İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sütaş Personel Alımı Yapacak

Sütaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Sütaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sütaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kaliteli ve uzun ömürlü misyon sahibi olan Sütaş firması yeni çalışma arkadaşları arıyor. Sütaş personel alımı eleman ihtiyacı duyulan alanlara yönlendirilecektir. Farklı illerde alımları başlamış olup, internet iş ilanlarından başvuru formu oluşturabilirsiniz. Sütaş eleman alımı için gerekli koşullara ve şartlara iş ilanlarında bulabilirsiniz. Hangi çalışma alanına nasıl bir eleman gerektiği bilgilerini bulabilirsiniz.

Sütaş Personel Alımı

Firma Hakkında

Sütaş personel alımı yaparak, süt ve süt ürünleri alanındaki yatırımlarını genişletmeyi hedeflemektedir. 1975 yılında kurulan şirket, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanarak sütün bereketini yayma tutkusu içerisinde olacak olan takım arkadaşları aramaktadır.

Sütaş işçi alımı ile ilgili duyurusunu “İyi İnsanlar Arıyoruz” ibaresi ile yapmaktadır. Bu nedenle faaliyetlerini aslında iş olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak gören firma, bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı ve onların doğal, lezzetli süt ürünleriyle beslenmesini hedeflemektedir.

Biz Sütaş’ta, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanıyor, sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insan”ları arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve sütten kazandığımızı yine süte yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız en büyük sorumluluğumuz. Her birimiz, yaptığımız işle, toplumun “iyi ve sağlıklı bir yaşam” sürmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağı.

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi insan”lar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Sütaş Çalışma Şartları

Sütaş çalışma şartları için insana saygılı, topluma karşı özverili, sorumluluk sahibi, tutku içerisinde olan bir yönetim kadrosu ve doğaya saygılı bir firma diyebiliriz. Hafta içi sabah 8 ile akşamüzeri 6 arasında çalışan personeller; en az asgari ücret düzeyinde maaşa ve bölüme göre prim sistemine sahip olurlar.

Üretim ve satış alanlarında Cumartesi günleri de, iş günü içerisinde sayıldığı için söz konusu faaliyet alanlarında görev alan kişiler haftanın altı günü çalışmayı kabul etmiş olurlar.

Çalışanın görevine bağlı olarak araç temini de yapan şirket, Sütaş iş başvurusu sonrasında adaylara eşit fırsat sağlayabilmek ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine aracılık etmek için kişileri çeşitli uygulamalarla sınamaktadır.

İzlenen politikaya bağlı olarak kullanılan teknikler sonrasında istenilen yeteneklere ve potansiyele sahip olan adaylar firmanın bünyesine kazandırılmaktadır.

Sütaş İş İlanları

Sütaş iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Sütaş insan kaynakları ile görüşme yaparak başvuru formu ve eleman ihtiyacı olan il şubelerini öğrenebilirsiniz. İnsan kaynakları yazışma adresini firmanın resmi internet sayfasından bulabilirsiniz. İlanlar ile ilgili kesin bilgileri resmi sayfadan incelemek mümkün.

Açık Pozisyonlar

 • Genel Başvuru
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 • Depo Elemanı
 • Bütçe ve Kontrol Uzmanı
 • Engelli Personel
 • Satış Planlama İzleme ve Geliştirme Uzmanı

sütaş işçi alımı

Genel Başvuru

Sektörünün lider markası Sütaş’ta, uzmanlardan oluşan ekibin bir parçası; sütün ve yaptığı işin iyiliğine inanan, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan bir ailenin üyesi olmak ister misiniz?

Özgeçmişinizi oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz, oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

Sütaş İş Başvurusu Formu

Sütaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sütaş iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sütaş engelli personel alımı için ayrılmış iş kontenjanı vardır. İlan verilen illerden birinde ikamet ediyorsanız, engel durumuza göre verilecek olan statüye başvuru yapabilirsiniz. Firmanın iç hizmetleri ve üretimi dışında ihtiyaç duyduğu personel alımları da yapılmakta. Sütaş güvenlik alımı ve diğer saha pozisyonlarında çalışacak eleman alımları içinde ilanlar verilmiştir.

Şirket, başvuruda bulunmak isteyen adaylar için web sitesi aracılığıyla açık pozisyonlarını yayımlamaktadır. Bu nedenle açık pozisyonlar sayfasını inceleyerek, kariyer.net hesabınızla giriş yapabilir ve sonrasında başvurunuzu ilgili departmana iletebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bu ilana başvuran adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Pınar, Aynes, Tek Süt, Nev Süt, İçim, Torku ve SEK.

2 Yorum

 1. MURAT AGCA 21 Temmuz 2014

  sızınle calısmayı cok ıstıyorum cok ama cok acıl ıse ıhtıyacım var 05434838348

 2. Hüseyin Acar 8 Haziran 2015

  20 yıldır araba, kamyon ve iş makinesi ehliyetim vardır. Bundan önce benzer işlerden oldukça tecrübem vardır. Sizinle çalışmak isterim…
  05355146489

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir