak ve daha fazla Yıldız Holding iş ilanı için tıklayın.

  • İnsan Kaynakları Uzmanı: İstanbul’un Asya yakasında bulunan Sancaktepe’de açılan bu ilan sorumlu bulunduğu departmanlarda beyaz yaka işe alım süreçlerini yönetme, firmanın yetenek havuzunu geliştirici aktivite ve projeler yapma gibi sorumluluklara sahiptir.
  • Planlama Mühendisi: Adana iline açılan bu ilan üniversitelerin mühendislik, işletme fakültelerinden mezun olma, pozisyonda minimum 3 sene deneyimli olma, Microsoft Office ile SAP sistemine hâkim olma, takip ve planlama yönü güçlü olma gibi niteliklere sahiptir.
  • Kategori Yöneticisi: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma, sözlü ve yazılı İngilizce bilme, Microsoft Office PowerPoint ve Excel programlarını kullanabilme, yenilikçi çözümler üretebilme gibi genel nitelikler aranmaktadır.
  • Proje Yönetim Sorumlusu: BT bütçe raporları yapma, BT fatura ve sözleşmelerini takip etme, BT denetimlerini koordine etme gibi sorumluluklara sahiptir. İlan İstanbul ilinin Asya bölümünde yer alan Ümraniye ilçesi’nde açılmıştır.
  • Üretim İşçisi: Vardiyalı çalışabilme, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularına uyum gösterebilme gibi nitelikler aranmaktadır. İlan Manisa ilinde açılmıştır.
  • Mekanik Bakım Teknisyeni: Manisa ya da İzmir’de ikamet etme, vardiyalı çalışmaya uyum sağlama, mekanik demontaj ve montaj üzerine bilgili olma gibi nitelikler vardır. İlan Manisa ilinde açılmıştır.

Yıldız Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yıldız Holding tarafından açılan iş ilanlar, firmanın Kariyer.net hesabı üzerinde görülebilmektedir. Başvurular da yine buradan gerçekleştirilebilmektedir. Eğer aşağıdaki işlemler takip ederseniz, başvuru yapmanız mümkündür;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Yıldız Holding’e dair araştırma yapın.
  3. İlanları inceleyerek, uyumlu olduğunuzu gördüklerinize başvuru yapın.

Bu işlemleri tamamlamanız ardından, başvuru da tamamlanır. Ardından mülakata yönelik çağrı almayı belemeniz gerekir.

Yıldız Holding Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. mer ben 25 yıllık tercübeli aşcıyım yurt dışında işimiz bitti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum yemeklerim gayet tat ve lezeti olumludur teşekürler bana bu tl 05419245859 ulaşabilirsiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*