Datateknik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Datateknik personel alımı yapacak!

Datateknik iş başvurusu yaparak sizde Datateknik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Datateknik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Datateknik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Datateknik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kurulduğu 1989 yılından bugüne, sürekli büyüyen ve bilişim sektörünün önde gelen sistem entegratörlerinden olan Datateknik, Kamu, Savunma, Telekom ve Eğitim alanlarında ülkemizin gelişimine katkı sağlayan önemli projelere ve başarılara imza atmıştır. Datateknik, 2011 yılından itibaren AR-GE ve innovasyona verdiği önemi arttırarak Türkiye’nin lider çözüm ve hizmet sağlayıcısı şirketi olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Datateknik, çözüm portöyünde Sistem Entegrasyonu, Veri Merkezi Çözümleri, Sunucu ve Depolama Sistemleri, Network ve Altyapı, BT Güvenliği, Mobil Çözümler ve BT Hizmetleri yer almaktadır. Datateknik lider üreticilerin Türkiye’deki önde gelen iş ortaklarındandır ve bu firmaların ürettiği güncel teknolojiyi yetkinlikleri ile birleştirerek müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Çalışmalarını yenilik, kalite ve girişimcilik anlayışıyla sürdüren ve tüm Türkiye çapında 300’den fazla noktada yüksek hizmet kalitesi sunan Datateknik, ISO 9000, ISO 14000, ISO 20000 ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.

Interpro tarafından düzenlenen ve Türkiye Bilişim pazarını yansıtan en geniş kapsamlı araştırma olan Bilişim 500’e göre 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Datateknik Sistem Bütünleştirme Hizmetleri alanında liderliğe oturmayı başarmıştır.

 

En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında sınıfının en iyisi olan insan kaynakları yapısını kurmak ve bu uygulamaları hayata geçirmektir.

 

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*