Ece Seramik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ece Seramik personel alımı yapacak!

Ece Seramik iş başvurusu yaparak sizde Ece Seramik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ece Seramik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ece Seramik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ece Seramik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ECE GRUP’un temelleri 1965 yılında ÇENESİZ ailesi tarafından Çenesizler Koll. Şti.’nin kurulması ile atılmıştır.

Çorum kökenli girişimci aile, tuğla ve kiremit alında başladıkları üretim maceralarına, ülkenin birçok yerinde kurdukları tuğla ve kiremit tesisleri ile devam etmişlerdir. 1986 yılında o güne kadar Çenesizler Koll. Şti.olarak devam eden yapı ikiye ayrılmış ve Çorum merkezli olan ECE Grup oluşmaya başlamıştır. Bu gün ECE Grup, iki ülkede toplam 7 üretim merkezi ile 345.000 m2 açık alan 87.000 m2’lik kapalı alanda üretim yapan ve 900 kişilik istihdamdan oluşan bir sanayi grubudur.

Grubun başta gelen şirketi ECE BANYO Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. 1992 yılında Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş ve vitrifiye seramik üretimine başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne sürekli büyüyen şirket, Türkiye’nin en büyük üretim tesislerinden biri haline gelerek yıllık 1.500.000 parça üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Kariyer Planlama

Kariyer planlama firmamızda işe alım süreci ile beraber başlar.

Her dönem tüm birimlerde uygulanan Performans Değerlendirme Sistemi ile personeldeki gelişim ve başarı oranı saptanarak rotasyon ve terfiler gerçekleştirilir. Bu şekilde kişinin belirlenmiş kariyer planına ne kadar uyum gösterdiği ya da kariyer planında ne gibi değişiklik ve geliştirme yapılması gerektiği de ortaya çıkarılmış olur.

Oryantasyon Süreci

ECE BANYO’da işe her yeni başlayan personel için bir oryantasyon programı uygulanır. Bu süreçteki amaç personelin, kendi departman faaliyetlerini ve diğer departmanlarla kendi departmanı arasındaki ilişkileri ve işleyişi yerinde ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesini sağlamaktır. Bu sayede işine daha hızlı ve doğru bakış açısı ile adapte olması, firmadaki genel işleyiş ve çalışma yapısı hakkında da daha fazla ve derinlemesine bilgi sahibi olabilmesi amaçlanmaktadır.

 

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*