General Electric Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

General Electric Personel Alımı

Belirli zaman aralıklarında General Electric personel alımı yapılmaktadır. 1876 yılında Thomas Edison tarafından kurulan şirket oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Türkiye’de 800’den fazla çalışanı bulunan şirket aynı zamanda dört ofis ve tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülke içindeki enerji kaynaklarına yönelik pek çok yatırım ve ortak projeleri ile adından söz ettirmektedir.

Ofis iş sahalarında personel alımını yapan General Electric işçi alımı yaparken; din, etnik köken, milliyetçilik gibi ayrımları yapmadan, sadece aranılan iş gücü için adayların yeterli kriterleri sağlayıp, sağlamadığını gözetir. Böylelikle şirket bünyesinde uzun vadede fayda sağlayacak ve genel verimliliği arttıracak personelleri kabul eder.

GE’de kariyer fırsatları genel olarak; mezun ve uzman düzeyinde adaylar için mümkün olmaktadır. Kimi zaman stajyer alımları da gerçekleştirilebilmektedir. General Electric eleman alımı ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

General Electric Personel Alımı

General Electric İş İlanları

General Electric iş ilanları düzenli olarak kontrol edilmeli ve sahip olunan niteliklere, özel yeteneklere ve deneyim süresine bağlı olarak ilgili pozisyona başvuru yapılmalıdır. General Electric başvuru yapmak için ilanları GE resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

No Pozisyon Lokasyon
1 Laboratuvar Teknikeri İzmir
2 Field Engineer, Imaging İzmir
3 Field Engineer, Imaging Ankara,Gazia…
4 Field Engineer, Izmir İzmir
5 Site Lean Specialist (Temporary) Kocaeli
6 Coe Sr & Sıt – Lead Electrical Engineer Kocaeli
7 Medical Director Ankara,İstanbul
8 Customer Fulfillment Specialist İstanbul
9 APQP Leader Kocaeli
10 Center Of Excellence Manager İzmir
11 Construction & Commissioning Ito Lead Specialist Ankara
12 Production Engineer İzmir
13 Incoming Quality Control Operator Kocaeli
14 Maintenance Supervisor İzmir
15 Material Incoming Quality Technician Kocaeli

Daha fazla General Electric iş ilanı için tıklayın.

Yapmanız gereken; sitenin “Kariyer” sayfasına ulaşmak ve bu sayfada arama kriterlerini ikamet ettiğiniz yada iş başvurusunda bulunacağınız bölgeye göre belirlemelisiniz. Bu sayede çıkan sonuçlarda açık pozisyonları görebilir ve bu pozisyonlar için başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer şirket bünyesinde eleman ihtiyacı yoksa iş başvurusu için Siemens AG, Whirlpool Corporation, Alstom ve GE Healthcare firmalarının da ilanlarına göz atabilirsiniz.

İlgili iş kanunlarına göre bir ilde, yasada belirtilenden daha çalışanı olan firmalar aynı zamanda engelli alımı da yapmak durumundadır. General Electric engelli alımı, söz konusu şartların karşılanması ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle engelli adayların da ilanları takip etmelerini öneriyoruz.

General Electric İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

General Electric iş başvurusu yapabilmek için internet erişiminizin olduğu bir bilgisayar yada akıllı telefon yeterli olmaktadır. GE resmi web sitesine giriş yaparak, “Kariyer” sayfasını inceleyin. Bu sayfada güncel ilanlara ve dolayısıyla da açık pozisyonlara yer verilmektedir.

Yayımlanan ilanları incelerken hem başvuru şartlarını, hem de başvuru süresini dikkate almalısınız. Gerekli şartları karşılıyor olmanız durumunda General Electric başvuru formu doldurarak, başvuruda bulunabilirsiniz.

General Electric Çalışma Şartları

Çalışma şartları, görev alınan pozisyona göre değişkenlik gösterse de; 8 saatlik günlük mesaisi bulunmaktadır. Haftalık ve yıllık olarak izin kullanma hakkına da sahip olan personeller ayrıca yemek, servis olanaklarından da faydalanabilmektedirler.

Çalışma ortamı genellikle ekip çalışmasını gerekli kılmaktadır. Dolayısıyla başvuru şartlarında da belirtildiği gibi adayların ekip çalışmasına yatkın bir kişiliğe sahip olmaları gerekmektedir.

General Electric maaşları ise personelin şirket bünyesindeki pozisyon ve seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda maaşların 2000 TL – 5000 TL civarında değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*