Tekno Panel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tekno Panel Personel Alımı Yapacak

Tekno Panel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tekno Panel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tekno Panel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

tekno panel personel alımı

Tekno Panel’de Çalışmak

Seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, kurum kültürüne ayak uydurabilecek adayları kurumumuza katarak sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır.

Seçme ve yerleştirme sürecinde ayrımcılığa yer verilmeden, şirketin vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapmak amaçlanır.

Sürecin İşleyişi

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde, İnsan Kaynakları ve bölüm yöneticileri birlikte çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile niteliklerinin eşleşip eşleşmediği incelenir. Bu aşamanın ardından aday son olarak mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için bölüm yöneticisi ile görüştürülür. Sürecin tamamlanması ile sonuç adaya bildirilir.

Tekno Panel İş İlanları

Tekno Panel iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tekno Panel İş Başvurusu Formu

Tekno Panel iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tekno Panel iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*