Çiçek Sepeti Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çiçek Sepeti’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Çiçek Sepeti bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çiçek Sepeti personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti personel alımı konusunda iş başvurusu yapmak isteyen adaylara müjdeyi verdi. Çiçek sepeti 2006 yılından itibaren kurulan ve başarılı çizgisiyle devam eden firmalardan birisidir. Yenilikçi ve gelişimci misyonuyla hem çalışanlarını hem de müşterilerini memnun etme çabasında olan firma belli zaman aralıklarında iş alımı ilanı yayınlayarak daha çok kişiyi bünyesine katmaktadır. Firma kapsamında yayınlanan ilanlar belli zaman aralıklarında olup ilan zamanlarını iyi takip ederek geç kalmadan müracaatlarınızı yapabilirsiniz.

Siz de firma çalışanlarından biri olmak istiyorsanız alım zamanında başvurunuzu yapabilirsiniz. Firma ilan yapacağı zaman internette iş alım ilanları yayınlanmaktadır. Kariyer sitelerinde alımla ilgili detaylar bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden de aktif olarak her gün güncellenen şekliyle firmanın personel alım ilanları yayınlanmaktadır. Sitemizi takip ederek geç kalmadan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Personel Alımı ve İş İlanları

Çiçek Sepeti Personel Alımı Yapacak

Çiçek Sepeti yakın zamanda çeşitli kategorilerde alım yapacağı bilgisini verdi. Firma kapsamında çalışmak isteyen kişiler açık pozisyonlar için başvuruda bulunabilirler. Firma çalışanlarından biri olma ayrıcalığını yakalamak isteyen adaylar pozisyonlara uygun nitelikleri taşıdıkları takdirde başvuru işlemlerinde bulunabilirler.

Firma bünyesinde çalışabilmek için adaylardan istenen en önemli özellik iyi bir İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Hemen pek çok pozisyon için İngilizce bilme şartı aranmaktadır. Bazı bölümler içinse ofis programlarını bilme özelliği aranmaktadır. Adaylar müracaat edecekleri birim için iyi derecede dil bilgisi ve yeterli bilgisayar programları konusunda bilgiye sahip olduktan sonra başvuru için girişimde bulunabilirler.

Çiçek Sepeti İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Çiçek Sepeti iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer sitelerine giriş yaparak aktif ilanlar yayınlandığında başvurularını yapabilirler. Sitemiz pek çok kurum ve firmanın güncel iş ilanlarını yayınlamaktadır. Sitemizi takip ederek en yeni ve aktif iş ilanlarını görebilirsiniz. İlanlar güncel olduğunda başvuru zamanlarında müracaatlarınızı yapabilirsiniz.

Başvuru yapan adaylar içinde elemeler yapılacak olup adaylar içinde ilgili birim için en iyi nitelikleri taşıyan adaylar seçilecek ve görüşmeye çağrılacaktır. Adaylardan yeterli eğitim bilgisi dışında güçlü iletişim becerisi, sorumluluk bilinci ve takım çalışmasına uyum gibi özelliklerde ayrıca aranmaktadır. Tüm bu özelliklere sahip adaylar içinde güçlü tarafları en çok adaylar seçilecek ve işe alınacaktır.

Çiçek Sepeti’nin LinkedIn hesabı üzerinde birçok ilan vardır. Bunlardan bazıları, açıklamaları ile şöyledir;

 • Bölge Sorumlusu: İngilizce bilme, şube ve bayi yönetiminde minimum 2 sene tecrübeli olma, kalite ve müşteri odağı yüksek olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Hr. Administrator: İngilizce’de güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip olma, yeni mezun veya insan kaynakları departmanında 1 – 2 sene deneyimli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Category Management: İngilizce bilme, Microsoft Office programlarına hâkim olma, öğrenme isteği olma, yeni mezun ya da 1 yıldan fazla mesleki tecrübesi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Influencer Onboarding Specialist: İngilizce bilme, sosyal medya trendlerine ilgili olma, ilgili alanda lisans seviyesine sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Marketplace Analyst: Minimum 3 sene çalışma tecrübesi olma, Microsoft Office programları hakkında bilgili olma, analitik düşünebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Corporate Partnership Executive: Potansiyel müşterileri kazanabilme, Microsoft Office ve Excel üzerine bilgi sahibi olma, gerektiğine sorumluluk alabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
Makam Şoförü
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)

Bu ilanlar LinkedIn üzerinde olup gerek burada, gerekse Kariyer.net üzerine çok sayıda ilan vardır. Bunları kullanarak dakikalar içerisinde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti’ne başvurmak istiyorsanız, bunun ilk yolu LinkedIn kullanmadır. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. https://www.linkedin.com/company/ciceksepeti-com/ sitesine girin.
 2. İş ilanlarını gör üzerine tıklayın.
 3. Herhangi bir ilana tıklayarak, şirket web sitesinde başvur üzerine tıklayın.
 4. Ekran açıldığında sağ üst köşede bulunan Apply for this Job butonuna tıklayın.
 5. Bilgileri doldurduktan sonra Submit Application üzerine tıklayın.

Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, bunun için bir üyelik açmanız gerekir. Ardından şu işlemlerle başvuru yapılır;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/cicek-sepeti-tanitim-eng-10592-644 linkini açın.
 2. Hesabınızı açın.
 3. Başvurmak istediğiniz ilana tıklayın. Açılan sayfada başvur butonunu seçin.

Böylece tüm işlemler başarıyla sonlanır.

Çiçek Sepeti Benzer İş İlanları

3 Comments

 1. adım oğuz 1987 istanbul doğumluyum eyüp alibeyköyde ikamet ediyorum.askerlik hizmetimi yaptım B SINIFI EHLİYETE SAHİBİM.2011 YILI İTİBARİYLE. CEP:0538 204 71 74.MESLEĞİM ŞOFÖRLÜK VE TEZGAHTARLIK.İYİ GÜNLER DİLİYORUM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*