Tukaş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1962 yılında kurulmuş olan ve merkezi Türkiye’de bulunan oldukça kapsamlı bir gıda üretim kuruluşudur. İlk olarak Turgutlu Konservecilik adıyla kurulmuş adıyla olan Tukaş, 1967 yılından Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) tarafından satın alınmış ve 2014 yılı itibariyle de Okullu Gıda bünyesinde hizmet vermekte olan bir kurumdur. 1981 yılı itibariyle ilk dev tesisini açmış olan Tukaş, 1994 yılında şirketin %28’lik kısmını halka arz etmiş durumdadır.

An itibariyle Torbalı, Manyas ve Akhisar olmak üzere 3 adet dev tesisi bünyesinde barındıran Tukaş Gıda Sanayi, Türkiye’nin dört köşesinde birçok farklı fabrikası ve üretim tesisi bulunan Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret, bugün Türkiye’de ve dünyanın diğer pek çok bölgesinde her sofrada yer alan pek çok temel gıda maddesinin üretimini üstlenmiş durumdadır.

tukas iş başvurusu

Tukaş İş İlanları

Türkiye’de bulunan en büyük ve en köklü firmalardan bir tanesi olan Tukaş, günümüzde birçok bireyin bünyesinde çalışmak istediği kurumların başında gelmektedir.Bünyesinde çok büyük rakamlarda personel çalıştırmakta olan firmanın, bazı istihdam açıkları bulunmakta ve bu bölgelere takviye yapmak istemektedir. Firma web sitesinde yer alan açık pozisyonlar bölümü ile bu alandaki iş ilanları göz atılabilir ve pozisyonun gerektirdiği nitelikler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Akhisar)
Kalite Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Niğde(Bor)

Daha fazla Tukaş iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanı aramak isteyenler öncelikle Tukaş resmi sitesini takip etmeleri şiddetle tavsiye edilmektedir. Daha sonra çeşitli iş alım ve iş arama web sitelerine göz atılabilir ve firma adı aratılarak marka bünyesindeki açık pozisyonlara göz atılabilir. Kariyer.net üzerinden ilanlara bakmak için tıklayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kurumsal İletişim Uzmanı: Bu unvan, hem şirket içinde hem de şirket dışında kurumsal itibari yönetmekten sorumlu olan kişiye verilir. Sponsorluk, organizatörlük ve basın ilişkilerinden sorumlu olan bu bireyler, firma içi ve dışı iletişim ağını yönetir.
  • Gıda Mühendisi: Üniversitelerin ilgili 4 yıllık gıda mühendisliği fakültelerinden mezun olan bireyler bu iş alanında çalışabilmektedir. Gıdaların; işlenmesi, hazırlanması, paketlenmesi vs. birçok teknik alandan sorumludurlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 20-22.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Balıkesir (Manyas), İzmir (Torbalı), Manisa (Akhisar).

Tukaş Benzer İş İlanları

3 Comments

  1. %40 engelli raporum var 29 yaşındayım işe ihtiyacım var lise mezunuyum büro yönetimi ve sekreterlik bitirdim bilgisayar ve muhasebe kursu sertifikam var sigortalı iş arıyorum izmirde oturuyorum ismim aylin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*