Danone Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Danone Personel Alımı ve İş İlanları

Danone, Yahudi asıllı doktor İzak Karasu tarafından 1919’da Barcelona’da kurulmuştur. İlk üretimleri meşhur Osmanlı yoğurdu üzerinedir. Daha sonra oğlu Daniel önce Fransa’da sonra da Amerika’da fabrikalar kurarak şirketin büyümesini sağlamıştır.

İlerleyen yıllarda büyüyen şirket bira, bisküvi ve bebek mamaları üreten bazı şirketleri bünyesine geçirdi ve bu sektörlerde de kaliteli hizmet sunmaya devam etti. Danone 2019 yılında 25,3 milyar Euro ciroya, 110 binden fazla personel ile imza atmıştır.

Danone İş İlanları

Danone, çeşitli alanlarda hizmet veren bir şirkettir. Bundan ötürü çoğu dönemde açık pozisyonları bulunmaktadır. Oldukça kurumsal olan şirkette personele verilen değer had safhadadır. Danone, personeline işinde özgür bir alan sağlayarak fark yaratabilme şansı sunuyor. Danone personeli gerek ofis ortamında gerekse üretim tesislerinde baskı ve zorlamalarla karşılaşmadan, rahat ve güler yüzlü bir ortamda çalışmalarına devam etmektedirler.

Danone’de mesai gerektiren pozisyonlar hariç çalışma saatleri hafta içi 08:00-17:00 olarak belirlenmiştir. Personellere hem sabah hem de akşam işe gidiş gelişler için servis sağlanmaktadır. Ayrıca öğle arasında yemekhanede yemekte sağlanmaktadır. Özel sağlık sigortası ve hayat sigortası gibi yan haklar da mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

Danone, açık pozisyon ilanlarını hem kendi web sitesinde hem de çeşitli kariyer sitelerinde paylaşmaktadır. Kendi web sitesinde uluslararası ilanlarla birlikte ülkemizdeki açık pozisyonları da paylaşmaktadır. https://jobs.danone.com/ adresine giderek “Search by Location” kısmına Turkey yazarak ülkemizdeki Danone iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu kısma farklı ülke isimlerini yazarak yurt dışı ilanları için de araştırma yapabilirsiniz.

Danone Açık Pozisyonlar

  • Dijital Pazarlama Uzmanı – İstanbul: Rakiplerimizin dijital medyada yaptığı gelişmeleri takip etmek, dijital medyayı yakından izleyip yeni pazarlama fikirleri üretmek, var olan kampanyaları geliştirmekten sorumludur.
  • Bütçe Planlama Uzmanı – Lojistik Birimi – İstanbul: Lojistik birimiyle ilgili maliyet analizlerinin yapılması, tasarrufların planlanması ve uygulanmasından sorumludur.
  • Üretim ve Bakım Mühendisi – Aydın: Fabrikada üretim süreçlerini yakından takip etmek, olası sorunları hızlıca çözüme kavuşturmak, üretimin prosedürleri uygun ilerlemesini sağlamaktan sorumludur.
  • Danone Waters Uzun Dönem Pazarlama Stajyeri – İstanbul: Bağlı olduğu birime pazarlama süreçlerinde destek olmak, süreçleri yakından takip edip etkin rol almak ve yenilikçi fikirler geliştirmesi beklenmektedir.
  • Otomasyon Teknisyeni – Kırklareli: İşçi sağlığı ve güvenliği kurallarına uyum sağlamak, fabrika verimlilik projelerinde verilen görev ve sorumlulukları yerine getirmek ve otomasyon programlarını iyileştirmekten sorumludur.
  • Genel Başvuru – Kırklareli: Gerekli durumlarda değerlendirilmek üzere fabrika koşullarında çalışabilecek, sağlık durumu elverişli, iletişim becerisi yüksek, vardiyalı çalışabilecek personellerin başvuruları bu ilanla toplanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*