Terra Uluslarası Taşımacılık Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Terra Uluslarası Taşımacılık personel alımı yapacak!

Terra Uluslarası Taşımacılık iş başvurusu yaparak sizde Terra Uluslarası Taşımacılık’ın gücünden güç alabilirsiniz. Terra Uluslarası Taşımacılık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Terra Uluslarası Taşımacılık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Terra Uluslarası Taşımacılık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Yönetimi ve İK Politikamız

Hedeflerimize ulaşmada , bizleri başarıya taşıyan çalışanlaımızla birlikte gelecek yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, sektördeki, sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturmaktadır.

Kurumun hedeflerine en verimli biçimde ulaştırılmasında, insanın en önemli rolu oynayacağı inancı ile ilk hareket noktasının İNSAN olduğu bilinci ile hareket edilmektedir.

Eleman seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi, doğru zamanda doğru yerde, uygun yetkinliklerle, firma felsefesi ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan eleman kaynağını istihdam etmektir. Kişilerin, işin teknik grekesinimlerine uygun özellikler taşıması yanında, insan ilişkilerinde iyi ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*