Kent Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kent Gıda, 1958 yılında kurulmuş olan ve merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan gıda sektörü içerisinde oldukça kapsamlı bir hazır gıda üretim kuruluşudur. Günümüzde halen dünyanın en büyük sayılı gıda firmaları arasında yer alan Mondelez International bünyesinde hizmet vermekte olan Kent Gıda, şu an tüm Türkiye’de ve pek çok farklı yabancı ülkede en çok tercih edilen gıda ürünlerinin üretici firması konumunda bulunmaktadır.

Gıda alanında dünya çapında en fazla personelle birlikte çalışan ve hala bazı personel alımları yapmakta olan Mondelez Int. bünyesindeki Kent Gıda firması, ülkemizde oldukça etkin ve aktif olmakla birlikte en tanınan gıda firmalarının da başında gelmektedir.

Kent Gıda iş başvurusu

Kent Gıda İş İlanları

Türkiye’de bulunan en köklü hazır gıda üretim firmalarından bir tanesi olan Kent Gıda, günümüzde pek çok bireyin direkt olarak bünyesinde çalışmak istediği büyük kurumların ve kuruluşların da en başında gelmektedir. Bünyesinde yüksek sayılarda personel çalıştırmakta olan firmanın, çeşitli istihdam açıkları bulunmakta ve bu bölgelere ekstra takviyeler yapmak istemektedir. Kent gıda firma web sitesinde yer alan açık pozisyonlar bölümünden bu alandaki açık iş ilanlarına göz atılabilir ve mevzu bahis pozisyonun gerektirdiği bireysel nitelikler hakkında etraflıca bilgi sahibi olunabilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bakım Mühendisi Kocaeli
2 District Manager, İzmir İzmir
3 Satış Temsilcisi ( Tokat) Tokat
4 Satış Temsilcisi (İzmir) İzmir
5 Satış Temsilcisi ( Bursa) Bursa
6 Satış Temsilcisi ( Kırşehir) Kırşehir
7 Elektrik Bakım Teknikeri Kocaeli
8 Satış Temsilcisi (İstanbul/Asya) İstanbul(Asya)
9 Satış Temsilcisi (İstanbul/Avrupa) İstanbul(Avr.)
10 Satış Temsilcisi ( Malatya ) Malatya
11 Satış Temsilcisi ( Çorum) Çorum

Nasıl Başvurulur?

Kent Gıda bünyesinde iş başvurusunda bulunmak isteyenler öncelik olarak Kent Gıda resmi sitesini takip etmelidirler. Firmanın iş ilanları resmi web sitesi üzerinden yakından takip eden bireyler, iletişim sayfası aracılığıyla marka yetkililerini CV’lerini ulaştırabilirler. Bunun ardından internet üzerindeki çeşitli personel alım ve eleman arama web sitelerine göz atılabilir ve Kent Gıda firma adı aratılarak işletme bünyesindeki açık iş pozisyonlarına göz gezdirilebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi: Türkiye genelinde firmanın satış işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu ve çeşitli satış hizmetlerinde temsilci konumunda yer alan kişilere verilen bir unvandır.
  • Gıda Mühendisi: Çeşitli üniversitelerin ilgili dört yıllık gıda mühendisliği fakültelerinden mezun olmayı başarankişiler bu tip iş alanında çalışabilmektedir. Çeşitli hazır gıdaların; işlenmesi, hazırlanması, paketlenmesi vb. pek çok farklı teknik alandan bizzat sorumludurlar.

Temel Bilgiler:

MinimumÇalışma Yaşı: Minimum 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Kocaeli Gebze ve İstanbul Ataşehir başta olmak üzere tüm Türkiye geneli.

Kent Benzer İş İlanları

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*