İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tamek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tamek Personel Alımı Yapacak

Tamek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Tamek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tamek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

“Tamek’se, koy sepete” sloganı ile uzun yılladır sektörde faaliyet gösteren şirket, Türkiye’nin en iyi meşrubat üretim ve pazarlama şirketlerinden birisi olmaktadır. Şirket hem idari, hem de teknik kadroda pek çok personel alımı yapmaktadır. Tamek personel alımı sayesinde siz de açılan ilanları değerlendirebilir ve kariyer planınıza uygun bir iş edinebilirsiniz.

Her düzey alımların yanı sıra Tamek işçi alımı da resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Firmanın resmi web sitesine entegre edilen “İnsan Kaynakları” sayfası üzerinden açık pozisyonları bulabilir ve söz konusu pozisyonlar için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tamek Personel Alımı

Firma Hakkında

TAMEK olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle ailemize katılacak tüm üyelerimizin, değerlerimizi paylaşan ve kurum kültürümüzle uyumlu bireyler olmasını öncelikle önemsiyoruz.

Bu doğrultuda; insan kaynakları yönetimimizin temel amacı; şirketimizin vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte, TAMEK değerlerini paylaşan doğru yeteneği kurumumuza kazandırmak ve sonrasında gelişmesini destekleyerek geliştiren bireyler olmasına imkan sağlayacak çalışma ortamını yaratmaktır.

Hangi şartlarda çalışacağınız, tamamen başvuru yapacağınız kadroya göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin işçi düzeyinde alımlarda personeller ilgili meşrubatların mağaza birimlerine dağıtımı, araca yüklenmesi, üretim alanlarındaki diğer beden gücü gerektiren işleri yaparlar. Bu türden kadrolarda yer alan personellerin izin hakkı, düzenli geliri ve diğer sosyal hakları da bulunmaktadır.

Şirket bünyesinde özelikle de idari kadroda yer alacak personellerin en az ön lisans düzeyinde mezun olmaları gerekmektedir. Tamek eleman alımı için açılan iş ilanlarının detay kısmında hem çalışma şartlarını hem de genel olarak başvuru şartlarını bulabilirsiniz.

Tamek’te Staj

Günümüz rekabet ortamında sadece başarılı bir öğrenci olmanın, kariyer basamaklarını tırmanmada yeterli olmadığının farkındalığıyla, gençlerin profesyonel hayata hazırlanmasına, yürüttüğümüz staj programları ile destek sağlıyoruz.

Staj programlarımız ile gençlerin çeşitli departmanlardaki iş süreçlerini tanımalarına olanak sağlarken, eğitim hayatlarında kazandıkları teorik bilgilerini uygulamaya yansıtmalarına fırsat sunuyoruz.

Yürüttüğümüz staj programları ile yeni mezun adayların iş arama sürecine bir adım ileride başlamalarına olanak sağlarken, kimi zaman da yeni bir TAMEK ailesi üyesi olmalarına fırsat veriyoruz.

Tüm staj başvurularınızı kariyer.net üzerinden açılan stajyer alımlarımıza yönelik ilanlarımıza yapabileceğiniz gibi, [email protected] adresine de direkt iletebilirsiniz.

Tamek İş İlanları

Tamek iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tamek şirketi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar iş ilanlarını nereden takip edebilirler? Bunun için şirketin resmi web sitesinde “insan kaynakları” sayfasını takip etmeniz gerekmektedir. Nitekim söz konusu sayfada güncel Tamek iş ilanları yayınlanmakta ve başvuruda bulunan adaylar içerisinden, pozisyona en uygun kişi ya da kişiler seçilmektedir. Peki, Tamek hangi düzeyde alımlar yapıyor?

Esasında her düzeydeki adayların şirket bünyesinde işe girme şansı bulunuyor. Teknik kadroda açılan mühendis, tekniker kadrolarının yanı sıra idari kadroda çeşitli yönetici kadroları da açılmaktadır. Dolayısıyla mühendislik, İİBF, ön lisans teknik bölümler ve lise düzeyinde mezun adayların her zaman bir şansı bulunmaktadır.

Depo Şefi İş İlanı

1955 yılından bu yana sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızın Üretim Planlama ve Lojistik Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Gıda ve Meyve Suyu depolarından sorumlu Depo Şefi arayışımız mevcuttur.

Genel Nitelikler: Tercihen lisans mezunu, Depolama ,depo iş akışı ve süreçlerinde görev almış , Depo ve Lojistik alanında minimum 7 yıllık tecrübeye sahip, SAP deneyimi olan, Depo, dağıtım ve katma değerli hizmetler operasyon sürecine hakim, İleri derecede Ms Office bilgisine sahip, Problem çözme ,analitik düşünebilme yetkinliklerine sahip, Planlama ve Organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Karacabey ya da Mustafakemalpaşa bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek olan.

İş Tanımı:Bursa, Karacabey Fabrikamızdaki tüm Gıda ve Meyve Suyu depo süreçlerinin yönetmek.

Engelli adaylar başvuruda bulunabilirler mi? Tamek engelli alımı için henüz güncel bir kadro yayınlamış değil ancak bu yöndeki adayların da kadroları takip etmelerini öneririz. Dilerseniz Akfa, Ünlü Tarım, Burcu Gıda, Çaykur ve Tab Gıda firmalarının ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Tamek İş Başvurusu Formu

Tamek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tamek iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Meşrubat üretim ve pazarlama şirketi Tamek hem “öğrenci” durumundaki stajyer adaylar, hem de yeni mezun ya da kariyer sahibi adaylar için imkânlar sunmaktadır. Sahip olduğunuz nitelikler doğrultusunda dahil olabileceğiniz farklı seviyelerdeki pozisyonlardan açık olanlarını görmek ve Tamek başvuru yapmak için firmasının web sitesine göz atabilirsiniz.

Söz konusu sayfada bulabileceğiniz açık pozisyonlar için “başvur” butonuna tıkladığınızda kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Dilerseniz Tamek iş başvuru formu doldurup, öz geçmişiniz ile birlikte [email protected] adresine mail göndermeniz sureti ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir