İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sütaş Personel Alımı Yapacak

Sütaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Sütaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sütaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sütaş iş başvurusu

Firma Hakkında

Kaliteli ve uzun ömürlü misyon sahibi olan Sütaş firması yeni çalışma arkadaşları arıyor. Sütaş personel alımı eleman ihtiyacı duyulan alanlara yönlendirilecektir.

Farklı illerde alımları başlamış olup, internet iş ilanlarından başvuru formu oluşturabilirsiniz. Sütaş eleman alımı için gerekli koşullara ve şartlara iş ilanlarında bulabilirsiniz. Hangi çalışma alanına nasıl bir eleman gerektiği bilgilerini bulabilirsiniz.

Sütaş işçi alımı için öncelik olarak İstanbul(Asya, Avrupa), Bursa, Antalya, İzmir, Aksaray ve diğer illerde yapılmakta. Genel başvurular için Türkiye’nin her yerinden internetten forum doldurulabilir.

Sütaş iş başvuru formu illerdeki şubelerine giderek ön görüme yapılabilir. CV ve belli bir düzeyde eğitim görme koşulu aranan statüler vardır. Başvuru formunu şubelerden ve internet adresinden bulabilirsiniz.

Sütaş iş başvurusu yapacak olan kişilerin istenilen şartları karşıladığında ön görüşmelere çağırılırlar. İş ilanı veren şubelerin internet sitesinden forum doldurarak gönderebilirsiniz.

Sütaş insan kaynakları ile görüşme yaparak başvuru formu ve eleman ihtiyacı olan il şubelerini öğrenebilirsiniz. İnsan kaynakları yazışma adresini firmanın resmi internet sayfasından bulabilirsiniz. İlanlar ile ilgili kesin bilgileri resmi sayfadan incelemek mümkün.

Sütaş İş İlanları

Sütaş iş ilanları için istenen şartlar ve yaşadığınız il önemlidir. Öncelikli illerden gelen başvurular incelendikten sonra genel başvurular değerlendirilir.

Sütaş iş ilanı referans olarak göstereceğiniz kişiler ve firmalar önemlidir. Daha önce çalıştığınız yerler ve iş tecrübeleri ile ilan verilen şubelere CV ile başvuru yapılabilir.

Açık Pozisyonlar

 • Genel Başvuru
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 • Depo Elemanı
 • Bütçe ve Kontrol Uzmanı
 • Engelli Personel
 • Satış Planlama İzleme ve Geliştirme Uzmanı

Sütaş İş Başvurusu Formu

Sütaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Sütaş engelli personel alımı için ayrılmış iş kontenjanı vardır. İlan verilen illerden birinde ikamet ediyorsanız, engel durumuza göre verilecek olan statüye başvuru yapabilirsiniz.

Firmanın iç hizmetleri ve üretimi dışında ihtiyaç duyduğu personel alımları da yapılmakta. Sütaş güvenlik alımı ve diğer saha pozisyonlarında çalışacak eleman alımları içinde ilanlar verilmiştir.

Başvuru için tıklayın.

Biz Sütaş’ta, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanıyor, sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insan”ları arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve sütten kazandığımızı yine süte yatırıyoruz.

2 Yorum

 1. MURAT AGCA 21 Temmuz 2014

  sızınle calısmayı cok ıstıyorum cok ama cok acıl ıse ıhtıyacım var 05434838348

 2. Hüseyin Acar 8 Haziran 2015

  20 yıldır araba, kamyon ve iş makinesi ehliyetim vardır. Bundan önce benzer işlerden oldukça tecrübem vardır. Sizinle çalışmak isterim…
  05355146489

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir