Elit Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Elit Çikolata’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Elit Çikolata bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Elit Çikolata personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Elit Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Gıda
Kuruluş Yılı 1924
Çalışan Sayısı 100+
Web Sitesi http://www.elitcikolata.com.tr/
Açık Pozisyon 9

Elit Çikolata İş İlanları

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini çalışanlarının destekleri ve çabaları sayesinde üst seviyelere taşımaktadır. Süreklilik, güvenirlik, tüketici ihtiyaçlarına duyarlılık gösteren firmamız çalışma arkadaşlarıyla kararlılık ve samimiyet içinde bu sorunları ele alarak müşterilerinin beklentilerini ve standartlarını en iyi şekilde gidermektedir. Kalitemizin önemli tamamlayıcısı olan müşterilerimizin istekleri ve önerilerini karşılamak için yönetim politikamızı müşterilerimiz odakları yapmaktayız. Firma özellikle kış aylarında işçi alımı yapmaktadır.

No Pozisyon Lokasyon
1 Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Elektrik Elektronik Şefi İstanbul(Avr.)
3 Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
4 İhracat Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.)
5 Üretim Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
6 Üretim Vardiya Şefi İstanbul(Avr.)
7 Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
8 Makine Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.)
9 İhracat Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.)

Elit Çikolata Personel Alımı

”Meyveli şeker ve Karamela Fabrikası” isminde 1924’de İstanbul’da kurulmuştur. İlk başlarda sadece imalat odaklı çalışan şirketimizi daha sonralarda perakendecilik sektörüne de girmiştir. Elit çikolata olarak çok geniş bir ürün yelpazesi ile ustalığını birleştirerek dünyada bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürün kalitesinin yanında, çevreye ve doğaya olan saygısı, yeniliklere açık oluşu, değerlerinden ödün vermeyişi ve insana verdiği değerden dolayı sevilen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Marka olmanın getirmiş avantaj ile sürekli büyüyen yapısı için personel alımı yapmaktadır.

Benzer İş İlanları

19 yorum

  1. Sizinle çalışmaktan ve Elit çikolata ailesine üye olmaktan mutluluk duyucam.Daha önce pastelin fabrikasında çalıştım.Lise mezunuyum.Hızlı ve çalışkan bir bayanım.

  2. merhaba ben almanca ana dıl ıngılızce yuzde 50 konusuyorum franzızca yuzde 30 balkanlarda kendı capımda tekstıl goturup satıp gelıyorum avrupanın her ulkesıne gıtmısım balkanlarda pazarlamanızı yapacak elaman ıhtıyacınız varsa beraber calısırız gıdıp satıp gelırız urunlerınızı pazarlarım almanca belgelı turızımde 15 sene otel rehberıydım turızım bıttıgı ıcın konyada calısmaya karar verdım ıs kurda adresınızı verdıler cebım 05368685332 kasim bozdag

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*