Bugsaş Personel Alımı ve İş İlanları 2020


AGSAŞ unvanı altında 9 Ekim 1990 yılında Ankara’da kurulan bu şirket doğalgaz altyapı değişim ve dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir. 1995 yılında EGO ile yapılan anlaşma sonrasında şirket BUGSAŞ ismi ile anılmaya başlamış ve ulaşım sektörü içerisinde de yer almaya başlamıştır. Şehir içi ve şehirlerarası yolculukların konforunu, güvenini huzurunu arttırmak için BUGSAŞ faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu şirketin faaliyetleri arasında: AŞTİ, Ankara Metrosu, ANKARAY ve teleferik istasyonu bulunmaktadır.

Bugsaş iş başvurusu

BUGSAŞ İş İlanları

BUGSAŞ içerisinde yer aldığı sektörde kendisini daima geliştirmek amacında olan ve dünya standartlarında hizmetler sunabilmek için çaba göstermektedir. Değerlerinden asla ödün vermiyor olması, çalışanlarının her birine birey olarak değer vermesi, her çalışanına adil davranması, çalışanlarına sağladığı sosyal imkanlar, maaşların dolgun olması gibi daha pek çok sebep herkesin bu şirketin bir parçası olmak istemesine sebep olmaktadır.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin gün be gün daha iyi ve daha kaliteli olması ise yeni personellerle sağlanmaktadır. Bu şirket, bünyesinde yer alan her personelle her zaman gelişeceğini düşünmekte ve çalışanları eğitimlerle desteklemektedir. Yayınlanan iş ilanları takip edilerek BUGSAŞ’ın vazgeçilemez bir parçası olmak mümkündür.


Nasıl Başvurulur?

Açık pozisyon oluştuğunda BUGSAŞ insan kaynakları sayfasından eleman alımı için başvuru almaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli eleman sitelerinden de bu şirketin iş ilanlarının takip edilmesi ve iş başvuru formu doldurularak başvurunun gerçekleştirilmesi mümkündür.

BUĞSAŞ insan kaynakları resmi sitesinin bağlantısı olan http://ik.bugsas.com.tr/ sitesi ziyaret edilerek açık pozisyonlara başvuru gerçekleştirilebilir. Başvuru gerçekleştiren adaylar arasında personel seçimi ise başvurulan birim tarafından yapılan değerlendirme sonrasında gerçekleştirilecektir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Doğalgaz açma kapama elemanı
 • Büro memuru
 • Vatman
 • Özel güvenlik görevlisi
 • Muhasebe sorumlusu
 • Avukat

Pozisyonların Açıklaması

 • Doğalgaz açma kapama elemanı: Sahada çalışan ve gerekli talimatlar üzerine doğalgazı açma ve kapamadan sorumlu olan kişidir.
 • Büro memuru: Çalıştığı kurumun diğer kurumlarla olan yazışmalarını takip eden, dosyalama ve raporlamadan sorumlu kişilerdir.
 • Vatman: Ray üzerinde hareket eden araçların sürücüleri vatman olarak adlandırılmaktadır.
 • Özel güvenlik görevlisi: Çalıştığı kurumda danışma hizmeti vermekle birlikte iş yerinin korumasını ve güvenliğini sağlarlar.
 • Muhasebe sorumlusu: Şirkette gerçekleşen finansal işlemlerin kayıtlarını tutmaktan sorumlu olan kişidir. Şirketin ulaşmak isteği yıllık cironun gerçekleşmesi konusunda faaliyet gösterirler.
 • Avukat: Çalıştığı kurumda hukuk ve yasalar konusunda yol gösterici olan ve kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Belirtilmemiştir.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara

6 yorum

 1. BEN 45 YAŞINDA ASKER UZMAN ÇAVUŞ EMEKLİSİYİM SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK BELGEM VAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NASIL ULAŞABİLİRİM VEYA NASIL BAŞVURA BİLİRİM, ŞUAN İŞİM YOK BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK HAYIRA GEÇER TEŞEKKÜR EDERİM.

 2. Merhaba ben Birol Ergül son 3 yıl içinde comsa açılım tesisat ve alt yapı sorumlusu CENGİZ İNŞ tunel makinası tamir ve tesisatçı DOĞUŞ İNŞ tamir ve tesisatçı olarak çalıştım evim ve ailem ankarada olduğu için şuanda ankaradayım ve bünyenizde çalışmak isterim 0538 504 39 72

 3. Kolay gelsin ben silahli guvenlik gorevlisiyim 7 senedir guvenlik isinden ekmek yemekteyim 4 aydir issizim sizin bunyenizde calismaktan onur ve gurur duyacagim is basvurusu yaptim ama cevap gelmedi lutfen bana yardimci olursaniz ailecek sevinecegiz selam ve saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*