Tadım Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tadım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Tadım bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tadım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1971’den beridir faaliyet göstermekte olan Tadım, Türkiye’nin en köklü kuruyemiş şirketlerinden birisidir. Faaliyetlerini oldukça geliştiren şirket, sık sık personel alımı yapmaktadır. Kendisine güvenen adaylar bu alımlar için Tadım personel alımı yaparak, şirket bünyesinde iyi bir maaş ile çalışmaya başlayabilirler.

Herkes için bir kariyer imkânı sunan şirket; özverili çalışabilecek, disiplinli, güler yüzlü, gıda sektörüne ilgi duyan, kendisini bu alanda geliştirmeye istekli ve takım çalışmasına yatkın adaylara ayrıca önem vermektedir. Tadım işçi alımı yaptığı gibi şirket bünyesinde üst düzey personel alımlarını da yapmaktadır. Bu nedenle hemen her düzeyde adayların bir şansı olmaktadır.

Tadım Personel Alımı

Tadım İş İlanları

Tadım Gıda Maddeleri San. Tic. A.Ş. iş ilanları Kariyer sitesinde görüntüleyebilirsiniz. Şirket bünyesinde personel alımlarını sıklıkla gerçekleştirmekte olup, sadece İstanbul ile sınırlı değildir. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan imalat tesisleri ve şirket birimlerinde görev alacak personellere yönelik farklı düzeylerde alımlar yapılmaktadır. Dolayısıyla adaylar açık pozisyonları, Tadım iş ilanları vasıtasıyla takip ederek başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Şirket bünyesinde çalışmak isteyen engelli adaylar da; Tadım engelli alımı yapıyor mu merak etmektedirler. Engelli alımı bu şirket tarafından ara ara yapılmaktadır ancak pek çok firma gibi Tadım’da ilgili koşulların sağlanması durumunda engelli alımlarını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle güncel bir alıma kadar, engelli adayların farklı iş ilanlarını değerlendirmelerini önermekteyiz.

Teknik Bakım Elemanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)

Tadım Çalışma Şartları

Tadım çalışma şartlarına personellerin en üst düzeyde verim verebilmesi için büyük önem vermektedir. Bu nedenle, şirket bünyesinde düzeyiniz ne olursa olsun, şirket sizler için tüm sosyal hakları en iyi bir şekilde sağlamakta ve böylelikle verimli bir şekilde çalışmanıza teşvik etmektedir. Sosyal güvence, izin ve maaş bakımından beklentileriniz fazlasıyla karşılanmaktadır.

Diğer yandan ortama göre değişen çalışma koşulları bakımından Tadım eleman alımı hangi kadro için başvuru yapacağınıza bağlı olarak farklılık göstermektedir. Teknik kadroda adaylar üretim alanlarında, saha olarak da ifade ettiğimiz alanlarda görev alırlar ve üretim sürecinin farklı aşamalarından sorumlu olurlar.

İdari kadroda yer alan personeller ise genellikle şirketin yönetim ile ilgili birim binalarında, bilgisayar ve masa başında çalışmaktadırlar. Bu anlamda Tadım personel alımı sonrasında kişilerin çalışma ortamlarının oldukça rahat olduğunu söyleyebiliriz.

Tadım İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. Tadım başvuru yapmak isteyen adaylar ilanlardaki başvuru butonunu kullanarak ya da Tadım iş başvuru formu aracılığıyla müracaatlarını yapabilirler. Firmanın başvuru formuna resmi web sitesi üzerindeki “Kariyer” sayfasından ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden başvurular “genel” olarak değerlendirilmekte olup, uygun pozisyon için tarafınıza geri dönüş yapılmaktadır.

2 Comments

  1. 3 yillik market deneyimim var guler yuzlu titiz calisan 28 yssin da bayanim calismama engel yok kendime övguvenim var .bukadar acik soyleyim cok basarili isini bilen durust ksliteli bir personelim .kayseride oturuorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*