İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Sütaş Personel Alımı

Sütaş personel alımı yaparak, süt ve süt ürünleri alanındaki yatırımlarını genişletmeyi hedeflemektedir. 1975 yılında kurulan şirket, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanarak sütün bereketini yayma tutkusu içerisinde olacak olan takım arkadaşları aramaktadır.

Sütaş işçi alımı ile ilgili duyurusunu “İyi İnsanlar Arıyoruz” ibaresi ile yapmaktadır. Bu nedenle faaliyetlerini aslında iş olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak gören firma, bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı ve onların doğal, lezzetli süt ürünleriyle beslenmesini hedeflemektedir.

Sütaş eleman alımı sonrasında her çalışanın, yaptığı işle toplumun sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmesi için faaliyetlerine önem vermesini beklemektedir. Bu bilinç, firmanın en önemli motivasyon kaynağı olduğu için Sütaş başvuru sonrasında adayları niteliklerine ve uzmanlık alanlarına göre değerlendirmektedir.

İş ortamında çok değerli profesyoneller ile çalışan firma, iş ortaklarıyla birbirlerini desteklemekte ve personel gereksinimi karşılıklı olarak giderilmektedir. Buna bağlı olarak da Sütaş engelli alımı ve engeli bulunmayan adaylar içerisinden yapılan alımlar sık sık gerçekleşmektedir.

Sütaş Personel Alımı

Sütaş Çalışma Şartları

Sütaş çalışma şartları için insana saygılı, topluma karşı özverili, sorumluluk sahibi, tutku içerisinde olan bir yönetim kadrosu ve doğaya saygılı bir firma diyebiliriz. Hafta içi sabah 8 ile akşamüzeri 6 arasında çalışan personeller; en az asgari ücret düzeyinde maaşa ve bölüme göre prim sistemine sahip olurlar.

Üretim ve satış alanlarında Cumartesi günleri de, iş günü içerisinde sayıldığı için söz konusu faaliyet alanlarında görev alan kişiler haftanın altı günü çalışmayı kabul etmiş olurlar.

Çalışanın görevine bağlı olarak araç temini de yapan şirket, Sütaş iş başvurusu sonrasında adaylara eşit fırsat sağlayabilmek ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine aracılık etmek için kişileri çeşitli uygulamalarla sınamaktadır.

İzlenen politikaya bağlı olarak kullanılan teknikler sonrasında istenilen yeteneklere ve potansiyele sahip olan adaylar firmanın bünyesine kazandırılmaktadır.

Sütaş İş İlanları

Şirketin işe alım politikası gereğince Sütaş iş ilanları, www.sutas.com.tr adresinde yayımlanmaktadır. Dilerseniz kariyer sitesi üzerinden de firmanın güncel duyurularını inceleyebilir, aranılan kriterlerin size uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket, başvuruda bulunmak isteyen adaylar için web sitesi aracılığıyla açık pozisyonlarını yayımlamaktadır. Bu nedenle açık pozisyonlar sayfasını inceleyerek, kariyer.net hesabınızla giriş yapabilir ve sonrasında başvurunuzu ilgili departmana iletebilirsiniz.

Özgeçmişini elektronik posta yoluyla iletmek isteyenler ise aşağıdaki linki tıklayarak, Sütaş iş başvuru formu sayfasına ulaşabilirler.

Bu ilana başvuran adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Pınar, Aynes, Tek Süt, Nev Süt, İçim, Torku ve SEK.

2 Yorum

  1. MURAT AGCA 21 Temmuz 2014

    sızınle calısmayı cok ıstıyorum cok ama cok acıl ıse ıhtıyacım var 05434838348

  2. Hüseyin Acar 8 Haziran 2015

    20 yıldır araba, kamyon ve iş makinesi ehliyetim vardır. Bundan önce benzer işlerden oldukça tecrübem vardır. Sizinle çalışmak isterim…
    05355146489

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir