Ekici Peynir Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ekici Peynir’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ekici Peynir bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ekici Peynir personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1950’li yıllara kadar dayanan bir geçmişi olan Ekici Peynir, kurulduğu günden bu yana hızlı gelişmesini sürdürmektedir. Bu bağlamda dönem dönem Ekici Peynir personel alımı yapılarak, gereksinimler karşılanmaya çalışılmaktadır.

Ön başvuru işlemleri tamamen online sistemler üzerinden yapıldığı için, Ekici Peynir iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Sadece ilgili sitelere girerek, gerekli aşamalar takip edilip başvuru tamamlanmalıdır.

Firma yılın farklı zamanlarında ilanlar duyurduğu için, tarihlerini kaçırmamak için Ekici Peynir iş ilanları her gün incelenmelidir. Güncel olarak bazı iş ilanları mevcut olup, ilgili adaylar gerekli değerlendirmeyi yaptıktan sonra başvuru gerçekleştirebilir.

Ekici Peynir Personel Alımı ve İş İlanları

Ekici Peynir Personel Alımı Yapacak

Ekici Peynir göstermiş olduğu faaliyetleri her gün bir ileri noktaya taşıyarak, üretim yapmaktadır. Sürekli büyümesinin etkisiyle, zaman zaman personel gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ilanlar açarak, ilgilenen kişilerin başvurusunu kabul etmektedir.

Bu bakımdan firma, güncel olarak personel alımları yapmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, internet üzerinden gerekli başvuru aşamalarını tamamlamadır. Eğer genel nitelikler ile uyum gösteriyorsanız ve firmanın insan kaynakları yetkilileri sizi yeterli görürse, mülakat için çağrı yapılır. Tüm aşamaları sorunsuz şekilde geçerseniz, Ekici Peynir içerisinde çalışma fırsatınız vardır

Ekici Peynir İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Ekici Peynir iş ilanları Kariyer.net platformu üzerinden yayınlanmaktadır. Eğer başvurmak istiyorsanız, açık olan pozisyonlar şöyledir;

Üretim Personeli
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya(Kork…
  1. Satış Destek Personeli: Bölgede satış operasyonunu yürütmek, sorumlu yapıldığı mağazaları düzenli aralıklar ile ziyaret etmek, ürün bulunurluğu için çalışmalar yapmak ve açık şarküteri, paketleme bölümlerinde raf düzenini sağlamak gibi görevleri vardır.
  2. Elektrik Bakım Ustası: Meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun olmuş ya da MYK, Ustalık belgesine sahip, elektrik bakım onarım alanında üretim tesislerinde çalışmış, arıza bulma gibi durumlarda deneyimli adaylar aranmaktadır.
  3. Planlama Müdürü: Planlamaya dair sistemlerin, süreçlerin ve prosedürlerin meydana getirilmesi, uygulanması, malzeme ile ürün stok sipariş yönetimi üzerine koordinasyon ve kontrolün yerine getirilmesi gibi görevleri vardır.

İlanlar hakkındaki tüm detayları, Ekici Peynir Kariyer.net hesabı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ekici Peynir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer bu firma kapsamında girmek istiyorsanız, Kariyer.net üzerinden Ekici iş başvurusu şöyle yapılır;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/ekici-peynir-9127-40994 adresine girin.
  2. Üyelik hesabınız açık değilse giriş yapın. Henüz üye olmamışsanız üye olun.
  3. CV dosyanızı güncelleyin.
  4. Vermiş olduğumuz linkten, başvurmak istediniz pozisyonu seçin.
  5. Sayfanın en üstünden, başvur üzerine tıklayın.

Tüm bu işlemleri başarılı bir şekilde takip ederseniz, sadece dakikalar içerisinde başvuru yapabilirsiniz. Ardından tek yapmanız gereken, firmanın sizinle irtibat kurmasını beklemedir. Eğer uyum gösteriyorsanız, firma yetkilileri iletişim kurarak bilgi verecektir.,

Ekici Benzer İş İlanları

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*