Tamek Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Tamek Personel Alımı

“Tamek’se, koy sepete” sloganı ile uzun yılladır sektörde faaliyet gösteren şirket, Türkiye’nin en iyi meşrubat üretim ve pazarlama şirketlerinden birisi olmaktadır. Şirket hem idari, hem de teknik kadroda pek çok personel alımı yapmaktadır. Tamek personel alımı sayesinde siz de açılan ilanları değerlendirebilir ve kariyer planınıza uygun bir iş edinebilirsiniz.

Her düzey alımların yanı sıra Tamek işçi alımı da resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Firmanın resmi web sitesine entegre edilen “İnsan Kaynakları” sayfası üzerinden açık pozisyonları bulabilir ve söz konusu pozisyonlar için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tamek Personel Alımı

Tamek Çalışma Şartları

Hangi şartlarda çalışacağınız, tamamen başvuru yapacağınız kadroya göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin işçi düzeyinde alımlarda personeller ilgili meşrubatların mağaza birimlerine dağıtımı, araca yüklenmesi, üretim alanlarındaki diğer beden gücü gerektiren işleri yaparlar. Bu türden kadrolarda yer alan personellerin izin hakkı, düzenli geliri ve diğer sosyal hakları da bulunmaktadır.

Şirket bünyesinde özelikle de idari kadroda yer alacak personellerin en az ön lisans düzeyinde mezun olmaları gerekmektedir. Tamek eleman alımı için açılan iş ilanlarının detay kısmında hem çalışma şartlarını hem de genel olarak başvuru şartlarını bulabilirsiniz.

Tamek İş İlanları

Tamek şirketi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar iş ilanlarını nereden takip edebilirler? Bunun için şirketin resmi web sitesinde “insan kaynakları” sayfasını takip etmeniz gerekmektedir. Nitekim söz konusu sayfada güncel Tamek iş ilanları yayınlanmakta ve başvuruda bulunan adaylar içerisinden, pozisyona en uygun kişi ya da kişiler seçilmektedir. Peki, Tamek hangi düzeyde alımlar yapıyor?

Esasında her düzeydeki adayların şirket bünyesinde işe girme şansı bulunuyor. Teknik kadroda açılan mühendis, tekniker kadrolarının yanı sıra idari kadroda çeşitli yönetici kadroları da açılmaktadır. Dolayısıyla mühendislik, İİBF, ön lisans teknik bölümler ve lise düzeyinde mezun adayların her zaman bir şansı bulunmaktadır.

Engelli adaylar başvuruda bulunabilirler mi? Tamek engelli alımı için henüz güncel bir kadro yayınlamış değil ancak bu yöndeki adayların da kadroları takip etmelerini öneririz. Dilerseniz Akfa, Ünlü Tarım, Burcu Gıda, Çaykur ve Tab Gıda firmalarının ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Tamek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Meşrubat üretim ve pazarlama şirketi Tamek hem “öğrenci” durumundaki stajyer adaylar, hem de yeni mezun ya da kariyer sahibi adaylar için imkânlar sunmaktadır. Sahip olduğunuz nitelikler doğrultusunda dahil olabileceğiniz farklı seviyelerdeki pozisyonlardan açık olanlarını görmek ve Tamek başvuru yapmak için firmasının web sitesine göz atabilirsiniz.

Söz konusu sayfada bulabileceğiniz açık pozisyonlar için “başvur” butonuna tıkladığınızda kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Dilerseniz Tamek iş başvuru formu doldurup, öz geçmişiniz ile birlikte [email protected] adresine mail göndermeniz sureti ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply