Tukaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1962 yılında kurulmuş olan ve merkezi Türkiye’de bulunan oldukça kapsamlı bir gıda üretim kuruluşudur. İlk olarak Turgutlu Konservecilik adıyla kurulmuş adıyla olan Tukaş, 1967 yılından Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) tarafından satın alınmış ve 2014 yılı itibariyle de Okullu Gıda bünyesinde hizmet vermekte olan bir kurumdur. 1981 yılı itibariyle ilk dev tesisini açmış olan Tukaş, 1994 yılında şirketin %28’lik kısmını halka arz etmiş durumdadır.

An itibariyle Torbalı, Manyas ve Akhisar olmak üzere 3 adet dev tesisi bünyesinde barındıran Tukaş Gıda Sanayi, Türkiye’nin dört köşesinde birçok farklı fabrikası ve üretim tesisi bulunan Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret, bugün Türkiye’de ve dünyanın diğer pek çok bölgesinde her sofrada yer alan pek çok temel gıda maddesinin üretimini üstlenmiş durumdadır.

tukas iş başvurusu

Tukaş İş İlanları

Türkiye’de bulunan en büyük ve en köklü firmalardan bir tanesi olan Tukaş, günümüzde birçok bireyin bünyesinde çalışmak istediği kurumların başında gelmektedir.Bünyesinde çok büyük rakamlarda personel çalıştırmakta olan firmanın, bazı istihdam açıkları bulunmakta ve bu bölgelere takviye yapmak istemektedir. Firma web sitesinde yer alan açık pozisyonlar bölümü ile bu alandaki iş ilanları göz atılabilir ve pozisyonun gerektirdiği nitelikler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Teknik Satın Alma Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Mayıs 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir(Torbalı)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1962 yılından bu yana faaliyet gösteren salça, domates ürünleri, konserve, sos, reçel, turşu ve dondurulmuş ürün kategorilerinde dünyanın bir çok ülkesindeki tüketicilere lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunan Türkiye’nin güçlü gıda markasıTUKAŞ;Satın Alma Müdürlüğü departmanında görevlendirilmek üzere “TEKNİKSATIN ALMA UZMANI “arıyor.Adaylarda aranılan genel nitelikler;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen CANİAS ERP programını kullanabilen,
 • Benzer pozisyonda en az 5yıl görev almış,
 • Tercihen ileri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Teknik Personel
Son Başvuru Tarihi
18 Mayıs 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Akhisar)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1962 yılından bu yana faaliyet gösteren salça, domates ürünleri, konserve, sos, reçel, turşu ve dondurulmuş ürün kategorilerinde dünyanın birçok ülkesindeki tüketicilere lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunan Türkiye’nin güçlü gıda markasıTUKAŞ;Manisa ‘nın Akhisar İlçesinde bulunan Akhisar Fabrikasında görevlendirilmek üzere “MAKİNEOPERATÖRLERİ’’ arıyor

Adaylarda aranılan genel nitelikler;

 • Meslek Yüksekokullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Elektrik, Elektronik, Mekatronik ve Teknik bölümlerinden mezun,
 • Tercihen dolum, kapama, paketleme vb. makinelerin operatör düzeyinde kullanımı konusunda en az 2yıl görev almış,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Akhisar / Soma / Kırkağaç ilçelerinde ikamet eden / edebilecek olan,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,
 • Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,

Çalışma arkadaşları aranmaktadır

Daha fazla Tukaş iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanı aramak isteyenler öncelikle Tukaş resmi sitesini takip etmeleri şiddetle tavsiye edilmektedir. Daha sonra çeşitli iş alım ve iş arama web sitelerine göz atılabilir ve firma adı aratılarak marka bünyesindeki açık pozisyonlara göz atılabilir. Kariyer.net üzerinden ilanlara bakmak için tıklayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Kurumsal İletişim Uzmanı: Bu unvan, hem şirket içinde hem de şirket dışında kurumsal itibari yönetmekten sorumlu olan kişiye verilir. Sponsorluk, organizatörlük ve basın ilişkilerinden sorumlu olan bu bireyler, firma içi ve dışı iletişim ağını yönetir.
 • Gıda Mühendisi: Üniversitelerin ilgili 4 yıllık gıda mühendisliği fakültelerinden mezun olan bireyler bu iş alanında çalışabilmektedir. Gıdaların; işlenmesi, hazırlanması, paketlenmesi vs. birçok teknik alandan sorumludurlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 20-22.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Balıkesir (Manyas), İzmir (Torbalı), Manisa (Akhisar).

Tukaş Benzer İş İlanları

2 yorum

 1. %40 engelli raporum var 29 yaşındayım işe ihtiyacım var lise mezunuyum büro yönetimi ve sekreterlik bitirdim bilgisayar ve muhasebe kursu sertifikam var sigortalı iş arıyorum izmirde oturuyorum ismim aylin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*