Godiva Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Godiva’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Godiva bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Godiva personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Godiva personel alımı

Belçika’da 1926 yılında Joseph Draps adlı çikolata ustası tarafından üretilmeye başlanan Godiva çikolataları, kurulduğu günden itibaren dünyanın en prestijli çikolatası olmuştur. Belçika soylularının en önemli ikramlarından olan Godiva çikolataları, Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından biri haline gelmiştir. Türkiye’de satış mağazaları olan Godiva, daha çok kişiye ulaşmak ve müşterileri ile daha iyi ilgilenebilmek adına yeni açılacak şubelerine ve mevcut şubelerinden bazılarına personel alımı yapacak.

Mağazalarında tam zamanlı ve yarı zamanlı deneyimli ya da deneyimsiz personeller çalıştıran Godiva, haftanın her günü 09.00 ile 19.00saatleri arasında hizmet veren çalışanlarına yemek kartı gibi imkânların yanı sıra 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş imkânı da sunmaktadır. Mağaza maaşları Maaş /SSK ve Ticket yemek ücreti ve birçok büyük mağazalarda ulaşım servisi de verilmektedir. Maaşlar arasındaki farklılıklar tecrübe ve sektördeki iş deneyimine göre değişiklik göstermektedir.

Satış odaklı çalışılan mağazalarda aylık yapılan satış yüzdesine göre pirim uygulamaları yapılmaktadır. Buda yapmış olduğunuz satışa ve hizmet kalitesine göre maaşını artırma şansı sağlamaktadır. Mağaza çalışma saatleri 8 saattir. Birçok mağaza Avm açılış ve kapanış saatlerine göre saatlerini ayarlamaktadır. Böylelikle vardiyalı çalışma saatleri uygulanmaktadır. Vardiya saatleri sabahçı ve akşamcı olarak belirlenir. Çalışma saatlerinde 15 dakikalık molalar ve 1 saatlik yemek molaları şeklinde ayarlanmaktadır.

Godiva İş İlanları

Kadrosuna alacağı personeller için iş ilanı yayınlayan Godiva Türkiye, en az lise mezunu, perakende, tercihen lüks tüketim sektöründe deneyimli, esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyumlu, takım çalışmasına yatkın, güçlü sözlü iletişim becerilerine sahip olan adaylara personel alım değerlendirmesinde öncelik verileceğini belirtti.

Pozisyon Lokasyon
Kıdemli Satış Asistanı İstanbul(Avr.)
Barista İstanbul(Avr.)

Açık Pozisyonlar

  • Satış Asistanı
  • Barista

Godiva İş Başvurusu Formu

Godiva çalışanı olmak isteyenlerin şirketin internet sitesi insan kaynakları bölümünden ya da kariyer siteleri üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Bütün başvuruların Godiva insan kaynakları birimi tarafından değerlendirileceğini belirten firma yetkilileri, kurum kriterlerine uygun olan adaylarla, uygun görülen pozisyon için sözlü görüşme yapılacağını ve ihtiyaç duyulması halinde adayların yazılı sınava da tabi tutulabileceğini belirtti.

Başvuru için tıklayın.

Godiva Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*