Bürotime Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bürotime’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bürotime bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bürotime personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bürotime İş İlanlar

Bürotime’da Çalışmak

Çalışanlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini doğru şekillerde kullanabilmelerini sağlamak ve verimliliklerini artırmak amacıyla tüm çalışanlarımızı birer yetenek olarak değerlendiriyor; yatay veya dikey kariyer fırsatı sağlayarak potansiyellerini açığa çıkaracak şekilde motive etmeye gayret ediyoruz.

Uyguladığımız “yetenek havuzu sistemi” ile her bireyin kişisel gelişimine yatırım yaparken çalışanların sahip oldukları niteliklerin ayrıntılı bir şekilde belirlenmesini ve takip edilmesini sağlıyoruz. Böylelikle şirket organizasyonumuzdaki pozisyonlar için en uygun özelliklere sahip olan adayların doğru görev tanımları çerçevesinde yerleşmelerini kolaylaştırıyoruz.

Sunduğumuz yönetici geliştirme programları ve çeşitli eğitim fırsatları aracılığıyla çalışanlarımızın kendilerini daha iyi tanımalarını ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak mutluluklarının, verimliliklerinin ve değerlerinin arttırılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bürotime İş İlanları

Bürotime iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mobilya Montaj Elemanı -İst./İkitelli İstanbul(Avr.)
2 İç Mimar/ Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.)
3 Mobilya Montaj Elemanı İstanbul(Avr.)
4 Kalite Yöneticisi Konya
5 Bakım Onarım Yöneticisi Konya
6 Araştırma Geliştirme / Arge Mühendisi Konya
7 İç Mimar/Mimar/Proje Sorumlusu – Mercan Ofis Manisa
8 Kaynak Operatörü Konya
9 İç Mimar/Mimar Sdf Ofis Bursa Bursa
10 Saha Satış Uzmanı- Sdf Ofis Bursa Bursa
11 Kalite Kontrol Sorumlusu Konya
12 Mobilya Montaj Elemanı Konya
13 Saha Satış Sorumlusu – Sivas/Evser Sivas
14 Saha Satış Uzmanı – Malatya Malatya
15 Saha Satış Sorumlusu – Van Van
16 Kurumsal Satış Yöneticisi- Kıran Ofis/ İstanbul İstanbul(Avr.)
17 Ofis Mobilyası Montaj Elemanı (İst- Keçeli Ofis) İstanbul (Tümü)
18 Proje Satış Sorumlusu İstanbul (Tümü)
19 Saha Satış Uzmanı – Kahramanmaraş Kahramanmaraş
20 Saha Satış Uzmanı – Şanlıurfa Şanlıurfa
21 Saha Satış Uzmanı-Mercan Ofis Manisa
22 Forklift Operatörü Konya

Bürotime İş Başvurusu Formu

Bürotime iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bürotime iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*