Pınar Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Pınar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Pınar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pınar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1973 yılında Yaşar Holding bünyesinde kurulan Pınar Süt, başta süt ve süt ürünleri, et ve su gibi temel gıda maddeleri üretimi yapan bir firmadır.  1982 yılında Pınar Su firmasını İzmir’de açarak Türkiye’ de ilk ambalajlı su şişelerini üretmiştir. 1985 yılına gelindiğinde ise Türkiye’nin ilk defa farklı birimleri birbirine bağlayan modern et tesisini açmıştır.

Kurulduğu ilk yıllarda firmalar, sadece Türkiye pazarında çalışmakta iken artan ürün çeşitliliği ile dünyanın farklı ülkelerinde de tüketiciler tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Türkiye’de ihraç edilen su markaları arasında ilk sırada yer alan Pınar Su, yıllık net olarak 225 Milyon TL satış yaparken, Pınar Süt ile yaklaşık 35 Milyon TL ve Pınar Et ile de yaklaşık 46 Milyon TL satış yapmaktadır. Bünyesindeki 3 büyük fabrikaları başta olmak üzere 144 çiftlikte 25 bine yakın üreticiyle her geçen gün sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Pınar Personel Alımı ve İş İlanları

Pınar İş İlanları

Tüketicinin güvenini üretim yaptığı her alanda kazanmış olan Pınar, artan tüketim ihtiyacını karşılayabilmek için kararlılıkla çalışmalarına devam etmektedir. Bu bağlamda gerek teknik ekip gerekse de üreticilerle sıkı iş birliği içinde olması Pınar’ın büyümesine ve sektörde aranan bir marka olmasına büyük katkı sağlamaktadır. Dünya pazarlarında yer alması, ülke genelinde birçok bayiliklerinin olmasıyla da birçok bireye istihdam sağlamaktadır. İhtiyaçları karşılayabilmek için sık sık yeni işe alım ilanları yapan firmaya başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar aşağıda sıralanmıştır.

Satış Muhasebesi Memuru
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa, İstan…
Müşteri Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Satış Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara, Anta…
Satış Şefi
Son Başvuru Tarihi
29 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla
Satış Şefi
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Yönetim Sistemleri Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa
Satış Şefi
Son Başvuru Tarihi
04 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Satış Şefi
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir

Nasıl Başvurulur?

Pınar Süt, Pınar Su ve Pınar Et firmaları yeni yapılacak eleman istihdamları ile ilgili ilanlarını Pınar’ın resmi internet sitesi olan https://www.pinar.com.tr/ adresinden duyurmaktadır. Linke tıkladıktan sonra “Kariyer Fırsatları” butonunu seçiniz. Açılan yeni sayfada Yaşar Holding bünyesinde bulunan bütün firmalar içinde çalışmak istediğiniz kurumu seçip ve çalışmak istediğiniz pozisyonu yazarak size en uygun iş ilanını bulabilirsiniz.

Pınar iş başvuru formu sadece kendi sitesinde bulunmaktadır. Bu form, bireylerin genel başvuruda bulunabilmesi için gereklidir. Pınar firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Tamek, Banvit, Sütaş, Filiz, Eker ve Tat diyebiliriz…

İş başvuru formu için tıklayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Üretim Mühendisi: Üretim esnasında makine ekipman kontrolü yapıp verimliliği üst düzeyde tutmak için kalite kontrol çerçevesinde hareket ederek ürünün üretim esnasında yaşanabilecek aksamaları engelleyen kişilerdir.
  • İç Kontrol Sorumlusu: Şirketin üretim esnasında oluşabilecek riskleri analiz ederek bu riskleri çözüme kavuşturan kişilerdir.
  • Satış Sorumlusu: Firmanın ürettiği ürünleri farklı müşterilere tanıtarak satış pazarını genişletmeye yardımcı olan kişilerdir.
  • Kalite Güvence Mühendisi: Üretilen ürünlerin kalite standartları dahilinde olmasını sağlayan ve bu kontrolleri yapan mühendislerdir.
  • Bakım Teknisyeni: Firma bünyesinde bulunan üretimde kullanılan makinelerin bakım ve kontrollerini yapan teknikerlerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma günleri, 08:00 – 18:00 arası (12:00 – 13:00 arası tatil)

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir, İstanbul, Eskişehir, Şanlıurfa

Pınar Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC2/SRC4 PSİKOTEKNİK BELGERİNE SAHİBİM İŞ ARIYORUM SOR DURUMDAYIM LÜTVEN ACİL OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUN İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM CEP/ 05423147425/05374889512 NOLU ARARLARSA SEVİNİRİM ALLAH AŞKINA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*