Dimes Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sağlıklı bir nesil yetişmesi amacıyla 1958’de hızlı tüketim malları sektörüne giriş yapan Dimes, geçen 60 yıllık süreçte pek çok kez eleman alımı gerçekleştirerek faaliyet alanını genişletti. Dimes personel alımı 2021 yılında da yapılacak olup; idari, satış, saha ve üretim alanlarındaki eksik kadrolar doldurulmaya devam edilecektir.

Dimes başvurusunda bulunacak olan adaylar, alt başlıklardan gerekli bilgileri edinerek müracaatları gerçekleştirebilirler.

Dimes Personel Alımı

Dimes İş İlanları

Dimes engelli alımı ve engeli olmayan personel alımlarını kariyer.net üzerinden duyurmaktadır. Eğitimli insan gücüne büyük önem veren firma, iş ya da staj başvurusunda bulunan adayları değerlendirerek aday ile iletişime geçmektedir.

Pozisyon Lokasyon
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya)
İş Analisti İstanbul(Asya)
Kalite Güvence Stajyeri İzmir
İhracat Operasyon Stajyeri İzmir
İnsan Kaynakları Yöneticisi / İzmir İzmir
Muhasebe Stajyeri İstanbul(Asya)
Üretim Elemanı İzmir
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir
Assistant Brand Manager İstanbul(Asya)
Distribütör Yöneticisi / Karabük Karabük
Zirai Satın Alma Uzmanı / İzmir İzmir
Sipariş Operasyon Asistanı İzmir
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)

Dimes iş ilanları içerisinde makine mühendisi, teknik bakım yöneticisi, İK şefi, idari satış asistanı, üretim mühendisi ve elektrik bakım teknikeri gibi pozisyonlar yer almaktadır.

Dimes Çalışma Şartları

Dimes çalışma şartları, performans yönetim sistemi çerçevesinde değişmektedir. Etkili bir sistem uygulayan şirket, çalışanlarının performanslarını motive edici bir ortamda bireylerin gelişim olanaklarını sürekli arttırmaktadır.

Buna bağlı olarak da Dimes eleman alımı sonrasında yılda 2 kez yapılan, kişisel hedef ve yetkinlik değerlendirme sonuçlarına göre pozisyonunuzda yükselme şansınız olduğunu söyleyebiliriz.

Şirket çalışanlarının maaşları ise baz ücret, göreve göre performans primi, satışı primi ve ikramiyeden oluşmaktadır. Ücret artışları, her yıl piyasa koşulları incelenerek gerçekleştirilmekte ve Dimes işçi alımı gerekliliği de, yapılan araştırmaların sonucunda kesinleştirilmektedir.

Sigorta yapılması ve en az asgari ücret düzeyinde aylık maaş verilmesi de, çalışanların temel sosyal haklarıdır.

Dimes İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru 2 farklı şekilde gerçekleşebilmektedir ancak güncel ilanlarla işe alınabilmek için sadece Kariyer.net üzerinden müracaat yapılabilmektedir. Genel başvuruyu ise https://www.dimes.com.tr/kariyer adresi aracığıyla yapabilirsiniz.

İlgili adrese tıkladığınızda açılan Dimes iş başvuru formunu kişisel bilgileriniz dahilinde doldurduktan sonra CV yükle bölümünden özgeçmişinizi sisteme yükleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Genel başvuruda bulunan adayların formları askıda kalmakta ve açık pozisyon olduğunda kriterleri uygun olan kişilerle iletişime geçilmektedir.

Beklemek için vaktiniz yoksa ve acil iş bulmanız gerekiyorsa; Tamek, Cappy, Pınar, Tat, Sütaş ve Dominos Pizza gibi hazır tüketim malları sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalara da müracaatta bulunabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*