İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tamek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tamek Personel Alımı Yapacak

Tamek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Tamek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tamek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tamek iş başvurusu

Firma Hakkında

Gıda sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olarak bilinen Tamek firması gıda alanında yer alan kuruluşu ile birlikte yerli markalar arasında bir dev haline gelmeyi başardı.

Türkiye’de pek çok kişinin gelir istihdamını üstlenen Tamek personel alımı ile ilgili duyurularını gerek kendi bünyesinde gerekse de kariyer siteleri üzerinden yapıyor.

Boşalan pozisyonları için toplu personel alımına giden ve genellikle alacağı kişileri kalifiye eleman olarak tercih eden Tamek eleman alımı hususunda pek çok alandan veri toplar.

Tamek işçi alımı ile ilgili de pek çok ilan vererek pozisyon açısından geniş bir kitleye hitap etmektedir. Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan fabrikalarına Tamek iş başvuru formu üzerinden başvuru yapılabilir.

Firmanın çalışma şartları doğrultusunda vermiş olduğu hizmetlerde; yemek, sosyal sigorta, servis, kaza sigortası ve erzak yardımı yer alırken çalışma saatleri ise hafta içi 08:00 ve 17:30 arasındadır.

Tamek iş başvurusu için gerekli olan bilgiler girildikten sonra bireyin bu şartları kabul ettiği varsayılır. Tamek insan kaynakları tarafından gelen başvurular değerlendirilerek yeterli görülen aday görüşmeye çağrılır.

Tamek İş İlanları

Firmanın eleman alımı için yayınlamış olduğu iş ilanları doğrultusunda bireyin kendisine uygun olan pozisyon için başvuru yapabilmesi mümkündür.

Tamek iş ilanları üzerinden alım yapacağı açık pozisyonlar arasında; iç denetçi, export sales specialist, satın alma şefi, stajyer ve ön muhasebe elemanı bulunmaktadır. Tamek iş ilanı için kariyer sitelerine göz atılabilir.

Tamek İş Başvurusu Formu

Tamek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Firmanın açıkta olan pozisyonlarına ya da genel başvuru nezdinde başvuru yapabilmek için kariyer siteleri tercih edilebilir. Tamek güvenlik alımı konusunda da fabrikalarına ve üretim sahalarına eleman alımı yapacaktır.

Firmanın devlet desteğin ile birlikte engelli personel alımı konusunda da bir politikası bulunur. Tamek engelli personel alımı ile ilgili olarak fabrikalarında gerekli olan çalışmaları sergilemektedir.

Başvuru için tıklayın.

TAMEK olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle ailemize katılacak tüm üyelerimizin, değerlerimizi paylaşan ve kurum kültürümüzle uyumlu bireyler olmasını öncelikle önemsiyoruz.

Bu doğrultuda; insan kaynakları yönetimimizin temel amacı; şirketimizin vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte, TAMEK değerlerini paylaşan doğru yeteneği kurumumuza kazandırmak ve sonrasında gelişmesini destekleyerek geliştiren bireyler olmasına imkan sağlayacak çalışma ortamını yaratmaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir