Çalık Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çalık Enerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Çalık Enerji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çalık Enerji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çalık Enerji, 1998 tarihinde kurulmuştur ve enerji alanında etkin bir rolde faaliyet göstermektedir. Çalık Enerji firması; petrol arama, doğal gaz arama, taşıma, dağıtım ve üretim alanlarında da büyük oranda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Türkiye, Azerbaycan, Irak, Afganistan ve Türkmenistan gibi birçok farklı ülkede çalışmalarını gerçekleştirmekte olan Çalık Enerji firması, Çalık Holding bünyesinde hizmet hayatına devam etmektedir.

calik enerji personel alımı

Çalık Enerji İş İlanları

Uluslararası çapta hizmet veren ve elektronik sektöründeki lider firmalardan birisi olan Çalık Enerji, oldukça geniş ve zengin bir çalışma kadrosu ile hizmet hayatına devam etmektedir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Satınalma Uzmanı (Mekanik) İstanbul(Avr.)
2 Ana Veri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
3 Finans Şefi İstanbul(Avr.)
4 HSE Chief İstanbul(Avr.)
5 Borulama Mühendisi-Stres İstanbul(Avr.)
6 Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.)
7 Mekanik Ekipman Mühendisi İstanbul(Avr.)
8 Mekanik Ekipman Şefi İstanbul(Avr.)
9 Satın Alma Uzman Yardımcısı – Mekanik İstanbul(Avr.)
10 Satın Alma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
11 Doküman Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.)
12 Proses Uzmanı İstanbul(Avr.)
13 Teklif Şefi (Makine) İstanbul(Avr.)
14 Elektrik Enstrümantasyon ve Kontrol Şefi Senegal
15 İnşaat Şefi İstanbul(Avr.)
16 Teklif Performans Müdürü İstanbul(Avr.)
17 İnşaat Teklif Şefi İstanbul(Avr.)
18 Elektrik Teklif Şefi İstanbul(Avr.)
19 Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Avr.)
20 Yüksek İnşaat Mühendisi İstanbul(Avr.)
21 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)
22 Planning and Cost Control Chief/Specialist Senegal
23 Res Proje Mühendisi İstanbul(Avr.)
24 Satın Alma Şefi İstanbul(Avr.)

Enerji alanında lider ve öncü çalışmaları ile sektöründe zirveye oynayan Çalık Enerji firması, çalışma kadrosunu sürekli ve düzenli olarak güncellemekte ve çeşitli fırsatlar çerçevesinde üst düzey bir gelişim sergilemektedir. Açık iş pozisyonları için de düzenli olarak takviye yapmak isteyen Çalık Enerji firması, alanında tecrübe sahibi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Çalık Enerji firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler, markanın insan kaynaklarını ve firma web sitesi bünyesinde yer alan iş fırsatları bölümünü incelemeleri oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Firmanın insan kaynaklarına ve iş fırsatları bölümüne gerekli kişisel bilgilerini gönderen potansiyel iş adayları, diğer çeşitli iş arama ve personel alım sitelerine de başvuru yapabilir ve açık iş pozisyonlarını düzenli olarak takip edebilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Enerji Mühendis: Genel olarak enerji alanında insanların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli teknik yapılar, ürünler ve çalışan sistemler tasarlayan ve çeşitli teknik modeller aracılığı ile bunları hayata geçiren personellerdir. Çeşitli üniversitelerin bahsi geçen dört yıllık mühendislik bölümlerinden mezun olan bireyler, yetenek ve tecrübeleri çerçevesinde çeşitli iş pozisyonlarında çalışmalar gerçekleştirmektedir.
  • Teknisyen: Teknisyen unvanına sahip olan firma çalışanları, çeşitli uzmanlık alanlarına göre çeşitli arıza durumları ve tamir bakım hizmetleri çerçevesinde marka bünyesinde birçok üst düzey çalışmaları direkt olarak gerçekleştirmektedir.
  • Firma Stajyeri: Belirli bir alandaki mesleki yeterliliği yeterli seviyede olmayan bireyleri iş hayatına doğrudan hazırlamak ve direkt olarak sektör içerisinde çalışmasını sağlamak için sunulan oldukça cazip bir iş fırsatıdır. Firmanın belirlemiş olduğu potansiyel vaat eden bireylere sunulması nedeniyle markanın gelecek iş potansiyelleri konusunda da oldukça önemli bir roldür.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli.

5 Comments

  1. celik imalat motaj ustasıyım yurt dısı deneyımım var 10 yıl calıştım tekfen enka gama bilim makina teknotest bunlarda yurt dişiclıştım calık enerjide turkenistanda calişmak istyorum

    • 20 yıldır kaynakçıyım elektrik kaynağı selülozik boru kaynağı ve gaz altı kaynağı yapmaktayım MYK belgem var sizinle yurtdışı şantiyelerinde çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

  2. ekskavatör operatörüyüm.E.G belgelerim var.sizle yurtdısı işlerinizde çalışmak istiyorum.hiyap tecrübemde vardır.5415695608

  3. ekskavatör operatörüyüm.E.G belgelerim var.sizle yurtdısı işlerinizde çalışmak istiyorum.hiyap tecrübemde vardır

  4. selam ben bekir durna 14 yılık eskavaorto öpretim sizle yur dış işlerinide çalışmak istom telfon numaram 05417174427

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*