Eker Süt Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eker Süt’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Eker Süt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eker Süt personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eker Süt Personel Alımı ve İş İlanları

Eker Süt İş İlanları

Eker kurulduğundan beri çalışanlarıyla uzun vadeli birlikteliğini sağlayacak şekilde, aile şirketi değerlerini geliştirmekte ve bu değerleri korumaktadır.

Üretim Elemanı
Son Başvuru Tarihi
30 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Mustaf…
Depo Sevkiyat Elemanı
Son Başvuru Tarihi
30 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Mustaf…
İhracat Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
Kapanış Tarihi
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Nilüfer)
Sipariş Elemanı
Son Başvuru Tarihi
16 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Uşak
Plasiyer
Son Başvuru Tarihi
14 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum)
Plasiyer
Son Başvuru Tarihi
18 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri

Çalışanların da katılımıyla oluşan Eker değerleri şöyle sıralanmaktadır:

  • Aidiyet Eker’in kendilerine değer verdiğine ve haklarının korunduğuna duydukları inançla ekmek kapılarına bağlıdırlar.
  • Huzur Huzuru bir işyerindeki en önemli kriter olarak görür. Sebepsiz iş kaybetme korkusu olmadan çalışıyor olmanın verdiği huzuru sever.
  • Mutluluk İşyerinde mutlu olmanın motivasyonlarını arttırdıklarına inanırlar. Bu mutlulukta şeffaflığın, samimiyetin büyük etkisi bulunur.
  • Başarı Her zaman daha iyisi için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Eker, başarıyı görür ve ödüllendirir. Takdir edilmek ve gelişmek onlar için önemlidir.
  • Dürüstlük Birbirlerine karşı dürüst olmanın önemli bir erdem olduğuna inanırlar. Onlar için Eker, dürüst ve etik bir kurumdur. Eker çalışanı için dürüstlük olmazsa olmazlardandır.
  • Güven Birbirlerine ve kuruma güven duyarlar. Başarılarının takdir edileceğine, kurum tarafından çıkarlarının her zaman korunduğuna, adil bir yönetim anlayışı olduğuna inanırlar.
  • Aile Bir aile ortamında hisseder ve birbirlerini sever. Samimi bir iş ortamı olmasının performanslarını arttırdığına inanır.

Eker Süt Personel Alımı

Türkiye’nin en sevilen lezzet markalarından biri olan Eker Süt Ürünleri’nin yolculuğu 1977 yılında Altan Eker’in Bursa’daki otomotiv firmalarına, ayran tedarik etme girişimiyle başladı. Daha sonra 1981’de “Eker Çiftliğinde” inşa edilen yüksek kapasiteye sahip ve dönemin yeni teknolojileriyle donatılmış fabrikasında üretime geçildi. 1983 yılında açılan İzmir Bölge Müdürlüğü ise ulusal bir marka olma yolunda atılan kritik bir adım oldu.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*