Çiçek Sepeti Personel Alımı ve İş İlanları 2021

2006 yılında kurulan Çiçek Sepeti, yenilikçi yapısıyla gelişmesini her gün sürdürmektedir. İçerisinde birçok pozisyon mevcut olup, dönem dönem Çiçek Sepeti personel alımı yayınlayarak, oluşan açıkları doldurmakta, büyümesini de hızlandırmaktadır.

Eğer firmanın çalışanı olmak istiyorsanız, bunları güncel olarak takip etmeniz gerekir. Yılın farklı dönemlerine olduğu için, açılınca kaçırmadan başvurmanız gerekir. Aksi halde kapanma tarihi geçince, Çiçek Sepeti’nin yeni ilanlarını beklemeniz şarttır. Çiçek Sepeti iş ilanları internet üzerinde yayınlanmakta olup, kariyer siteleri takip edilmelidir.

Buralarda güncel ilanlar olup, Çiçek Sepeti iş başvurusu yapmak uygundur.

Sektör İnternet Hizmetleri
Kuruluş Yılı 2006
Çalışan Sayısı 370
Web Sitesi https://www.ciceksepeti.com/
Açık Pozisyon 4

Çiçek Sepeti Personel Alımı Yapacak

Çiçek Sepeti iş ilanlarını kariyer siteleri aracılığı ile yayınlamaktadır. Bu bakımdan Kariyer.net ve LinkedIn üzerinde çok sayıda fırsat vardır. Bunları değerlendirerek firmanın çalışanı olmanız mümkündür.

Çiçek Sepeti İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Çiçek Sepeti’nin LinkedIn hesabı üzerinde birçok ilan vardır. Bunlardan bazıları, açıklamaları ile şöyledir;

 • Bölge Sorumlusu: İngilizce bilme, şube ve bayi yönetiminde minimum 2 sene tecrübeli olma, kalite ve müşteri odağı yüksek olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Hr. Administrator: İngilizce’de güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip olma, yeni mezun veya insan kaynakları departmanında 1 – 2 sene deneyimli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Category Management: İngilizce bilme, Microsoft Office programlarına hâkim olma, öğrenme isteği olma, yeni mezun ya da 1 yıldan fazla mesleki tecrübesi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Influencer Onboarding Specialist: İngilizce bilme, sosyal medya trendlerine ilgili olma, ilgili alanda lisans seviyesine sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Marketplace Analyst: Minimum 3 sene çalışma tecrübesi olma, Microsoft Office programları hakkında bilgili olma, analitik düşünebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Corporate Partnership Executive: Potansiyel müşterileri kazanabilme, Microsoft Office ve Excel üzerine bilgi sahibi olma, gerektiğine sorumluluk alabilme gibi nitelikler aranmaktadır.

Bu ilanlar LinkedIn üzerinde olup gerek burada, gerekse Kariyer.net üzerine çok sayıda ilan vardır. Bunları kullanarak dakikalar içerisinde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti’ne başvurmak istiyorsanız, bunun ilk yolu LinkedIn kullanmadır. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. https://www.linkedin.com/company/ciceksepeti-com/ sitesine girin.
 2. İş ilanlarını gör üzerine tıklayın.
 3. Herhangi bir ilana tıklayarak, şirket web sitesinde başvur üzerine tıklayın.
 4. Ekran açıldığında sağ üst köşede bulunan Apply for this Job butonuna tıklayın.
 5. Bilgileri doldurduktan sonra Submit Application üzerine tıklayın.

Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, bunun için bir üyelik açmanız gerekir. Ardından şu işlemlerle başvuru yapılır;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/cicek-sepeti-tanitim-eng-10592-644 linkini açın.
 2. Hesabınızı açın.
 3. Başvurmak istediğiniz ilana tıklayın. Açılan sayfada başvur butonunu seçin.

Böylece tüm işlemler başarıyla sonlanır.

Açık Pozisyonlar

E-Ticaret Uzmanı Başvur İstanbul(Avr.)(Şişli)
İş Geliştirme ve Kalite Asistanı Başvur İstanbul(Avr.)(Şişli)
Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Başvur İstanbul(Avr.)(Kağıthane)
Çözüm Merkezi Uzmanı Başvur İstanbul(Avr.)(Şişli)

3 yorum

 1. adım oğuz 1987 istanbul doğumluyum eyüp alibeyköyde ikamet ediyorum.askerlik hizmetimi yaptım B SINIFI EHLİYETE SAHİBİM.2011 YILI İTİBARİYLE. CEP:0538 204 71 74.MESLEĞİM ŞOFÖRLÜK VE TEZGAHTARLIK.İYİ GÜNLER DİLİYORUM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*