Martur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Martur’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Martur bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Martur personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Martur Personel Alımı

Martur İş İlanları

Din, dil, ırk, cinsiyet, fiziksel engel, etnik köken vb. ayrımı gözetmeksizin grubumuzun ihtiyaç duyduğu insan kaynağı seçiminde;

  • Pozisyonun gerekliliklerini karşılayan yetkinliklere sahip,
  • Sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen,
  • Grubumuzun değerlerini benimseyip yaşatacak,
  • Etik değerleri önemseyen,
  • 18 yaşından büyük

adaylar arasından eşit fırsat ilkesini gözeterek işe alım süreçlerini gerçekleştiririz. Çalışanlarımızın gelişim fırsatlarını ortaya çıkarmak ve kariyer planına kaynak sağlamak amacıyla adil, şeffaf, somut ve ölçülebilir kriterler ile performans değerlendirme sürecini yönetiriz.

Teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıran eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem verir, çalışanları gelecekteki rollerine hazırlamak için kaynak ayırırız. Sürekli büyüyen ve gelişen grubumuzun globalleşme vizyonu ile uyumlu olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerdeki insan kaynağı ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için iç kaynaklarımıza öncelik verir, etkin kariyer yönetimi gerçekleştiririz.

Martur Personel Alımı

Stratejik hedeflerimize ulaşabilmek ve sürekli değişen rekabet koşullarında büyümeyi yönetmek için en büyük gücümüzün insan kaynağımız olduğuna inanırız. Saygı, anlayış, eşit ve adil yaklaşım ile oluşturulan iş yeri huzuru ve güven ortamının, çalışanlarımızın memnuniyetini, bağlılığını ve çalışma hayatı başarısını etkilediğine inanır, iş ilişkisinin hiçbir boyutunda ayrımcılık yapmamak için bu konuda üstün çaba gösteririz.

http://martur.com.tr/contact-tr-tr/human-resources-tr-tr/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*