Kervan Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kervan Gıda’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kervan Gıda bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kervan Gıda personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kervan Gıda Personel Alımı ve İş İlanları

Kervan Gıda Personel Alımı

Markalarımızı, bulunduğumuz sektördeki bilgi ve deneyimimizle güçlendirirken, çevreye ve çalışanlarımızın gelişimine önem vererek, paydaşlarımıza değer yaratacak şekilde büyümek, üretmek ve kaynaklarımızı yönetmek en büyük hedefimizdir.

Kervan Gıda İş İlanları

Kervan Gıda olarak şirketimizin hedef ve politikaları çerçevesinde kaliteli insan gücüne sahip olmak ve bu gücü sürekli geliştirmek, verimliliği arttırmak için çalışmalarda bulunmaktayız.

Modern Kanallar Bölge Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
04 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Araştırma Geliştirme / Arge Müdürü
Son Başvuru Tarihi
16 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Akhisar)
Yazılım Geliştirme Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
07 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İhracat Satış Destek Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
28 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Çalışanlarımız arasında eşitlik gözeterek, adil bir yönetim politikası izlemek, çalışanlarımızın tüm maddi ve manevi haklarını göz önünde bulundurmak, sağlıklı ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak temel amaçlarımız içindedir.

Kervan Gıda’da seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin şirkete kazandırılmasıdır.

Motivasyon Faaliyetleri

Çalışan memnuniyeti anketi sonucunda elde edilen verilerle motivasyon aksiyon planı hazırlanır. Sportif, kültürel ve sosyal aktiviteler düzenlenir.

  • Piknik organizasyonu
  • Kahvaltı organizasyonu
  • Evlenme ve doğum yardımı
  • Anneler günü ve babalar günü etkinlikleri

İş Sağlığı ve Güvenliği

Şirket bünyesinde bulunan tam zamanlı iş sağlığı ve iş güvenliği uzmanı ve oluşturulan kurul ile gerekli her türlü güvenlik önlemleri alınmakla birlikte, düzenlenen ilgili eğitimlerle de çalışanlarımızın bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.

Öneri Sistemi

Kervan Gıda olarak sürekli gelişimimizi ve uygulamalarımızın sürdürebilirliğini temin etmede kaynağımız çalışanlarımızdır. Bu düşünce ile yola çıkarak, öneri sistemimiz kapsamında; çalışanlarımızdan gelen verimliliği arttırmaya yönelik, operasyonel iyileştirme içeren öneriler değerlendirilmekte ve ödüllendirilmektedir.

Kervan Gıda Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*