Dominos Pizza Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Dominos Pizza Personel Alımı Yapacak

Dominos Pizza’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Dominos Pizza bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dominos Pizza personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dominos Pizza Personel Alımı ve İş İlanları

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino’s Pizza olarak 70 ülkede 10.000’den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’de 450’yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino’s Pizza’da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir. Domino’s’ta zaman çok hızlı akar, bu dinamik ortamda sadece insanlar değil, fırsatlar, mutluluklar, hedefler ve yenilikler her an hareket halindedir.

Dominos Pizza İş İlanları

Dominos Pizza iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Backend Developer İstanbul(Avr.)
2 A2 Ehliyetli Sürücüler – Bursa Bursa
3 Senior System Analyst İstanbul(Avr.)
4 Vardiya Müdürü Adayları – Ankara Ankara
5 Dönemsel Muhasebe Asistanı Kocaeli
6 A2 Ehliyetli Sürücüler – Ankara Ankara
7 Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
8 A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
9 React Native Developer İstanbul(Avr.)
10 System Engineer İstanbul(Avr.)
11 Emlak Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
12 Kalite Güvence Yöneticisi Kocaeli
13 İnsan Kaynakları Saha Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.)
14 Restoran Yönetici Adayları – Avrupa Yakası İstanbul(Avr.)
15 Kıdemli Frontend Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.)

Eleman.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 A1-A2- Ehliyetli Sürücüler – Bursa Yalovayolu Bursa
2 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Kartal İstanbul Anadolu
3 A2 Ehliyetli Sürücü – Evka İzmir
4 Barista İstanbul Anadolu
5 A1-A2- Ehliyetli Sürücüler – Bursa Özlüce Bursa
6 Vardiya Müdürü Adayları- Fenerbahçe İstanbul Anadolu
7 Pizza Yapım Elemanı – Ankara Ankara
8 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye – Pendik Esenyalı İstanbul Anadolu
9 A2 Ehliyetli Sürücüler – Ankara / Yenikent Ankara
10 Pizza Yapım Elemanı – Ümraniye İstanbul Anadolu
11 A1-A2- Ehliyetli Sürücüler – Bursa Bursa
12 A2 Ehliyetli Sürücü – Beşiktaş İstanbul Avrupa
13 Pizza Yapım Elemanı – Beşiktaş İstanbul Avrupa
14 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Şirinyer İzmir
15 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Nuripaşa İstanbul Avrupa
16 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik İstanbul Anadolu
17 Pizza Yapım Elemanı – Kadıköy İstanbul Anadolu
18 A2- A1-B Ehliyetli Sürücüler- Esenler İstanbul Avrupa
19 Vardiya Müdürü / Beşiktaş Şubesi İstanbul Avrupa
20 A2 Ehliyetli Sürücüler- İdealtepe İstanbul Anadolu
21 Vardiya Müdürü / Levent Şubesi İstanbul Avrupa
22 Vardiya Müdürü / Mecidiyeköy Şubesi İstanbul Avrupa
23 Pizza Yapım Elemanı – Beykoz Kavacık İstanbul Anadolu
24 B Sınıfı Ehliyetli Sürücüler – Bursa Özlüce Bursa
25 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Erenköy İstanbul Anadolu
26 A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye – Beykoz İstanbul Anadolu
27 Vardiya Müdürü / İstinye Şubesi İstanbul Avrupa
28 Vardiya Müdürü Adayları – Bursa Bursa
29 Vardiya Müdürü Adayları – Beykoz İstanbul Anadolu
30 Pizza Yapım Elemanı – Kavacık İstanbul Anadolu

Bakım Onarım Uzmanı: Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi, Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması, Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması, Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri), Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması.

fatgpt

A2 Ehliyetli Paket Servis Elemanı: Domino’s’ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino’s Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! A2 ehliyetine sahibim. Şentepe Şubesşnde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.

Vardiya Müdürü: Domino’s‘ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino’s Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.

Restoran Yöneticisi: Domino’s‘ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino’s Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.

Pizza Yapım Elemanı: Domino’s’ta Pizza Ustası olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino’s restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.

Dominos Pizza İş Başvurusu Formu

Dominos Pizza iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Dominos Pizza iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

  1. Nasilsiniz.ben turkiyege (sizlere) gitip calismak istiyorum.benim paspor russlarin kendim kirgiztandan.sizlere gitmem icin ne dokument yapmam lazim.d

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*