Tayaş Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tayaş Gıda’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Tayaş Gıda bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tayaş Gıda personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tayaş Gıda Personel Alımı ve İş İlanları

1965 yılında Konya şehrinde küçük bir imalathanede başlayan ticari öykümüz 1991 yılında Gebze-Kocaeli` ndeki modern tesislerimize taşınmamızla devam etmektedir.

Tayaş, bugün Türkiye`nin ve Dünya`nın en önemli şekerleme, kokolin ve çikolata üreticilerinden biri haline gelmiştir. Uluslararası pazarda büyük başarı gösteren Tayaş, geniş ürün yelpazesinde farklı damak tatlarına hitap eden 250` nin üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

Tayaş Gıda İş İlanları

İnsan Kaynakları tarafından telefon ile mülakata davet edilen adaylara pozisyonlarına göre Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulanmaktadır. İlk görüşmede olumlu değerlendirilen adaylar pozisyonun bağlı olduğu yönetici tarafından Teknik Mülakata alınmaktadır. Teknik mülakatta da olumlu değerlendirilen adaylara Kişilik Envanteri uygulanmaktadır.

Satın Alma Müdürü
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)
Üretim Planlama Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)
Sosyal Medya Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)

Tayaş Gıda Personel Alımı

Başvuruların takibi ve başvuran adaylarımızın işe alım süreci hakkındaki tüm bilgilendirmeleri İnsan Kaynakları tarafından önemle yapılmaktadır. Elektronik ortamda oluşturduğumuz aday havuzumuz sürekli olarak aktif durumdadır. Açık pozisyonlar, yine elektronik ortamda yayın edilerek adayların başvurmaları sağlanır. Tüm başvurular ilgili açık pozisyona uygunluklarına göre değerlendirmeye alınır.

Tayaş Gıda Staj

Zorunlu staj olmak şartı ile meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine belli bir kontenjan dâhilinde staj imkânları sağlanmaktadır. Temel amaç öğrencilere iş başı deneyimi kazandırmaktır. Meslek Lisesi öğrencileri Eylül – Haziran, üniversite öğrencileri Haziran – Eylül döneminde iş yerimizde staj yapmaktadırlar.

Staj başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*