Ülker Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1944 yılında ilk olarak pötibör bisküvi üreten Ülker, İstanbul’da üretimini yaptığı bisküvinin satışını Avrupa’da da yaparak hem Türkiye’de hem de yurtdışından tanınırlık yakalamıştır. Yıllar ilerledikçe Ülker hem sloganları hem de satışını yaptığı ürünler ile herkesin takdirini kazanmıştır. Ürün çeşitliliğini giderek arttırıyor olması da yıldan yıla tercih edilirliğini arttırmıştır.  Ülker hem sunduğu lezzetler hem de geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile takdirleri toplamaya devam etmektedir.

Sabri Ülker’in kurmuş olduğu Ülker Yıldız Holding bünyesinde yer almaktadır. Yıldız Holding’in 9 ülkede 68 fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan 45 tanesi Türkiye’dedir. 40 bin civarında personel bulunmaktadır.

Ülker Personel Alımı ve İş İlanları

Ülker İş İlanları

Oldukça eski bir geçmişi bulunan Ülker yılın belirli dönemlerinde iş ilanları yayınlayarak oluşan istihdam açığını kapatmaktadır. Çalışanlarının yol ve yemek ücretlerini karşılayan bu şirket mesailer içinde ayrıca ödemeler yapmaktadır. İş ilanları çeşitli kariyer sitelerinden takip edilebilir.

Pozisyon Lokasyon
Arıtma Tesisi Operatörü Kocaeli
Vardiya Mühendisi / Şefi Kocaeli
İnsan Kaynakları Uzmanı Karaman
Procurement Specialist (Raw Material) Kocaeli
Üretim Formeni Karaman
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.)
Satış Lideri(Kütahya) İstanbul(Asya)
Satış Lideri(Balıkesir) Balıkesir
Mekanik Bakım Teknisyeni Tekirdağ
Üretim Formeni Kocaeli
Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
Satış Lideri(Ordu) Ordu
Satış Lideri (Kars) Kars
Mali İşler Uzmanı Karaman
İş Sağlığı ve Güvenliği Formeni Karaman
Mekanik Bakım Teknisyeni Ankara
İklimlendirme Soğutma Teknisyeni Tekirdağ
Üretim Formeni İstanbul(Avr.)
Makine Bakımcı Kocaeli
Kalite Formeni İstanbul(Avr.)
 • Vardiya Amiri: Çalışanların denetimi sağlanarak günlük hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlayan kişidir. Personeli yönlendirir.
 • Depo Mal Kabul Elemanı: Depoya giriş çıkış yapan ürünlerin takibini yapan ve dağıtım, stok ve sevkiyatı yönlendiren kişidir.
 • Stok Kontrol Sorulması: Depodaki stokların takibini yapan ve olası olumsuz durumların önüne geçilmesini sağlayan kişidir.
 • Depo Elemanı: Merkez ile mağaza arasındaki iletişimi sağlayan ve depodaki malları faturalandıran kişidir.
 • Teknisyen: Teknolojik aletlerin bakım, onarım ve tamiratından sorumlu olan kişidir.
 • Vasıfsız İşçi: Herhangi bir eğitimi olmayan, kol gücü ile çalışan kişidir.
 • Güvenlik: Huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlamakla yükümlü olan kişidir.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanının yayınlandığı sitedeki iş başvuru formu doldurularak başvuru yapılabileceği gibi oluşacak iş fırsatlarından yararlanmak için Yıldız Holding’e özgeçmiş de gönderilebilir. Alım yapılacak pozisyona göre aranan şartlar değişiklik göstermekle birlikte genel başvuru şartları şunlardır:

 • Erkek adaylar için askerliğin yapılmış olması.
 • Güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olması.
 • Çalışılacak pozisyon için gerekli tecrübenin veya eğitimin bulunması.

Başvurulan pozisyon için aday uygun olduğunda mülakata çağırılmaktadır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:08.30-18.30

Alım Yapılacak Şehirler: İlana göre değişiklik göstermektedir.

Ülker Benzer İş İlanları

23 yorum

 1. İstanbul Bağcılar ikamet etmekteyim 1987 dogumluyum evli bir çocuk babasıyım Ülker fabrikasında calismak istiyorum sizin verecegiz her bölümde çalışmaya hazırım numaram 0536 6981610

 2. Ülker fabrikanizda kendi isim gibi çalışmak isterim sizin fabrikanizda ve ülkerin ismi altında çalışmaktan büyük mutluluk duyarım benimle iletisime geçerseniz olumlu veya olumsuz çok memnun olurum tel no 05356230632

 3. adım yükselyaylacı 33yaşındayım yemekfirmasında şöförlük servis pazarlama vs işleryapmaktayım liseterk mezunuyum b sınıfı ehliyetim var yemekhane paketleme vs gibi uygun ğördüğünüz işte bünyenizde calışmaya talibim

 4. Merhaba ben 22 yaşındayım askerlik hizmetimi tamamladım, B sınıfı ehliyetim var. Daha önce gıda sektöründe çalıştım iş hayatımda azimli ve hırslıyımdır İstanbul B.çekmecede ikametgah ediyorum sizinle çalışmayı istiyorum.. Tel Nu.: 0541 334 5268 SAYGILARIMLA.

 5. merhaba 6 yıl pazar araştırma ve çeşitli firmalarda çalıştım. Ülker kadrosuna dahil olmak istiyorum ist/fatihte ikamet ediyorum…
  ilginiz için şimdiden tesekkürler…
  555 702 87 59
  535 210 80 97

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*