Tamek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1955 yılında İstanbul merkezli kurulan Tamek isminin baş harflerini Türk Alman Meyve Ekstreleri Kumpanyası’nın baş harflerinden almaktadır. Tamek, Mehmet Sipahioğlu ve Alman bir ortak tarafından Bursa’da kurulmuş olup salça, ketçap, bezelye konservesi, reçel, meyve suyu, mısır, turşu gibi gıda ürünlerinin üretimlerinde faaliyet göstermektedir.

Dünyanın her yerine hizmet taşıyan Tamek’in ihracat yüzdeleri giderek artmakta ve Orta doğu pazarının %25’lik pazarının da üstünde bir hakimiyeti sağlama yolunda ilerlediğini söylemekte fayda olacaktır. Üretici fabrikaları da dahil olmak üzere 4 binden fazla kişiye iş imkanı sağlanmaktadır.

Tamek İş İlanları

Kurulduğu günden beri durmadan büyümeye devam eden Tamek’in yarattığı hizmet kalitesini devam ettirip, değişen dünya şartlarına ayak uydurması ilkelerinin başında gelmektedir. Bu ilkeler ışığında personel tercihlerini dikkatle seçen firmanın geleneksel değerlere bağlılığı da göz ardı edilmemelidir. Personelin gelişip Tamek için yaratıcı ve yenilikçi bir bireye dönüşmesine ön ayak olacak çeşitli oryantasyon çalışmaları da firma tarafından personelleri için sağlanmaktadır.

Tamek personellerinin günlük çalışma süreleri 8 saat ile sınırlıdır. Haftalık bir gün izin kullanan çalışanların izin günleri genellikle Pazar günü olmaktadır. Sağlık sigorta girişlerinin her personel için yapıldığı Tamek’te yıllık izin ise bir yılını dolduran her personel için aldığı haklardan olmaktadır.

Farklı bölgelerde fabrikalara sahip olan Tamek’in personelleri için yemek ücretlerinin yanında yol için gerekli servisleri de sağlandığının söylenmesinde fayda olacaktır. Resmi ve dini bayramlarda yapılan mesailer için personeller %100’lük bir zam miktarı almaktadırlar. Bazı bölgelerde servis şansı olmayan personeller için yol masrafları da yine Tamek tarafından sağlanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Tamek’te çalışmak için gerekli açık pozisyonlara başvurular yapılabilir. Tamek’in resmi internet sitesi ve çeşitli kariyer platformlarından açık pozisyonların duyurularına bakılabilir ve bu doğrultuda Tamek’in insan kaynaklarına mail yolu ile başvuru yapılabilir.+

TAMEK bünyesinde yer alan açık pozisyonlarımıza ait detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve kariyer.net üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca açık pozisyonlar ve genel başvurularınız için insankaynaklari@tamek.com.tr adresimize de özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Tamek Açık Pozisyonlar

Tamek’in kendi internet sitesi ve çeşitli kariyer platformları aracılığı ile duyurduğu iş ilanları kısa sürede rağbet görmekte ve açık pozisyonlar dolabilmektedir. Hali hazırda kendi web sitesinde ve kariyer platformlarında açık pozisyonlar için iş ilanı bulunmayan Tamek’in iş ilanları için web sitenin duyuruları takip edilebilir. Tamek’inresmi web sitesinin yanında web sitemizde bu anlamda takipçilerine iş ilanlarını açık pozisyon ilanı geldiği gibi duyuracaktır.

Tamek’te Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Üretim Operatörü:Ürün kalitesi ve işletme konularında olası sorunları gidermekten ve üretimin devamlılığını sağlamaktan sorumludur.
  • Depo Şefi: Deponun düzeni ve tertibinden, depoya mal-giriş çıkışlarını planlamaktan sorumludur.
  • İnsan Kaynakları Uzmanı: Şirketin insan kaynağı ihtiyacını belirlemek ve adaylarla görüşmeler sonucu işe alım yapmaktan sorumludur.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*