SuperFresh Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dondurulmuş gıda sektörünün öncülerinden olan SuperFresh 1990 yılında kurulmuştur. Geniş ürün yelpazesi ile herkese hitap eden firmanın her geçen gün artan ürün seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Hem ithalat hem de ihracat yapan markanın şu anda 128 tane ürünü bulunmaktadır. Bu yönü ile de Dünya pazarında en zengin ürün çeşitliliğine sahip şirketi konumunda yer almaktadır. 

SuperFresh İş İlanları

SuperFresh, bütün ürünleri ile pek çok sofrada yerini almaktadır. Hızlı akan dünyada pratik bir şekilde yemek hazırlama seçeneği olması ile de pek çok kişinin hayatını kurtarmaktadır. Kalitesi ve lezzeti ile herkesi etkisi altına alırken taleplerde her geçen gün ile birlikte hızlı bir şekilde artmaktadır.

Dolayısıyla her departmanda da yeni personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Çok tüketilen gıdalar arasında da yer alması ile pek çok kişi iş ilanlarını çok yakından takip etmektedir. 

SuperFresh Nasıl Başvurulur?

SuperFresh iş başvurusu çeşitli seçenekler ile yapılabilmektedir. Kerevitaş Firmasının bir kolu olan SuperFresh iş ilanları da bu sayfa üzerinden yayınlanmaktadır. https://www.kerevitas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu sayfasını ziyaret ederek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çalışmak istediğiniz departmanı seçmeniz ve özgeçmişiniz yükledikten sonra “gönder” sekmesine basmanız ile tamamlanmış olmaktadır.

Departmanlar ise yönetim, muhasebe, insan kaynakları ve üretim olmak üzere dört tanedir. Her birinde de aranan nitelikler birbirinden farklı olmaktadır.  Diğer bir seçenek ise https://www.kariyer.net sayfasından uygun pozisyonu seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Dilediğiniz zaman firmanın ana sayfasından özgeçmişini göndererek insan kaynakları havuzuna eklenmesini sağlayabilirsiniz.  Uygun pozisyon olduğunda sizin ile iletişime geçilmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • İşçi: Üretim hattında ve gıdaların depolanmasından sorumlu olan kişilerdir. Bunun yanında gıdaların taşınmasında da sorumlu olabilirler. 
 • Kalite Mühendisi: Ürünlerin kalitesi ve sağlık standartlarına uygun olduğunu takip eden ve raporlayan mühendislerdir.
 • Muhasebe: Personel, ithalat ve ihracat sonucunda elde edilen verileri takip eden, dosyalayan ve raporlayan kişilerdir.
 • İnsan Kaynakları: Personel dosyası, özlülük işlemleri ve çalışanları takip eden personellerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pozisyona ve birime göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler:  İstanbul, Bursa, Muğla, Afyon

11 Comments

 1. Sahtekarlar hep insanları kandırın hepiniz hak yiyorsunuz kul hakkıyla iflak olmayacaksınız hep torpil. .herkes kendi adamını alıyor formalite icabı kuraymis. ..pehh pehh

 2. Merhaba ,İstanbul Eyüpde ikamet ediyorum 31 yaşındayım,evliyim
  Daha önce başka bir firmanın İnsan Kaynakları bölümünde çalışmış bulunmaktayım.
  Firmanız ile çalışmaktan memnun olurum

 3. bankacılık ve sigortacılık mezunuyum segem sertifikam var kendimi bu işte hazır hissediyorum

 4. Ben HUSEYİN Aksin iş arıyorum temizlik mazamasindan Anliyorum otomat hali yıkama bütün makinalarda Anliyorum deneyim var

 5. Merhaba işten çıkartildım kardeşim kansen iş arıyorum bir tek annemin maaşı yetmiyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*