İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eti Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Eti Personel Alımı Yapacak

Eti’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eti bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eti personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eti Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Eti 1963 yılından bu yana çıkardığı ürünlerle müşteri kitlesini sürekli geliştirmektedir. Çıkardığı her ürün zaman içerisinde klasikleşen eti iş başvurusu sonucu aldığı elemanlarla da kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Sektörde edindiği yere bağlı olarak sürekli büyüyen firma, çalışan sayısını her geçen gün daha da artırmaktadır. Eti’ de çalışmak isteyen kişiler firmanın eti personel alımı ilanlarına başvurabilmektedir.

Türkiye’nin en büyük 100 sanayi girişimi arasında yer alan ve sürekli yaptığı yeni girişimlerle büyüyen eti eleman alımı ihtiyacı duymaktadır. Firma farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere birçok eleman alımı yapacaktır.

İhtiyaç duyulan alanlarla alakalı bilgi almak isteyen kişiler firmanın internet sitesinde bulunan bölümlere giriş yaparak eti işçi alımı hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Firmaya eti iş başvuru formu doldurarak başvuru yapan ve başvurusu onaylanan kişiler, çalışma şartları ve aldıkları maaş konusunda yüksek standartlarla karşılaşmaktadır.

Çalışan her pozisyondaki elemanlara firma tarafından hak ettikleri maaş tutarı ve yüksek kalitede çalışma şartları sağlanmaktadır. Firma ile çalışmak isteyen kişiler eti insan kaynakları bölümünden gerekli bilgiyi alabilmektedir.

Eti İş İlanları

Firma ihtiyaç duyduğu elemanlar ile alakalı ilanları kendi internet sitesinde yayınlamaktadır. İşe ihtiyaç duyan kişiler firmanın internet sitesini belirli zamanlarda kontrol ederek eti iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Eti personele ihtiyaç duyduğunda kendi internet sitesi üzerinden ilanlar yayınlayarak, kişilerin eti güvenlik alımı ilanlarına başvuru yapmasına imkân sağlamaktadır.

Ayrıca Eti’ de çalışmak isteyen kişiler firmanın kendi internet sitesi dışında, iş ilanları sitelerinde bulunan eti iş ilanı bölümlerine başvuru yapabilmektedir. Bu sitelerdeki iş ilanları bölümüne gerekli olan bilgiler girilerek kolaylıkla başvuru yapılabilmektedir.

Eti’nin personel alımı yapacağı bazı şehirler de şu şekilde; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kocaeli.

Eti Açık Pozisyonlar

 • Satınalma Yetkilisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Mekanik Tasarım Mühendisi
 • Ürün Geliştirme Mühendisi
 • Kalite Mühendisi
 • Tesisat Bakım Teknisyeni
 • Elektrik Bakım Teknikeri
 • Süreç Mühendisi

Eti İş Başvurusu Formu

Firmanın internet sitesi ve farklı iş ilanları siteleri üzerinden iş başvuru formu doldurabilme imkanı bulunmaktadır.

Ayrıca firma başvuracak kişilere eti engelli personel alımı konusunda da iş başvurusu imkanı sunmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 Yorum

 1. yalçın tülek 6 Mart 2014

  merhaba ben yalçın sizinle çalışmak istiyorum

 2. onur 30 Mayıs 2014

  mrb bn sinle çalışmak istiyorum onur

 3. Ali 16 Haziran 2014

  Merhaba bende sizinle çalışmak isterim tesekkürler

 4. mehmet kesit 27 Eylül 2014

  2 yıl bım 2 yıl çagrı 545 658 73 64 aileye dahil olmak istiyom

 5. Nuray 26 Şubat 2016

  Merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum

 6. MURAT SUNAR 14 Şubat 2017

  MERHABA BEN MURAT SİZİNLE ÇALŞMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTERİM. ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir