Torku Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Torku, Konya Şeker A. Ş. Bünyesinde 2007 yılında kurulmuştur. Konya Şeker ise Anadolu Birlik Holding’e bağlıdır. Konya merkezli kurulan şirket, ilk olarakçikolata ürünleriyle piyasaya çıkmış, kısa sürede ürün gamını çok genişleterek bir markette bulunan hemen bütün gıda ürünlerinin üretimini gerçekleştirir olmuştur. İçecekten tahıla, perakende ürünlerinden atıştırmalıklara ve tarım ürünlerine kadar üretim yapan marka, bugün 74 ülkeye ihracat yapıyor. AR-GE çalışmalarına devam ederek ürün gamını sürekli genişletiyor.

Torku İş İlanları

Torku iş ilanları başvurusu yapmak oldukça basit. Şirket, zaman zaman ilana çıksa da her zaman iş başvurusu kabul ediliyor. Dilerseniz ilana çıkılan pozisyonlardan kendinize en uygun olanı belirtebilir ya da şirket bünyesinde çalışabileceğiniz, kendi uzmanlık alanınızı veya çalışmak istediğiniz pozisyonu başvuru formunda belirtebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Torku, Anadolu Birlik Holding bünyesinde bulunan şirketlerden birisi. Bu bakımdan iki farklı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Torkuana sayfasınatıkladığınızda sol üstte İnsan Kaynakları kısmı var. Buraya tıkladığınızda Anadolu Birlik Holding Sayfasına geçiş yapılıyor. Burada İK Politikası bulunuyor. İK Politikası sonunda İş Başvuru Formu yer alıyor.

İş Başvuru Formu’na tıkladığınızda başvuru sayfasına giriyorsunuz. Burada dilerseniz hazır CV’nizi sisteme yükleyerek başvuru yapabilir, dilerseniz gerekli boşlukları doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Kişisel Bilgiler, Aile Bilgileri, Eğitim Bilgileri, yabancı Dil Bilgileri, Bilgisayar Bilgisi, İş Tecrübesi, Sertifika Bilgisi, Referans gibi alanların hepsinin doldurulması gerekiyor.

Kişisel Bilgiler kısmında Başvurduğunuz Şirket bölümüne Torku yazmanız gerekiyor. Daha sonra Başvuru Gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu yapıyorsunuz. İnsan kaynakları tarafından başvurunuz değerlendirmeye alınıyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • İşçi,
 • Güvenlik görevlisi,
 • Gıda mühendisi,
 • Maliye uzmanı,
 • Şoför.

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • İşçi: Şirketin fabrikalarında, üretim tesislerinde üretime katı yapmak.
 • Güvenlik Görevlisi: Şirketin fabrika ve tesislerinde güvenlik denetimini sağlamak.
 • Gıda Mühendisi: Şirketin üretim tesislerinde ve fabrikalarında gıda denetimlerini, kalitelerini kontrol etmek.
 • Maliye Uzmanı: Şirketin mali alanlarında görev almak.
 • Şoför: Şirket bünyesinde bulunan araçları kullanarak taşımacılık yapmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil (Bazı pozisyonlar vardiyalı olarak çalışmaktadır).

Alım Yapılacak Şehirler: Konya.

Pozisyon Lokasyon
İnşaat Mühendisi Ankara

8 Comments

 1. Zehra42ozyoruk@mail.com merhaba ben paketleme işinde çalışıyorum şuanda ama torkuda çalışmayı bir konyada yaşayan çumralı olarak bende çok isterim iş tecrübem var toz şeker paketliyorum özel sektörde

 2. Merhabalar ben gıda mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim. Labaratuvar stajı arıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*