Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sütaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Sütaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sütaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük mandıra ürünleri üretici şirketlerinden olan Sütaş; yoğurt, peynir, ayran, kefir, krema, süt vb. birçok ürünün üreticisi konumundadır. 1975 yılı itibariyle Bursa’da kurulan markanın geçmişi biraz daha eskiye dayanmakla birlikte bu isimle bu tarihte ortaya çıkmıştır. 77 çeşit ürün üreten firmanın yıllık işlediği süt miktarı 900 milyon litre bandına çıkmaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelen Sütaş’ın sağladığı istihdam sayısı 5 bin civarlarında olmaktadır. Türkiye, Romanya ve Makedonya’da toplamda 5 büyük tesis ile üretim yapan şirketin 2019 verileri baz alındığında senelik cirosu 3,8 milyar TL bandına çıktığı raporlanmıştır. Dünyanın birçok ülkesine ürün gönderen Sütaş’ın ihracat miktarı ise senelik 16,5 milyon USD olarak belirtilmiştir.

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları

Sütaş İş İlanları

Gıda alanında üretim yapması sebebiyle alanında profesyonel insanlar ile çalışmayı ilke edinmiş olan firmanın çalışanlarının üretim sürecinde fikir üretmesi istenmektedir. Yaratıcı ve yenilikçi politikalar ile üretmeye devam eden firmanın birçok meslek grubundan personel ihtiyacı olduğu bilinmelidir.

Pozisyon Lokasyon
Kalite Kontrol Uzmanı – Mikrobiyoloji Aksaray
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya)
Muhasebe Memuru Bursa
İnsan Kaynakları Yöneticisi – Satış İstanbul(Asya)
Geleceğin Satış Liderlerini Arıyoruz İstanbul(Asya)
Üretim Yöneticisi – Aksaray Aksaray
Çiftlik Bakım Onarım Operatörü – Aksaray Aksaray
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya)
Gıda Mühendisi – Bingöl Bingöl
İnsan Kaynakları Memuru Bursa
Depo Elemanı-İstanbul/Anadolu İstanbul(Asya)
Depo Elemanı-Eskişehir Eskişehir
Bilgi Güvenliği ve Network Yöneticisi İstanbul (Tümü)
Kıdemli Denetçi İstanbul(Asya)
Dolum ve Paketleme Ekipmanları Teknikeri İzmir
Kurumsal İletişim Yöneticisi İstanbul(Asya)
Satın Alma Uzmanı (Ambalaj) İstanbul(Asya)
Muhasebe Uzmanı Bursa
Teslimat Satış Operasyon Elemanı Tekirdağ
Kalite Kontrol Yöneticisi – Bingöl Bingöl
 • İşyeri Hemşiresi (Sağlık Memuru) – İstanbul: Fabrikada olası acil sağlık durumlarında ilk müdahalenin yapılması, raporlu personelin sağlık takibinin yapılması gibi işlerden sorumlu olunacaktır.
 • Kalite Kontrol Yöneticisi – Bingöl: Fabrikada kullanılmak üzere getirilen tüm ürünlerin insan sağlığı açısından kontrollerinin yapılması ve gelen ürünün olası etkilerinin saptanarak raporlanması ve buna dair çözümlerin üretilmesi sağlanacaktır.
 • Üretim Yöneticisi – Bingöl: Üretilen ürünün doğru ve yeterli seviyede üretilmesi ile birlikte, üretilen ürünün kalite standartlarının ölçümünü sağlamak ve buna göre gerekli raporları hazırlamak.
 • İnsan Kaynakları ve İç Hizmetler Uzmanı – Bursa: İnsan kaynaklarının planlanması, işe alım ve personel performans yönetiminin sağlanması ile ilgilenilecektir. Devlet kurumları ile anlaşma, iletişim vb. personel tarafından sağlanacaktır.

Sütaş’ın bünyesinde çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 9 saat olarak belirlenmiştir. Sabah 08:00 ve 18:00 aralığında çalışma yapan firmanın sezonluk saat değişiklikleri yaptığını söylemekte fayda olacaktır. Ayrıca her Sütaş personelinin günlük bir saatlik öğle arası mola hakkı vardır. Pazar günlerinin izinli olarak geçirildiği haftada cumartesi günü ise çalışma süresi 5 saat ile sınırlı olmaktadır. Bir yılını dolduran her çalışanın yıllık izin hakkı elde ettiği şirkette resmi ve dini bayramlar sebebiyle tatil hakları da geçerli olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Sütaş’ın açık pozisyonlarına başvurular online yapılabilmektedir. Farklı kariyer siteleri veya kendi resmi sitelerinden duyurulan açık pozisyonlar neticesinde Sütaş’a iş başvuruları yapılabilmektedir. Sütaş açık pozisyonlar için buraya, staj başvururusu için buraya tıklayın.

Sütaş Benzer İş İlanları

4 yorum

 1. Muharrem keskin
  Sehit musatafa gündoğdu BİNGÖL
  Ekskavatör beko loder operatör
  G ve E sınıf eliyet
  Src 3 yurt ici ve yurt dışı taşıma
  Src 1yurt ici ve yurt dışı yolcu taşma

 2. Muharrem keskin
  05452186221 23425423094
  01 12 1983
  Sehit musatafa gündoğdu mah tunus sk no 6 BİNGÖL
  Ekskavatör beko loder operatör
  G ve E sınıf eliyet
  Src 3 yurt ici ve yurt dışı taşıma
  Src 1yurt ici ve yurt dışı yolcu taşma
  Psikotekin
  Istanbul altı yapı cever düzenleme 2006 2010
  Ibrahim göze şantiye formen ankar konya yuksek hızı tren yoluda fermak inşaat 2010 2013santiye şefi
  Ibrahim akbulut 05326728492
  Sakraya hızlı tren yoluda fermak inşaat izmir selcuk tepeköy izban altiyapi yolyapim 2014 2017 TCDdemir yollar KADİR arıcı
  Istanbul altı yapı cevere düzenleme gümrük küçükcekmece 2017 2018 Göze inşaat sabri göze
  güven insaat izmir karburun mordoğan altı yapı 2020 2021 volkan güngörmüş
  Resen oto sanayi sabri karasungur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*