Abalıoğlu Lezita Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Abalıoğlu Lezita’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Abalıoğlu Lezita bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Abalıoğlu Lezita personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Abalıoğlu Lezita Personel Alımı ve İş İlanları

Abalıoğlu Lezita Personel Alımı

ABALIOĞLU Grubu 1969 yılında Denizli’de kurulan fabrikası ile ülkemizin ilk özel sektör yem kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sanayicilik ve girişimcilik ruhunu elli yıldır aynı heyecanla sürdüren ABALIOĞLU, pazar lideri olduğu yem sektörünün yanı sıra tarım-hayvancılık ve gıda sektörlerinde sürdürdüğü faaliyetleri ile sağlıklı gelişmesini ve öncü yatırımlarını sürdürmektedir.

Abalıoğlu Lezita İş İlanları

Lezita; yenilikçi ürünlerinin itici gücüyle 2018 yılını sektörün üzerinde büyüme ile kapatırken, cirosunun önemli bir kısmını ileri işlenmiş ürünlerden elde etmektedir. Ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden ve yaklaşık 3000 kişiye iş olanağı sağlayan Lezita, yenilikçi atılımları ile pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Eskişehir Satış Temsilcisi/Plasiyer
Eskişehir
Başvur
Satış Temsilcisi/Plasiyer
Bursa
Başvur
Satış Temsilcisi/Plasiyer
Ankara
Başvur
Yatırım Mühendisi
Kahramanmaraş
Başvur
Makine Bakım Teknikeri
İzmir
Başvur
Makine – Elektrik Teknikeri
İzmir
Başvur
Lüleburgaz Satış Temsilcisi/Plasiyer
Kırklareli
Başvur

Abalıoğlu Lezita Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*